Ημέρες γιορτών!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    19

    Ημέρες γιορτών!!!

    Αυτές τις γιορτινές ημέρες,όλοι μας θα πρέπει να κάνουμε ένα ταξίδι στο χρόνο που πέρασε και να δούμε με προσοχή τις πράξεις μας...

    Είναι καιρός να βρούμε όλοι το θάρρος και την σύνεση να αντιμετωπίσουμε κατάματα τα λάθη μας και να βρούμε μέσα από αυτά τον εαυτό μας...

    Με την κίνηση μας αυτή θα έρθουμε ένα βήμα πιο κοντά στην ψυχική γαλήνη που τόσο επιθυμούμε...Μόνο μια προσπάθεια αρκεί!!!

    Είστε διατεθειμένοι να προσπαθήσετε;;;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τσου πρoτιμω να ειμαι μες την τρελλη χαρα και να μην πολυσκεφτομαι αυτες τις μερες:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Γιατι οσο περισσοτερο σκεφτομαι γυρω απο τον εαυτο μου τοσο περισσοτερο χαλαει η διαθεση μου...
    Συμπερασμα:Η πολλη σκεψη για ορισμενα πραγματα βλαπτει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    19
    χαχαχα
    τολμώ να παραδεχτώ πως το αντιμετωπίζεις με πολύ χιούμορ...!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    328
    ούτε θέλω να σκέφτομαι τι έγινε τον προηγούμενο χρόνο! Δεν πιστεύω να έρθει χειρότερος :)
    χαίρομαι που θα ρθει ο καινούριος! Κι ελπίζω να φέρει μόνο ευχάριστες εμπειρίες. Όσο για τα λάθη, αυτό που μου χρεώνω είναι η υπερβολική εμπιστοσύνη που έδειξα σε άτομα. Από δώ και μπρος θα προσέχω. Μια καρδούλα έχουμε, δεν πρέπει να μας την πληγώνουν!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ

    Μερες δυσκολες για μερικες μοναχικες ψυχες.(Σαν και μενα)Σε ρχνουν ψυχολογικα και κοιταζουν τον θανατο σαν λυτρωτη.Κουγαριο αδερφια....reality is not good.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Reality is good για μενα...αν αρχισω να ξεφευγω απο αυτο που εγω αποκαλω τουλαχιστον reality τοτε τα πραγματα δεν πανε καθολου καλα...γιατι δεν ειναι ενας ευχαριστος τοπος.
    Να σαι καλα Skiaxtro και θα ερθουν καλυτερες μερες ειχαμε καιρο να ακουσουμε νεα σου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •