ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175

    ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ

    Γεια σας επαθα οτι φοβομουν περισσοτερο εχασα τον αντρα μου ζω σε απολυτο εφιαλτη γραφω και ξαναγραφω δεν εχω κατι καινουριο να πω ολα χωρις νοημα ουσια μελλον τιποτα ειναι 30 μερες τωρα που δε ζω αρνουμαι να το πιστεψω .Δεν μπορω να βρω πουθενα παρηγορια δε μπορω να σταθω πουθενα το μυαλο δε ξεκολαει ο θρηνος μεσα μου δε καταλαγιαζει δεν κλαιω δε ξερω γιατι εχω ενα βουβο πονο ενα κενο ειμαι καποια αλλη .Εχω καταρευσει γκρεμιζομαι καθε μερα και περισσοτερο οι φιλοι κανουν οτι μπορουν εγω δεν παρηγοριεμαι τα λογια ειναι ευκολα οταν δεν εχεις τον ιδιο πονο.Ειναι σαν να με μαλωνουν να σταθω να το παρω αλλιως κλπ δε γινεται αυτο.Εχω ενα σωρο προβληματα ακομα δε ξεμπλεξε κανενα κουβαρι και αυτο με φορτιζει περισσοτερο.Αγαπω τα παιδια μου αλλα νομιζω οτι ο πονος τουτη την ωρα καλυπτει και αυτη την αγαπη.Τι να κανω δε ξερω πραγματικη απογνωση.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οταν λες οτι σε μαλωνουν ενωεις οτι τους μιλας για αυτα που σκεφτεσαι κ αυτοι αλαζουν θεμα σαν να μην υπαρχουν αυτα που τους λες κ σου λενε τα δικα τους που ειναι ασχετα με το θεμα δε νομιζω να σαι καπια αλλη απλα δεν ηξεραν οτι εισαι καπια αλλη δε μπορεις να βρεις πουθενα παρηγορια γιατι φαινετε αρκετα δυσκολο να καταλαβει τι πρεπει να πει κ τι οχι κ μαλον ενοεις οτι το μονο κουβαρι που αναφερεσαι ειναι οτι πρεπει να βρει καπιος μονος του πως θα συνενοηθει μαζι σου κ τελικα φαινετε να το βρηκε μαλον μονο ενας...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175
    Μου λενε να το παρω αλλιως να βρεθω ξανα στη καθημερινοτητα και ολα καλα θα πανε κατι που μου ειναι αδυνατον αυτη τη στιγμη.Νοιωθω πολυ χαλια και αυτα τα λογια αντι να με παρηγορουν με φορτιζουν περισοτερο.Το καταλαβαινω τι να πουν οι ανθρωποι?αν λενε κι αυτοι τα ιδια με μενα τοτε δε θα υπαρχει ελπιδα.Αυτοι λενε αυτα που πρεπει να πουν εμενα δε με ανακουφιζουν ομως με κανουν να νοιωθω πιο χαλια που δεν εχω τη δυναμη να σταθω.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΔΥΝΑΜΗ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ
    ΦΥΣΙΚΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΠΕΣΑΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΔΥΝΑΜΗ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ
    ΘΕΛΟΥΝΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΔΙΕΥΘΕΤΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ
    ΔΛΔ ΕΣΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟ ΓΤ ΜΠΟΡΕΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΜΑΘΕΙ
    ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΥΟΠΧΡΕΩΤΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ
    ΤΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙΣ
    ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΕΣΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΚΡΗ Κ ΑΝΗΜΟΠΡΗ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΟΟΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε γινετε αυτο ετσι οπως το λενε απλα αυτο μπορουν να πουν αυτο λενε ισως δε τους βοηθαει το συγκεκριμενο μυαλο τους να πουν κατι διαφορετικο δε ξερω πχ αν σου εχει τυχει ποτε ενα πραγμα να φαινετε στους αλλους σαν κινεζικα αλλα για σενα να φαινεται ευκολονοητο κ απλο... μου χουν πει κ μενα καπια αντιστοιχη φραση ε απλα αυτη μπορεσαν να μου πουν παντως κατι κοινο ειχα κ με αυτους που μου το παν απλα συγκλιναμε γυρω στο 50%...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΔΥΝΑΜΗ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ
    ΦΥΣΙΚΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΠΕΣΑΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΔΥΝΑΜΗ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ
    ΘΕΛΟΥΝΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΔΙΕΥΘΕΤΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ
    ΔΛΔ ΕΣΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟ ΓΤ ΜΠΟΡΕΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΜΑΘΕΙ
    ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΥΟΠΧΡΕΩΤΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ
    ΤΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙΣ
    ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΕΣΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΚΡΗ Κ ΑΝΗΜΟΠΡΗ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΟΟΩ
    οσες φορες κ να το πεις θα σαι εκτος θεματος ως συνηθως...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΕΣΕΝΑ ΓΤ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175
    καπως ετσι ειναι elis αλλα για πολλους λογους μου φαινεται αδυνατον αυτη τη στιγμη να σηκωθω απο το χωμα.Πως θα τα κανω ολα αυτα?με τοσες υποχρεωσεις πρεπει να εχω απεραντη δυναμη και τωρα νοιωθω φτερο στον ανεμο

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    aρα ειναι σα να λες οτι σου ειναι αδυνατον να κανεις οτι λεει...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μαλον ειναι ο συνδιασμος που σε κανει να το λες αυτο πχ μπορει να σου πει καπιος κατι κ να σου φανει αδυνατο κ να στο πει καποιος αλλος κ να αλαξεις γνωμη μαλον ο τροπος που στα λεει φταιει.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175
    δεν με παιρνει αλεχ καπου πρεπει να τη βρω αυτη τη δυναμη τωρα ομως ειμαι σε πανικο σε αποδιοργανωση και πολυ μα παρα πολυ πονο.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΚΟΙΤΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΟΥΡΑΣΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ
    ΕΧΩ ΧΑΛΙΑ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΕΜΟΣ
    ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ
    ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ
    ΤΕΣΠΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΚΑΠΩΣ ΒΟΗΘΑΕΙ
    ΑΥΤΟ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΧΩΜΑ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΠΕΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ
    ΓΤ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΑ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ
    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ ΚΙ ΕΚΕΙ ΟΠΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΕΟΠΜΕΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΝΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΚΙ Ο ΠΟΝΟΣ
    ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΚΙ ΑΜΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΣ ΜΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ
    ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ
    ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΗ ΟΠΥ ΘΑ ΤΙΣ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε τη πιανει αυτη τη γλωσσα της φαινεται ακατανοητη σχεδον κ γω να σου πω δυσκολευομαι να σε παρακολουθησω με αγχωνει ο τροπος που τα λες...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑΖΩ ΘΕΜΑ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ
    ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΒΕΙ ΚΑΝΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ε μη το παιρνεις προσωπικα καπιες φορες καπιοι συνενοουνται ευκολα κ αλλοι πολοι δυσκολα αναλογα με το ποσο συγκλινουν τα μυαλα τους.. να σου πω αν μου τα ελεγες ολα αυτα ολη μερα σε αυτο το στιλ στο τελος θα τραβαγα το γιακα μου κ θα εβγαιναν ατμοι.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο!!!!
    By isabella3001 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 05-10-2015, 22:26
  2. Δεν αντέχω άλλο
    By giannis97 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 26-01-2014, 23:42
  3. Δεν αντέχω άλλο..
    By Phoenix.S in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 08-11-2011, 17:32
  4. δεν αντεχω αλλο!!!
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 02-11-2011, 00:07
  5. Δεν αντέχω άλλο...
    By helplease in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 66
    Last Post: 19-12-2008, 13:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •