Τι εννοούμε όταν λέμε .. - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69
  1. #61
    Καλά αιρομαν έχει και η καταθλίψη διαβαθμίσεις... πάντως πως δεν είναι καταθληπτικός όποιος αυτοδιαγνώνεται έτσι κι αυτό ισχύει.
    Να πηδιέστε σαν τους σκύλους ξέρετε, να αγαπάτε σαν αυτούς ούτε λόγος.

  2. #62
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by ironman View Post
    αρκετα με την καραμελα της καταθλιψης μερικοι την εχετε κανει τοσο κοινη λες και ειναι πονοκεφαλος 110 στους 100 δεν εχετε ιδεα τι ειναι.οταν εχεις καταθλιψη δεν εχεις διαθεση για τιποτα στη ζωη σου ουτε καν να γραφεις πισω απο ενα χαζοκουτι κατεβατα και να τσακωνεσαι με ολο τον κοσμο και αν εχει οντως καταθλιψη ας παει σε ψυχιατρο να του κανει διαγνωση αυτοδιαγνωση δεν κανουμε απο εδω
    Χεσε μας και εσυ ρε μαστορα, την ορεξη σου ειχαμε να μας κανεις ανακριση και στο γιατι γραφουμε, ο,τι γουσταρουμε θα γραφουμε, οπου γουσταρουμε θα γραφουμε και οποτε γουσταρουμε θα γραφουμε, υπαρχει ξερεις και η μανιοκαταθλιψη αλλα χεστο αυτο, ψυχιατρος στην περιοχη μου δεν υπαρχει μονο ψυχολογος, τι στον πουτσο θες να κανω?? Να κοιταω το ταβανι?? Εγω κοβω φλεβες με μαχαιρι και μου λες κιολας να μην καθομαι στο κωλοκουτι??

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Χεσε μας και εσυ ρε μαστορα, την ορεξη σου ειχαμε να μας κανεις ανακριση και στο γιατι γραφουμε, ο,τι γουσταρουμε θα γραφουμε, οπου γουσταρουμε θα γραφουμε και οποτε γουσταρουμε θα γραφουμε, υπαρχει ξερεις και η μανιοκαταθλιψη αλλα χεστο αυτο, ψυχιατρος στην περιοχη μου δεν υπαρχει μονο ψυχολογος, τι στον πουτσο θες να κανω?? Να κοιταω το ταβανι?? Εγω κοβω φλεβες με μαχαιρι και μου λες κιολας να μην καθομαι στο κωλοκουτι??
    Βρες τον ειδικό και μετά μπορείς να χρησιμοποιήσεις και τα Μέσα μαζικής μεταφοράς ως εκεί..για να τον βρεις ..προυπόθεση είναι να θες να βγείς από τα σκατά ..
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  4. #64
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Ευκολο να μιλας στην θεωρια, στην βραση ομως κολλαει το σιδερο.......

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Ευκολο να μιλας στην θεωρια, στην βραση ομως κολλαει το σιδερο.......
    Το είπες μόνος σου , εγώ λέω θεωρίες εσύ όμως θα δεις στην πράξη .. γιατί στη βράση κολλάει το σίδερο ... ;)...
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  6. #66
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Βλέπω με ειρωνευεσαι για αλλη μια φορα χωρις να σου εχω προσαψει τιποτα....Να φας σκατα και εσυ λοιπον.....

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Βλέπω με ειρωνευεσαι για αλλη μια φορα χωρις να σου εχω προσαψει τιποτα....Να φας σκατα και εσυ λοιπον.....
    Μάθε πρώτα τι θα πει ειρωνεία και μάθε πρώτα να ξεχωρίζεις πότε κάποιος σε ειρωνεύεται και πότε κάποιος προσπαθεί απλώς να σε βοηθήσει να ξετυλίξεις τη σκέψη σου για να βρεις ένα δρόμο και μετά κέρασε ότι θες ... και στην τελική γιατί να ασχολούμαι μαζί σου ... αφού το μόνο που κάνεις με τον ένα ή άλλο τρόπο είναι να επιτίθεσαι .. δηλαδή εσύ ξέρεις να πούμε σε τι κατάσταση μπορεί να βρίσκεται ο άλλος που σου μιλάει ή οι άλλοι εδώ μέσα .. ή μήπως είσαι μόνο εσύ στον κόσμο και ο καθρέπτης σου ?

    Και να ξέρεις εγώ όταν κερνάω σκατά , τα κερνάω και σε ποσότητα φάε ένα κουβά σκάτα ... λοιπόν ! κι αν δεν σ αρέσει στα γαρνίρω και με φράουλες ! Και αν φέρεσαι έτσι γενικώς στους άλλους λογικό μετά να μένεις μόνος σου ..και όλοι να σου γυρνάνε στην πλάτη ... ήδη έχω βαρεθεί τα Post σου .. γιατί το μόνο που κάνεις είναι 1) κλάψα 2) μιλάς άσχημα σε όποιον προσπαθεί να σου πεί κάτι ..με αποτέλεσμα να σπαταλάει το χρόνο του ... άδικα ..

    Παιδιά στην ηλικία σου έχουν ενδιαφέροντα , εσένα το μόνο σου ενδιαφέρον είναι να μυξοκλαίς και μετά να τσακώνεσε με όλους ... και σε ρωτάω πόσο ακόμα λες να κρατήσει αυτό το βιολί ... ? Γιατί δεν πάει και πολύ αν δεν κάνεις μια προσπάθεια να βγεις από τα σκατά ...

    Τουλάχιστον βρες ένα χόμπυ ρε παιδί .. να μην κάθεσε να αποσβολώνεσαι πίσω από μια οθόνη ... κάνε συλλογή από γραμματόσημα ξέρω γω ..

    Και ότι και να σου πουν είσαι τον αράπη και αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς ...κάτι θα βρεις πάλι να συνεχίσεις το ίδιο παιχνίδι ... κόψε όμως γιατί αν δεν έχεις εσύ δουλειά εμείς έχουμε και παρομοίως τα δικά μας θέματα επίσης ... για τα οποία εσύ πάλι χέστηκες !
    Last edited by turtle; 13-10-2015 at 22:12.
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  8. #68
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Ηρέμισε turtle μου, όπως ειπες εχουμε όλοι τοσα θεματα...εκει που εισαι ήμουνα και πολύ χειρότερα απο αυτο σε διαβεβαιω.. προστατευσε τον εαυτο σου και τα νευρα σου απο ολη αυτη την ανουσια μαχη, εχεις σοβαρότερες να ασχοληθεις!... ξερω ακριβως πως νιωθεις .. υπάρχουν λύσεις για αυτο το πρόβλημα πολυ πιο απλες !!;)

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by rea View Post
    Ηρέμισε turtle μου, όπως ειπες εχουμε όλοι τοσα θεματα...εκει που εισαι ήμουνα και πολύ χειρότερα απο αυτο σε διαβεβαιω.. προστατευσε τον εαυτο σου και τα νευρα σου απο ολη αυτη την ανουσια μαχη, εχεις σοβαρότερες να ασχοληθεις!... ξερω ακριβως πως νιωθεις .. υπάρχουν λύσεις για αυτο το πρόβλημα πολυ πιο απλες !!;)
    Σωστά Ρέα μου ! Σ ευχαριστώ :) ....μισό βάζω και σαντιγύ ..
    Last edited by turtle; 13-10-2015 at 23:55.
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ;
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 28-11-2013, 01:41
  2. Εχουμε κ λεμε.
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 79
    Last Post: 31-07-2013, 18:40
  3. Διαχωρισμός παιδιών (Αδυναμίες που λέμε)
    By nikoletta81 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 21-04-2012, 18:00
  4. ΠΑΕΙ ΤΟ ΧΑΣΑ ΛΕΜΕ
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 22-01-2010, 00:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •