Εχω διπολικη διαταραχη ...? Η απλα ειμαι ενα υπερδραστηριο ατομο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    11
    Δεν εχω φαει κολλημα , λειτουργω κανονικοτατα .
    Εχεις δικιο για τις καβατζες , αλα καμια δεν αναπληρωνει τη θεση της...
    Τελος παντων , δεν θα θελα να μονοπωλησω το ενδιαφερον του νηματος , που ανοιξα εγω με τα προσωπικα μου ερωτικα....
    Απλα βλεπω μεγαλα νευρα επανω μου που δεν τα χα πριν...
    Και πολυ φωβαμαι μην μου στοιχησουν , στη δουλεια , στο δρομο , σχεδον παντου .

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,789
    η σε χρησιμοποιησε για κατι και δεν ησουν πια χρησιμος, η ξενερωσε, η βρηκε αλλον.
    ενα απ τα τρια.
    τι σημασια εχει? σημασια εχει οτι δεν ειστε μαζι.
    με το ζορι δεν γινεται.
    αστο πισω σου να ησυχασεις.
    οσο την ψαχνεις και σε αποφευγει, θα χωνεσαι πιο βαθια στο προβλημα σου...

    οσο για την θεση του φιλου, καλα κανει και δεν θελει. μην αυταπατασαι.
    οταν ο ενας θελει ερωτικη σχεση κι ο αλλος οχι, φιλια δεν χωραει αναμεσα τους.
    Last edited by Remedy; 08-03-2016 at 12:52.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,820
    Σιγά σιγά θα μπεις στον ίσιο δρόμο ότι δηλαδή πρέπει να είσαι ήρεμος πάντα αν γίνεται και άσε τα ερωτιλικια για άλλους όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες
    Φιλικά
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    11
    Ευχαριστω παιδια για τις συμβουλες , θα κλεισει αυτο το κεφαλαιο , ξεκινωντας ενα αλλο , πως να αφησω τα ερωτιλικια φιλε , οταν ΖΩ για αυτα...ειναι το βουτηρο στο ψωμι μου ...η ανασα μου .Αν δεν περναγε η μπογεια μου ακομα , θα ταχα παρατησει με μια συζηγο ...η μια γκομενα , και αυτο ειναι , αλα ελα που περναει ακομα η μπογεια μου , και μαλιστα παραπερναει....γαμω την καταδικη μου , να καταλαβαινεις και να νιωθεις ακομα οτι σε ποθουν μικρες - μεγαλες .

  5. #20
    Quote Originally Posted by sounis View Post
    Ευχαριστω παιδια για τις συμβουλες , θα κλεισει αυτο το κεφαλαιο , ξεκινωντας ενα αλλο , πως να αφησω τα ερωτιλικια φιλε , οταν ΖΩ για αυτα...ειναι το βουτηρο στο ψωμι μου ...η ανασα μου .Αν δεν περναγε η μπογεια μου ακομα , θα ταχα παρατησει με μια συζηγο ...η μια γκομενα , και αυτο ειναι , αλα ελα που περναει ακομα η μπογεια μου , και μαλιστα παραπερναει....γαμω την καταδικη μου , να καταλαβαινεις και να νιωθεις ακομα οτι σε ποθουν μικρες - μεγαλες .
    καλησπερα...
    γνωμη μου πως θα σε βοηθουσε να εκανες μια δοκιμη σε γιατρο.
    καπου σε βλεπω να "χανεσαι" σε ανουσια μονοπατια...και η αυτοκριτικη σου,δεν προδιδει αυτοκριτικη ωριμου ή ψυχικα "γεματου" ατομου.
    απλα γνωμη μου...που μπορει να ειναι και λανθασμενη...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    288
    Πιστευω πως καλυτερα θα ειναι να πας σε εναν ειδικο.Ολος αυτος ο θυμος που περιγραφεις κ που καταλαβαινεις κ ΕΣΥ οτι ειναι υπερβολικος κ ολα τα αλλα συμπτωματα...Εχω φιλο που ειχε παρομοιο θεμα με εσενα εκλεισε ραντεβου στα εξωτερικα ιατρεια του Αιγινητιου νομιζω για τις ψυχοκοινωνικες διαταραχες λεγεται το τμημα κ σε 2 μηνες ειδε μεγαλη διαφορα.Δοκιμασε το ειναι δωρεαν κ εχει τους καλυτερους ειδικους

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    11
    Ολα ενταξυ εχει περασει ενας χρονος απο τοτε...και βλεπω οτι ειχα πολυ παιδιαστικη συμπεριφορα , εχω γινει καλυτερος σε πολλα , που χουν να κανουν με τον
    αυτοσεβασμο μου , και κυριως με την κυριαρχια , και κατανοηση των συναισθηματων μου ....
    Βεβαια εχω ενα θεματακι ακομα , οταν δεν πηγαινουν τα πραγματα οπως θελω ...(μπορει να κατεβασω , καμια βιτρινα , σε ανυποπτο χρονο )
    αλα εχω βρεις τροπους να ξεπερναω αλλιως οταν μου ρχετε αυτη η παρορμηση .
    Με την πρωην μου τη λεγάμενη που εχω ξεκινησει να σας γραφω , ειμαστε φιλαρακια , τα λεμε ολα , και ισως και φακ-μπαντυ , αν θελει ...ετσι για να θυμομαστε τα παλια ...εντελει αυτη εχει σοβαροτερο θεματακι με τον εαυτο της , και αφου δεν μπορεσα να τη σωσω να το παιξω σωτηρας της πριν το κανω τωρα...την ποναω ακομα , ασχετα αν εχω γνωρισει αρκετες απο τοτε , εχω κολησει με αυτη , την νιωθω σαν μια παλια συμαθητρια αγαπημενη.....

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Φοβάμαι ότι δεν είμαι φυσιολογικό άτομο!!!
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 17-12-2012, 15:46
  2. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΟΡΙΑΚΗ,ΔΙΠΟΛΙΚΗ,ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘ ΛΗΠΤΙΚΗ...ΤΙ ΕΙΜΑΙ??
    By tokokkinofoustani in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 7
    Last Post: 16-02-2012, 09:22
  3. Ειμαι χειροτερα απ ολους.Ειμαι τελειωμενη απλα
    By maria921 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 10-02-2012, 12:18
  4. Replies: 21
    Last Post: 08-07-2011, 17:42
  5. Replies: 10
    Last Post: 01-07-2010, 16:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •