Ντροπαλός/έλλειψη αυτοπεποίθησης απλά, ή κάτι πολύ πολύ παραπάνω; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 40 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 591
  1. #16
    alexandra ετσι ακριβως. Μια χαρα τα λες.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    187
    Μπουφε μου!! Καλησπερα! Πιστευω πως ναι! Πρεπει να το ξεπερασει και να παει και ας πει οτι του κατεβει στο κεφαλι! Δεν εχει σημασια....Τοτε θα δει τι ειπε λαθος οπως ειπες και εσυ,τι αρεσει σε μια γυναικα να ακουει, τι της τραβαει την προσοχη...Μονο ετσι θα ερθει στα ισα του...

  3. #18
    Καλησπερα alexandra μου! Ποσο δικιο εχεις! Δεν χανει τιποτα αν προσπαθησει. Το πολυ πολυ να του γυρισει την πλατη. Ε και; Τι ειχε, τι εχασε.

  4. #19
    Quote Originally Posted by alexandra. View Post
    Μα αν δεν δοκιμασεις πως θα μαθεις? Θες να την πεσεις σε καμια που να μην εχει ξαναδει αντρα στη ζωη της για να μην εκτεθεις? Δεν σε καταβαινω..Απλα ξεπερασε το...Μην σκεφτεσαι τι να πω τι να πω γιατι κομπλαρεις ακομα περισσοτερο.Ασε τον εαυτο σου ελευθερο.Πιεζεις τον εαυτο σου...Αν δεν κανεις μια αρχη ομως,θα δυσκολευτεις ακομα περισσοτερο.
    Quote Originally Posted by mpoufos View Post
    Τις πρωτες φορες, μπορει να μην εισαι τυχερος αλλα μετα σκεψου τι διαφορετικο θα μπορουσες να πεις, τι ειπες λαθος και να το διορθωσεις την επομενη φορα. Μην απογοητευεσαι. Μαθαινουμε απο τα λαθη μας. Αλλα πρεπει να προσπαθησεις. Και απορριψη να φας στις αρχες, δεν πειραζει. Συνεχισε στην επομενη.

    Έχω δοκιμάσει φυσικά να μιλήσω σε άγνωστη αρκετές φορές και εννοείται οτι απέτυχα πανηγυρικά. Πως να το πω. Δεν το έχω με το να μιλάω σε άγνωστες. Δεν είναι καθόλου εύκολο όπως το νομίζεις. Η τό'χεις η δεν τό'χεις. Εγω δεν το έχω.

  5. #20
    Quote Originally Posted by alexandra. View Post
    Μπουφε μου!! Καλησπερα! Πιστευω πως ναι! Πρεπει να το ξεπερασει και να παει και ας πει οτι του κατεβει στο κεφαλι! Δεν εχει σημασια....Τοτε θα δει τι ειπε λαθος οπως ειπες και εσυ,τι αρεσει σε μια γυναικα να ακουει, τι της τραβαει την προσοχη...Μονο ετσι θα ερθει στα ισα του...
    Quote Originally Posted by mpoufos View Post
    Καλησπερα alexandra μου! Ποσο δικιο εχεις! Δεν χανει τιποτα αν προσπαθησει. Το πολυ πολυ να του γυρισει την πλατη. Ε και; Τι ειχε, τι εχασε.
    Δεν είναι καθόλου απλό οσο λέτε. Στα λόγια όλα είναι εύκολα. Στην πράξη όμως αλλάζει. Μακάρι νά'ταν έτσι γιατι αν ήταν όντως, θα είχα κάνε κάτι μέχρι τα 21-22 (περίπου). Έχω φτάσει τα 30 και δεν έχω κάνει τίποτα απολύτως και κοντεύω να μουρλαθώ. Αυτό μού'χει δημηιουργήσει πάρα πολύ βαριά κατάθλιψη.

  6. #21
    Αν σκεφτεσαι ετσι, το εχεις χασει το παιχνιδι απο τα αποδητηρια που λενε. Μια χαρα παιδι εισαι. Σου λειπει τιποτα; Να εισαι αισιοδοξος και ανετος. Σκεψου οτι απεναντι μια φιλη σου που εχεις καιρο να την δεις. Προσπαθησε μερικες φορες. Μεχρι να λυθει το μυαλο και η γλωσσα σου ειναι. Και καθε φορα θα γινεσαι καλυτερος και θα νιωθεις πιο ανετος να συζητησεις.

  7. #22
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Δεν είναι καθόλου απλό οσο λέτε. Στα λόγια όλα είναι εύκολα. Στην πράξη όμως αλλάζει. Μακάρι νά'ταν έτσι γιατι αν ήταν όντως, θα είχα κάνε κάτι μέχρι τα 21-22 (περίπου). Έχω φτάσει τα 30 και δεν έχω κάνει τίποτα απολύτως και κοντεύω να μουρλαθώ. Αυτό μού'χει δημηιουργήσει πάρα πολύ βαριά κατάθλιψη.
    αυτο το προβλημα θα το λυσεις μπαινοντας σε σαιτ με pua..
    πες τους το προβλημα σου και θα σε καθοδηγησουν...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Δεν είναι καθόλου απλό οσο λέτε. Στα λόγια όλα είναι εύκολα. Στην πράξη όμως αλλάζει. Μακάρι νά'ταν έτσι γιατι αν ήταν όντως, θα είχα κάνε κάτι μέχρι τα 21-22 (περίπου). Έχω φτάσει τα 30 και δεν έχω κάνει τίποτα απολύτως και κοντεύω να μουρλαθώ. Αυτό μού'χει δημηιουργήσει πάρα πολύ βαριά κατάθλιψη.
    πηγενε σε μια αγνωστη χαμογελαστος και ρωτα κατι...π.χ τι ωρα ειναι,αν εχει αναπτυρα ή που ειναι ενα μαγαζι ή πως θα βγεις στο μετρο(κατι τετοιο),μολις σου απαντησει πες ευχαριστω και καλημερα και φυγε χαμογελαστος.μπορεις να κανεις κατι τετοιο και πριν φυγεις να πεις ωραια μαλλια ή οτι εχει ωραιο γουστο στα ρουχα ενω φευγεις.δεν χρειαζετε να ανοιξεις κουβεντα για το σχολιο σου,απλος φηγε χαμογελοντας(θα σου χαμογελασουν ή θα σου πουν ευχαριστω).δοκιμασε το 20 δευτερολεπτα υποθεση ειναι.μετα αμα το κανεις αυτο καμποσες φορες θα καταλαβεις τι παραπανω πρεπει να κανεις

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    187
    Συμφωνω απολυτα μπουφε!!!! Ακριβως ετσι ειναι!! Δεν ειναι ποτε αργα να προσπαθησεις wjsrp απλα βγαλε απο το μυαλο σου οτιδηποτε σε κολλαει!! Αφεσου ελευθερος θα φας και 1 και 2 και 5 απορριψεις και? Σιγα! Καθε φορα θα ειναι μια καινουρια φορα που θα εισαι καλυτερα προετοιμασμενος στο τι να πεις και τι οχι!

  10. #25
    Quote Originally Posted by Sherlock View Post
    αυτο το προβλημα θα το λυσεις μπαινοντας σε σαιτ με pua..
    πες τους το προβλημα σου και θα σε καθοδηγησουν...
    pua;; Τι είναι αυτό;

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    187
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    πηγενε σε μια αγνωστη χαμογελαστος και ρωτα κατι...π.χ τι ωρα ειναι,αν εχει αναπτυρα ή που ειναι ενα μαγαζι ή πως θα βγεις στο μετρο(κατι τετοιο),μολις σου απαντησει πες ευχαριστω και καλημερα και φυγε χαμογελαστος.μπορεις να κανεις κατι τετοιο και πριν φυγεις να πεις ωραια μαλλια ή οτι εχει ωραιο γουστο στα ρουχα ενω φευγεις.δεν χρειαζετε να ανοιξεις κουβεντα για το σχολιο σου,απλος φηγε χαμογελοντας(θα σου χαμογελασουν ή θα σου πουν ευχαριστω).δοκιμασε το 20 δευτερολεπτα υποθεση ειναι.μετα αμα το κανεις αυτο καμποσες φορες θα καταλαβεις τι παραπανω πρεπει να κανεις
    Σωστος! Τελεια τοποθετηση! Ευγενικο,χωρις πολλα πολλα για αρχη! Αλλα πολυ καλο για αρχη! Μπραβο κυριος!

  12. #27
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    πηγενε σε μια αγνωστη χαμογελαστος και ρωτα κατι...π.χ τι ωρα ειναι,αν εχει αναπτυρα ή που ειναι ενα μαγαζι ή πως θα βγεις στο μετρο(κατι τετοιο),μολις σου απαντησει πες ευχαριστω και καλημερα και φυγε χαμογελαστος.μπορεις να κανεις κατι τετοιο και πριν φυγεις να πεις ωραια μαλλια ή οτι εχει ωραιο γουστο στα ρουχα ενω φευγεις.δεν χρειαζετε να ανοιξεις κουβεντα για το σχολιο σου,απλος φηγε χαμογελοντας(θα σου χαμογελασουν ή θα σου πουν ευχαριστω).δοκιμασε το 20 δευτερολεπτα υποθεση ειναι.μετα αμα το κανεις αυτο καμποσες φορες θα καταλαβεις τι παραπανω πρεπει να κανεις
    Το να κάνω κάποια τυχαία ερώτηση σε κοπέλα και να πω ευχαριστώ μετά, τό'χω κάνει, και μάλιστα αμέτρητες φορές, χωρίς να αποσκοπώ κάτι. Αλλα μέχρι εκεί. Αυτά τα κοπλιμέντα που λες, τά'χω κάνει κι αυτά (πιο λίγες φορές βέβαια) και μου είπαν ευχαριστώ. Μέχρι εκεί. Δεν συνηθίζω βέβαια να κάνω τέτοια.

  13. #28
    Quote Originally Posted by mpoufos View Post
    Αν σκεφτεσαι ετσι, το εχεις χασει το παιχνιδι απο τα αποδητηρια που λενε. Να εισαι αισιοδοξος και ανετος.
    Quote Originally Posted by alexandra. View Post
    Συμφωνω απολυτα μπουφε!!!! Ακριβως ετσι ειναι!! Δεν ειναι ποτε αργα να προσπαθησεις wjsrp απλα βγαλε απο το μυαλο σου οτιδηποτε σε κολλαει!! Αφεσου ελευθερος θα φας και 1 και 2 και 5 απορριψεις και? Σιγα! Καθε φορα θα ειναι μια καινουρια φορα που θα εισαι καλυτερα προετοιμασμενος στο τι να πεις και τι οχι!
    Ξαναλέω, δεν το κάνω για να μη φαω απορρίψεις. Άλλωστε, έχω φάει άπειρες, και μάλιστα επώδινες. Πιστέψτε με. Γι'αυτό μ'έχει πάρει αβέρτα απο κάτω χωρίς προοπτική βελτίωσης. Δεν μπορώ να είμαι αισιόδοξος και άνετος. Δεν μιλάω σε άγνωστη γιατι πολύ απλά δεν ξέρω τι να πω. Έχει μεγάλη διαφορά.

    Μάλλον ξέχασα μια πολύ σημαντική λεπτομέρεια. Φαίνεται οτι είμαι άπειρος και όχι μόνο. Αυτά δεν κρύβονται δυστυχώς οι γυναίκες το αντιλαμβάνονται και με απορρίπτουν ακαριαία πριν καν ξεκινήσω κάτι.
    Last edited by deleted-member17-03-2016; 20-01-2016 at 01:25.

  14. #29
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    pua;; Τι είναι αυτό;
    ψαξε στο google..
    βρες ελληνικα σαιτ..
    εχει και σαιτ και φορουμ,
    επισης δες και αυτο το Blog

    https://magikeskoukides.wordpress.com/

  15. #30
    Quote Originally Posted by Sherlock View Post
    ψαξε στο google..
    βρες ελληνικα σαιτ..
    εχει και σαιτ και φορουμ,
    επισης δες και αυτο το Blog

    https://magikeskoukides.wordpress.com/
    Pick Up Artist;

Page 2 of 40 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Παντελής έλλειψη αυτοπεποίθησης
    By Mixalhs in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 249
    Last Post: 16-03-2016, 21:27
  2. Ελλειψη συγκεντρωσης , πολυ ευερεθιστος , δακρυσμα ματιων βοηθειααα!!
    By Sotirishatzi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 19-11-2015, 12:08
  3. Έλλειψη αυτοπεποίθησης
    By young wolf in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 19
    Last Post: 14-03-2014, 18:56
  4. Αλκοόλ - Αγχος-Ελλειψη αυτοπεποιθησης
    By kostis81 in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 3
    Last Post: 27-11-2013, 11:34
  5. Έλλειψη αυτοπεποίθησης αυτοεκτίμησης
    By zanazan in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 20
    Last Post: 11-08-2010, 10:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •