ελευθερη σχεση..βοηθεια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 72
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    πάντως τώρα που το σκέφτομαι παίζει και να ήθελε να σου μιλήσει δεν ήξερε πως να τα πει του βγήκε σε άρνηση και μουγκα κι όσο για το "συμβαν " δεν ειπε και οχι αλλά τι ειχε μέσα στο κεφάλι το άφησε να αιωρείται ...
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    9
    παιδια audi ηταν ασπρο χαχαχαχα.. ευχαριστω για τις απαντησεις σας.. λεω να τον αφήσω για λιγο και αν θελει θα στειλει αυτος

  3. #18
    Quote Originally Posted by rea View Post
    συγνωμη εγω δεν καταλαβα..σε αυτην την "σχεση".. αντι για σεξ, του εκανες στοματικο ...και μεχρι εκει??
    Ελπιζω ομως να καταλαβες τι εννοουσα οταν σου λεγα πριν λιγες μερες για τα ''χαζο*******''.

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    καλα κανει να ειναι οτι γουσταρει να ειναι!!!.. 18 χρονων κοριτσακι ειναι.. θα κάνει τα λάθη της και θα επωμιστει τις συνεπειες και θα μάθει απο αυτα πολλα περισσοτερα αποτι μαθαινουν οι ψευτοηθικοι που καθονται να κρινουν ...
    αλλοι ζουν και αλλοι κρινουν... διαλεξε τι ζωη θες να εχεις εσυ

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,704
    καλησπερα ελενη.
    ειχες ποτε ολοκληρωμενες επαφες (δλδ σεξ) με καποιον ανδρα?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    πατε να φυγετε τον σταματας κανεις στοματικο(προφανεστατα και δεν θα σε φιλουσε μετα...!) και μετα φευγεις με νευρα??18 χρονων?καπου υπαρχει λαθος ή εγω κατι δεν καταλαβαινω.σοβαρεψου και ξεκινα να σεβεσε τον εαυτο σου

  7. #22
    Quote Originally Posted by rea View Post
    καλα κανει να ειναι οτι γουσταρει να ειναι!!!.. 18 χρονων κοριτσακι ειναι.. θα κάνει τα λάθη της και θα επωμιστει τις συνεπειες και θα μάθει απο αυτα πολλα περισσοτερα αποτι μαθαινουν οι ψευτοηθικοι που καθονται να κρινουν ...
    Αν επωμιζοταν τις συνεπειες θα συμβιβαζοταν με ο,τι μπορουσε να της δωσει ο αλλος και δε θα κλαιγοταν εδω.

    αλλοι ζουν και αλλοι κρινουν... διαλεξε τι ζωη θες να εχεις εσυ
    Ζω,αλλα εξυπνα,για αυτο μπορω και κρινω.

  8. #23
    BTW εφοσον ειναι ενηλικη και εχει σεξουαλικες σχεσεις,δεν ειναι ''κοριτσακι'',αλλα υπευθυνος ανθρωπος (ή θα πρεπε να ναι)

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Σε βλέπει ως πιτσιρίκα και σε εκμεταλλεύεται και για να πούμε την αλήθεια έβαλες και εσύ το χεράκι σου....Γνώμη μου είναι να μην περιμένεις κάτι από αυτόν....ούτε έρωτες , ούτε σχέση κλπ.... Αν δεν μπορείς να ξεκολλήσεις, δείξε του ποια είσαι.... Ότι είσαι συνειδητοποιημένη (αν είσαι) και ξέρεις τι θες...''σε θέλω και είμαι έτοιμη να πληγωθώ και όπου μας βγάλει''...

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    BTW εφοσον ειναι ενηλικη και εχει σεξουαλικες σχεσεις,δεν ειναι ''κοριτσακι'',αλλα υπευθυνος ανθρωπος (ή θα πρεπε να ναι)
    Αν κρίνουμε τους ανθρώπους μόνο βάσει ηλικίας , θα έλεγα ότι ο άλλος είναι ο μαντράχαλος της όλης υπόθεσης....

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Αν επωμιζοταν τις συνεπειες θα συμβιβαζοταν με ο,τι μπορουσε να της δωσει ο αλλος και δε θα κλαιγοταν εδω.



    Ζω,αλλα εξυπνα,για αυτο μπορω και κρινω.
    μακαρι στο ευχομαι :)

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    πατε να φυγετε τον σταματας κανεις στοματικο(προφανεστατα και δεν θα σε φιλουσε μετα...!) και μετα φευγεις με νευρα??18 χρονων?καπου υπαρχει λαθος ή εγω κατι δεν καταλαβαινω.σοβαρεψου και ξεκινα να σεβεσε τον εαυτο σου
    χαχαχα..γτ δεν θα την φιλουσε μετα???

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,704
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Σε βλέπει ως πιτσιρίκα και σε εκμεταλλεύεται και για να πούμε την αλήθεια έβαλες και εσύ το χεράκι σου....Γνώμη μου είναι να μην περιμένεις κάτι από αυτόν....ούτε έρωτες , ούτε σχέση κλπ.... Αν δεν μπορείς να ξεκολλήσεις, δείξε του ποια είσαι.... Ότι είσαι συνειδητοποιημένη (αν είσαι) και ξέρεις τι θες...''σε θέλω και είμαι έτοιμη να πληγωθώ και όπου μας βγάλει''...
    ολα σωστα, αλλα κανενας δεν απεφυγε μια σχεση για να μην πληγωσει καποια. αν το αποφγευγει ειναι επειδη δεν την θελει.
    απλα πραγματα..

    επισης, κανενας δεν εκανε σχεση επειδη του εκαναν.. στοματικο.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Τα ίδια λέμε Remedy...Αν θέλει να του κάνει στοματικό, ας το κάνει επειδή θέλει χωρίς να ελπίζει σε μια σχέση, ή ότι θα την ερωτευτεί, θα την εκτιμήσει κλπ....Μαγκιά της θα είναι , αλλά να έχει και επίγνωση της όλης κατάστασης....

    Κακά τα ψέμματα ελεύθερη σχέση σημαίνει ότι δεν σε έχω για κάτι παραπάνω.....αλλά άλλο αυτό και άλλο σε έχω για τον π..τσο και σε εκμεταλλεύομαι....να υπάρχει και στο βάθος εκτίμηση και από τις δυο μεριές.....και να περνάνε και οι δύο καλά....

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,704
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Τα ίδια λέμε Remedy...Αν θέλει να του κάνει στοματικό, ας το κάνει επειδή θέλει χωρίς να ελπίζει σε μια σχέση, ή ότι θα την ερωτευτεί, θα την εκτιμήσει κλπ....Μαγκιά της θα είναι , αλλά να έχει και επίγνωση της όλης κατάστασης....

    Κακά τα ψέμματα ελεύθερη σχέση σημαίνει ότι δεν σε έχω για κάτι παραπάνω...
    ..αλλά άλλο αυτό και άλλο σε έχω για τον π..τσο και σε εκμεταλλεύομαι....να υπάρχει και στο βάθος εκτίμηση και από τις δυο μεριές.....και να περνάνε και οι δύο καλά....
    Ετσι ακριβως. Συμφωνουμε:rolleyes:

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ελεύθερη σχέση. Ελπίζω να γίνει κάτι περισσότερο ενώ εκείνος ζητάει να κάνουμε τρίο..
    By axinos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 10-12-2014, 15:44
  2. "ελεύθερη σχέση"- τι είναι αυτό?
    By mama in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 75
    Last Post: 07-11-2014, 07:49
  3. Βοηθεια για μια σχεση.
    By stratos_93 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 10-09-2014, 02:56
  4. Ελεύθερη σχέση με το σκύλο μου
    By the_downward_spiral in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 26-01-2013, 02:13
  5. ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΕΣΜΑ...
    By fterwto in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 110
    Last Post: 14-01-2013, 10:39

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •