μεγαλη στιγμη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220

    μεγαλη στιγμη

    λοιπον , μπαινω απευθειας στ θεμα.. να που ηρθε η ωρα που τα ψεματα τελειωσαν κ εχω ερθει αντιμετωπη με τν εφιαλτη. τερμα οι παρατασεις τερμα ολα. εκεινος μου ξεκαθαρισε τι ζηταει ξερει τι θελει απο τη ζωη του κ απο μενα. θελει να γινω γυναικα του να κανουμε οικογενεια.ναι πολυ ωραια ολα αυτα ομως εγω ακομα χωρις δουλεια και χαρτια στα χερια μου μολις 3εκιναω να παω παραπερα τρ που τελειωνω τη σχολη μου κ ξερω οτι μπορει να υπαρξει στηριξη απο την οικογενεια γ να κανω πολλα(στ κομματι της επιμορφωσης μ αποκλειστικα). εκεινος πιστευει οτι μολις παρω ενα πτυχιο ανοιγουμε σπιτι κ σταματαω εκει πιανω μια δουλεια οτι να ναι κ ζουμε τον ερωτα μας. δν ειναι ετσι ομως δ γντ ν φτασω τη ζωη μ στ μηδεν και ντρεπομαι που το λεω τη στιγμη που εκεινος παραταει τα παντα γ μενα αλλα δν γντ ν μη βλεπει οτι ζουμε σε πραγματικοτητα οχι παραμυθι και οτι οι καιροι ειναι δυσκολοι γ ν σταθουμε στ ποδια μας χωρις τιποτα. εδω με πολλα κ δεν μπορεις καλα καλα ν χεις αξιοπρεπη ζωη κ μενεις με τς δικους σου γ ν γλιτωνεις ε3οδα. εγω η λογικη κ ρεαλιστρια εκεινος ο τρελος κ ονειροπολος . εν πασει περιπτωσει ....η το τελειωνω εδω η το συνεχιζω μεχρι τερμα. κ τι να κανω? που περα απ τ σαγαπαω του π ξερω οτι πεθαινει γ μενα κ οτι ειμαι οτι καλυτερο του συνεβει πολλες φορες δν ξερω πως κανεις την εκτιμηση οτι αυτος ειναι ο ανθρωπος σου. οταν σε στεναχωρει δοκιμαζει τα ορια σου δ μπορει ν σκεφτει περα απο αυτο το π εχει στ κεφαλι του πολλες φορες μ χει δημιουργησει αβεβαιοτητα γ τ αν θα ναι μαζι μ οτι κ ν γινει η σε οποιαδηποτε στραβη μπορει κ ν με παρατησει ....δν εχμ μεινει μαζι ποτε ν μαθουμε ο ενας τη καθημερινοτητα του αλλου ν δουμε αν ταιριαζουμε π ξερω γω οτι δν θα σφαχτουμε μεσα στ ιδιο σπιτι κ ας ειμαστε φουλ ερωτευμενοι. απλα ποτε δ θα μας δοθει η ευκαιρια να λειτουργησουμε υπο κανονικες συνθηκες κ ν παρουμε τ χρονο μας οποτε η ρισκαρεις η μενεις σπιτακι σ με τον πονο σου κ τους αλλους ν σ λενε δν αξιζε. γτ το μοναδικο ατομο π εμπιστευομαι κ μιλαω γ τ παντα μαζι του οσο 3ερει μετα απο 2 χρονια πλεον μ λεει δε τον συμπαθω οτν δε σε υποστηριζει κ θελει ν σε παρει κ ζησετε σε ενα σπιτι κ ν κοψει εδω τα ονειρα σου ..κ οτι πλεον δν αξιζει γ σενα....

    οσοι εχετε την προθεση ν βοηθησετε ν παρω μια αποφαση παρακαλω στειλτε μου σε π.μ δε θα θελα ν δωσω δημοσια παραπανω πληροφοριες στη δεδομενη στιγμη...
    what is normal for the spider is chaos for the fly

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Εύκολα δημιουργείς οικογένεια δύσκολα τη συντηρείς δηλαδή να στο πω απλά για να αντέξετε να κάνετε οικογένεια τη σήμερον ημέρα εκτός από αγάπη θέλει και χαρακτήρα και από τις δύο πλευρές οπότε κούκλα η αγάπη κι ο έρωτας δε φτάνει υπάρχει ένα μέλος εδώ η Ναταλία που μπορεί να στα εξηγήσει καλύτερα από μένα αν σου απαντήσει θα καταλάβεις καλύτερα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Kατάλληλη στιγμή
    By serios in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 14
    Last Post: 29-11-2015, 19:52
  2. Μεγαλη αποφαση.....
    By manosthess in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 18-09-2014, 17:32
  3. Μεγάλη τρέλα
    By skata in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 04-06-2014, 11:36
  4. Μια μεγαλη απορια.
    By Alexandra312 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 31-10-2013, 00:55
  5. Η μεγάλη πλεκτάνη
    By geo1986 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 12
    Last Post: 10-06-2013, 05:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •