MINITΡAN
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: MINITΡAN

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    163

    MINITΡAN

    Καλησπέρα έχω το εξής θέμα εδώ και 4 μήνες παίρνω αντικαταθλιπτικά για γαδ επειδή είδαμε αποτέλεσμα άλλα όχι όπως θα έπρεπε άύξήσάμε την δόση τώρα τελευταία εδώ και κανένα μήνα δεν είμαι καλά όμως και μου συνέστησε μίνήτραν το έχει πάρει κάποιος τί κάνει ακριβώς θα ήθελα κάποιες πληροφορίες ευχαριστώ πολύ!
    παντα μετα την βροχη βγαινει το ουρανιο τοξο!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    288
    Γαδ εννοεις γενικευμενη αγχωδη διαταραχη;
    Για μινητραν δεν γνωριζω κατι προσωπικα.Γιατι δεν ψαχνεις στο internet.Επισης εκτος απο τα φαρμακα εχεις κανει καποια αλλη θεραπεια με ειδικο για την καταπολεμηση του αγχους;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    minitran..το δινουν σε πολυ στρες, φερνει υπνο γι αυτο το δινουν βραδι, εχει μεσα λιγο αντιψυχωτικο για να ηρεμει..
    συνηθισμενη αγωγη παντως την δινουν οταν δεν ηρεμει ο αλλος με το αντικαταθλιπτικο.
    εγω δεν εχω παρει ποτε, δεν εχει χρειαστει, αλλα το παιρνει χρονια φιλος μου.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Το παιρνει μια γνωστη μου,της το δωσαν για τον υπνο!καλο ναι μεν αλλα πηγε στην αλλη ακρη,τωρα κοιμαται πολυ κ ολη μερα νυσταζει!δοκιμασε το κ αν δεν σου κανει το αλλαζεις!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    το πηρα και εγω....!!! Μεχρι να συνηθισει ο οργανισμος μου, το αντιψυχχωτικο που εχει μεσα, ειδα και επαθα!!! Απο εκει και περα το εκοψα γιατι καταλαβα οτι δεν ηταν για μενα αυτο που εψαχνα...!!!! Με ενοχλει αφανταστα στον οργανισμο μου ''οι αντιψυχωτικες ουσιες'' μεχρι και τρομο με εχουν προκαλεσει...Απλα η εμπειρια μου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    163
    Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά φοβάμαι λίγο να το ξεκινήσω Menis_64 για άγχος το παίρνεις? Όσων αφορά αν έχω κάνει άλλη θεραπεία πέρα των φαρμάκων ναι κάνω και ψυχοθεραπεία
    παντα μετα την βροχη βγαινει το ουρανιο τοξο!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by a+b View Post
    Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά φοβάμαι λίγο να το ξεκινήσω Menis_64 για άγχος το παίρνεις? Όσων αφορά αν έχω κάνει άλλη θεραπεία πέρα των φαρμάκων ναι κάνω και ψυχοθεραπεία
    για το αγχος και την καταθλιψη υποτιθεται οτι μου δοθηκε...!!! Απο εκει και περα αν θα το κρατουσα ή οχι, ηταν καθαρα δικη μου επιλογη...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •