Παρεούλα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 147
  1. #16
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Ναι, οπως αυτη τωρα. Νομιζω και για να παρεις..
    Οκ σ ευχαριστώ πολύ!!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by butterfly95 View Post
    Οκ σ ευχαριστώ πολύ!!!
    Τιποτα, καλημερα!

  3. #18
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Τιποτα, καλημερα!
    Τώρα ξύπνησες ή ετοιμάζεσαι να κοιμηθείς?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by butterfly95 View Post
    Τώρα ξύπνησες ή ετοιμάζεσαι να κοιμηθείς?
    Τωρα ξυπνησα και δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα.

  5. #20
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Τωρα ξυπνησα και δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα.
    Άκου καμιά χαλαρωτική μουσική

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by butterfly95 View Post
    Άκου καμιά χαλαρωτική μουσική
    Μπα, δεν βοηθαει. Ειμαι σε υπερενταση. Το κακο ειναι οτι εφαγα πολυ πριν λιγο επειδη δεν ειχα τι να κανω! Και θελω να χασω βαρος γενικοτερα.......

  7. #22
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Μπα, δεν βοηθαει. Ειμαι σε υπερενταση. Το κακο ειναι οτι εφαγα πολυ πριν λιγο επειδη δεν ειχα τι να κανω! Και θελω να χασω βαρος γενικοτερα.......
    Καλά συμπάσχω σχετικά με το φαΐ

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by butterfly95 View Post
    Καλά συμπάσχω σχετικά με το φαΐ
    Πωωω τι θα κανουμε; Εγω τα πηγαινα καλα, ειχα χασει και 2-3 κιλα και τωρα παλι τα ιδια, τα πηρα πισω.

  9. #24
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Πωωω τι θα κανουμε; Εγω τα πηγαινα καλα, ειχα χασει και 2-3 κιλα και τωρα παλι τα ιδια, τα πηρα πισω.
    Έστειλα και άλλα δεν ξέρω γιατί δεν στάλθηκαν!έγραψα και πως ελπίζω να μπορεσεις να κοιμηθείς σύντομα και αν σε απασχολεί κάτι γενικότερα. Όσο για τα κιλά εγώ προσπαθώ να βρω κάτι σε γυμναστική για να με βοηθήσει!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Σε ευχαριστω, δεν θελω να κοιμηθω πλεον, μ'αρεσει να μιλαμε, μονο τα κιλα με απασχολουν! Εχω πολλα να χασω και θελω 2 χρονια τωρα αλλα τιποτα.....Η γυμναστικη μου ανοιγει κι αλλο την ορεξη και δεν χανω.

  11. #26
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Σε ευχαριστω, δεν θελω να κοιμηθω πλεον, μ'αρεσει να μιλαμε, μονο τα κιλα με απασχολουν! Εχω πολλα να χασω και θελω 2 χρονια τωρα αλλα τιποτα.....Η γυμναστικη μου ανοιγει κι αλλο την ορεξη και δεν χανω.
    Όλα στο μυαλό είναι. Πρέπει να το πάρεις απόφαση. Εγώ μετά από χρόνια μια μέρα είπα ΤΈΛΟΣ. Σιχάθηκα. Κι έχασα 15 κιλά. Γενικά πολύ πειθαρχία θέλει!! Καλή τύχη πάντως!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by butterfly95 View Post
    Όλα στο μυαλό είναι. Πρέπει να το πάρεις απόφαση. Εγώ μετά από χρόνια μια μέρα είπα ΤΈΛΟΣ. Σιχάθηκα. Κι έχασα 15 κιλά. Γενικά πολύ πειθαρχία θέλει!! Καλή τύχη πάντως!
    Δεν θελω να περασουν κι αλλα χρονια αυτο ειναι το θεμα. Και δεν νομιζω να γινει κατι νωριτερα, παιρνω τα λαντος, με βοηθανε μεν αλλα οχι παντα. Τουλαχιστον δεν παιρνω (κιλα) πολλα γιατι παιρνω και αλλη φαρμακευτικη αγωγη που αν δεν επαιρνα τα λαντος θα αυξανοταν το βαρος μου ακομα και αν ετρωγα κανονικα, ποσο μαλλον τωρα που τρωω πολυ. Δεν ξερω τι να κανω, ειμαι σε απογνωση. Το θελω τοσο πολυ να χασω τα κιλα, νομιζω θα πεταω αν γινει αυτο, αλλα απο την αλλη σκεφτομαι πως ισως μου παρουσιαστουν αλλα, σοβαροτερα προβληματα, γιατι υπαρχει μια ισορροπια στη ζωη, δεν μπορουν να μας πηγαινουν ολα καλα!

  13. #28
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Δεν θελω να περασουν κι αλλα χρονια αυτο ειναι το θεμα. Και δεν νομιζω να γινει κατι νωριτερα, παιρνω τα λαντος, με βοηθανε μεν αλλα οχι παντα. Τουλαχιστον δεν παιρνω γιατι παιρνω και αλλη φαρμακευτικη αγωγη που αν δεν επαιρνα τα λαντος θα αυξανοταν το βαρος μου ακομα και αν ετρωγα κανονικα, ποσο μαλλον τωρα που τρωω πολυ. Δεν ξερω τι να κανω, ειμαι σε απογνωση. Το θελω τοσο πολυ να χασω τα κιλα, νομιζω θα πεταω αν γινει αυτο, αλλα απο την αλλη σκεφτομαι πως ισως μου παρουσιαστουν αλλα, σοβαροτερα προβληματα, γιατι υπαρχει μια ισορροπια στη ζωη, δεν μπορουν να μας πηγαινουν ολα καλα!
    Πρέπει να το δεις πιο χαλαρά το όλο θέμα και να το πας βήμα βήμα. Και να μην χάσεις τα κιλά δεν ήρθε το τέλος του κόσμου. Αν το πάρεις απόφαση, άρχισε χαλαρά. Απλά μείωσε ποσότητες και να τρως σε σωστές ώρες. Και κυρίως το άγχος δεν βοηθαει!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by butterfly95 View Post
    Πρέπει να το δεις πιο χαλαρά το όλο θέμα και να το πας βήμα βήμα. Και να μην χάσεις τα κιλά δεν ήρθε το τέλος του κόσμου. Αν το πάρεις απόφαση, άρχισε χαλαρά. Απλά μείωσε ποσότητες και να τρως σε σωστές ώρες. Και κυρίως το άγχος δεν βοηθαει!
    Σ'ευχαριστω, αλλα ειμαι 91 κιλα, δεν γινεται να μην τα χασω. Δεν θελω να γινω και στυλακι, 70 κιλα αν παω θα ειμαι ευτυχισμενη. Το αγχος οντως δεν βοηθαει σε μενα, αλλους τους βοηθαει στο να αδυνατιζουν, οπως και η καταθλιψη, αλλοι αμα στενοχωριουνται τρωνε πολυ οπως εγω αλλοι καθολου.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Δεν νομιζω να γινει κατι νωριτερα εννοω να το παρω αποφαση. Και τα λαντος οπως ειπα με βοηθανε αλλα ως ενα σημειο, θελει και προσωπικη προσπαθεια.

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Θελει κανεις παρεουλα?
    By N.Princess in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 04-02-2012, 22:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •