ΠΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΑΣ !!! ΞΕΣΠΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ !
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110

    ΠΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΑΣ !!! ΞΕΣΠΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ !

    Ότι κι αν είναι αυτό!!! Θα νιώσετε καλύτερα, πιστέψτε με !! :)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Όπως είπε και ο Αρχάγγελος.
    \"ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΜΕΙ ΞΑΣΤΕΡΙΑ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΛΕΒΑΡΙΣΕΙ\"
    !@#$ !@#!@#$!@ #$ !@#$ !%^@$%& @$^&* @*@!~%$
    been good, been bad. WILL GO ON

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110
    :D

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    18
    bre paidiaaa...tha mou grapsei kai mena kanenas gia to problima mou???:(...mipws egrapsa polu???hehe

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110
    na to !! bravo lia !!! kala ksekinises!!! einai enas ponos ki avtos!!!! grapste vre paidia sti lia !!! :)

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    18
    nai bre paidiaa...grapse mou mia seira...ena...\"ok\' hahahaha...grapse mia teleia bre paidi mou!!heheheheheh :)

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    18
    nai to kserw...euxaristw gia to comment :) ...apla einai kapoies stigmes karfwmenes sto mualo mou kai alles stigmes flertarw me kainourgies eikones...:)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,702
    λια
    γραφε σε παρακαλουμε πολυ, στα ελληνικα

  9. #9
    Αλήθεια πως θεραπεύεται η ...απόγνωση?
    Είμαι 32 πια, πιεσμένος πολύ από τη δουλειά μου, τη καθημερινότητα, όλο και πιο μόνος (εδώ...συνδράμει και το στοιχείο ότι είμαι gay) με τους φίλους μου στα δικά τους.
    Πριν 2 χρόνια με αφορμή έναν τύπο που ήμουνα ερωτευμένος μαζί του (str8 όμως) ξεκίνησα επισκέψεις σε μια ψυχολόγο οι οποίες κρατήσαν 8 μήνες. Στην αρχή έπαιρνα αρκετή βοήθεια αλλά κακώς δε διέκοψα νωρίτερα γιατί από κάποιο σημείο και μετά απλώς ...έδινα τις οικονομίες (το ποσό που έδινα ανα επίσκεψη το θεωρώ μεγάλο)μου και δεν έβλεπα αποτέλεσμα.
    Σας έχει τύχει να μη πιστεύετε σε τίποτα θετικό, να μη βλέπετε πουθενά φως, να μη χαίρεστε τίποτα και να αναρωτιέστε όλο και συχνότερα: είτε ζω είτε δε ζω ένα και το αυτό?
    Πως γλυτώνει κανείς από όλα αυτά?...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    Originally posted by savant
    Αλήθεια πως θεραπεύεται η ...απόγνωση?
    ....
    ....
    Σας έχει τύχει να μη πιστεύετε σε τίποτα θετικό, να μη βλέπετε πουθενά φως, να μη χαίρεστε τίποτα και να αναρωτιέστε όλο και συχνότερα: είτε ζω είτε δε ζω ένα και το αυτό?
    Πως γλυτώνει κανείς από όλα αυτά?...
    .... Join the club φιλαράκο ...!

  11. #11
    Άρα μάλλον βυθιζόμαστε σε αυτήν και ζούμε μαζί της?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    ελπιζω να βρεθει κατι καλυτερο απο δουλεια προσεχως σχεδον καθε μερα κανω ασκησεις υπομονης.. ειναι απιστευτο ποσο ψωνισμενοι ειναι μερικοι και μερικες εκει μεσα..ξεκαβαλατε βρεεεεεεεεεε
    Dum spiro spero (?)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    Originally posted by savant
    Άρα μάλλον βυθιζόμαστε σε αυτήν και ζούμε μαζί της?
    ( ... μη με παρεξηγησεις αν δεν απαντήσω ε ; )

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110
    savant εγώ όταν φτάνω σε απόγνωση απλά πάντα σκέφτομαι ότι υπάρχουν πολύ χειρότερα και ότι υπάρχουν άνθρωποι που πραγματικά υποφέρουν , και ότι το δικό μου πρόβλημα είναι παιχνιδάκι μπροστά στο δικό τους .. Σκέφτομαι τους ζητιάνους , τους ναρκωμανείς , τους τυφλούς ,τους αρρώστους και τους ανάπηρους κι εκείνη τη στιγμή παίρνω ανάσα και λέω στο Θεό ένα τεράστιο ευχαριστώ για τη ζωή και την υγεία που μου χάρισε και σκέφτομαι πως γίνομαι τόσο αχάριστη ώρες ώρες και δεν εκτιμώ όλα τα καλά που έχω και χαίρομαι , που οι άλλοι δεν τα έχουν .. Φεύγει η απόγνωση στη στιγμή !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •