Σχεση 2 ετων και παραλληλη σχεση 6 μηνων - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 133 of 133
  1. #121
    Banned
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Σε κακοποιει ο Α βικυ?
    Σε εχει απειλησει ποτε.....αν τον χωρισεις?
    Ειναι βιαιος?
    Οχι βρε παιδια ειναι πολυ χαλαρος!

    Απλα με προβληματισατε που κετε οτι μου εδωσε σημασια οταν ειδε οτι εφευγα! Εσεις πιστευεται οτι με εχει για καβατζα και μπορει εγω να ονειροπολω οτι απλα καταλαβε οτι με θελει και για αφτο κανει πραγματα για μενα


    Εστάλη από iPhone στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #122
    Miliva21
    Guest
    Ενταξει να τα εξετασουμε ολα τα ενδεχομενα....αφου λοιπον δεν σε κακοποιει ο μονος φοβος ειναι η μοναξια....

    Το πιθανοτερο ειναι οτι εχει συμβιβαστει και εχει βολευτει μαζι σου....οχι οτι σε θελει και ειναι ερωτευμενος..........αν ηταν ερωτευμενος θα λειτουργουσε απο την αρχη αλλιως η σχεση...απλα πολυ πιθανο να ειναι ομοιος σου..........δλδ να προτιμα χιλιες φορες να ειναι με καποια που δεν τον γεμιζει και δεν ειναι το ιδανικο του παρα να μεινει μονος....

    Και οι δυο στην ιδια φαση ειστε....κανενας απο τους δυο σας δεν ειναι ευχαριστημενος με τον αλλο......απλα τρεμετε να χωρισετε μη μεινετε μονοι σας...

    Φυσικα και δεν ειναι υγιες αυτο ουτε νορμαλ απο καμια πλευρα.......αλλα αν εχετε φοβους και ανασφαλειες συμβιβαστειτε μεταξυ σας......
    Το καλυτερο θ ηταν κ οι δυο να εχετε το θαρρος εφοσον δεν σας γεμιζει η σχεση σας να το τερματισετε....αλλα συνηθως τετοια ατομα δεν χωριζουν μεχρι να βρουν το επομενο ατομο για σχεση..........(μη μεινουν εστω και λιγο μονοι τους).......

    Απο κει κ περα κανε οτι καταλαβαινεις σου ειπα τη γνωμη μου....χιλιες φορες

    Δεν εχω να απαντησω κατι παραπανω

  3. #123
    Banned
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Ενταξει να τα εξετασουμε ολα τα ενδεχομενα....αφου λοιπον δεν σε κακοποιει ο μονος φοβος ειναι η μοναξια....

    Το πιθανοτερο ειναι οτι εχει συμβιβαστει και εχει βολευτει μαζι σου....οχι οτι σε θελει και ειναι ερωτευμενος..........αν ηταν ερωτευμενος θα λειτουργουσε απο την αρχη αλλιως η σχεση...απλα πολυ πιθανο να ειναι ομοιος σου..........δλδ να προτιμα χιλιες φορες να ειναι με καποια που δεν τον γεμιζει και δεν ειναι το ιδανικο του παρα να μεινει μονος....

    Και οι δυο στην ιδια φαση ειστε....κανενας απο τους δυο σας δεν ειναι ευχαριστημενος με τον αλλο......απλα τρεμετε να χωρισετε μη μεινετε μονοι σας...

    Φυσικα και δεν ειναι υγιες αυτο ουτε νορμαλ απο καμια πλευρα.......αλλα αν εχετε φοβους και ανασφαλειες συμβιβαστειτε μεταξυ σας......
    Το καλυτερο θ ηταν κ οι δυο να εχετε το θαρρος εφοσον δεν σας γεμιζει η σχεση σας να το τερματισετε....αλλα συνηθως τετοια ατομα δεν χωριζουν μεχρι να βρουν το επομενο ατομο για σχεση..........(μη μεινουν εστω και λιγο μονοι τους).......

    Απο κει κ περα κανε οτι καταλαβαινεις σου ειπα τη γνωμη μου....χιλιες φορες

    Δεν εχω να απαντησω κατι παραπανω
    Εχεις δικιο τουλαχιστον για μενα. Σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου που διαθεσες για μενα!!


    Εστάλη από iPhone στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #124
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by vicky.a View Post
    Εχεις δικιο τουλαχιστον για μενα. Σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου που διαθεσες για μενα!!


    Εστάλη από iPhone στο E-Psychology.gr Mobile App
    Να σαι καλα....και ελπιζω να παρεις τη πιο σωστη για σενα αποφαση.....

    Και αν τα λεω λιγο υπερβολικα το κανω για να ξεκολλησεις λιγο...

    Η μοναξια δν ειναι τοσο στραβη οσο την εχεις παρει...ισα ισα μπορει να αποδειχτει πιο υγιης και λυτρωτικη για σενα παρα να εισαι σε καποια σχεση που σου φθειρει κ δεν σε γεμιζει...

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Η μοναξια δν ειναι τοσο στραβη οσο την εχεις παρει...ισα ισα μπορει να αποδειχτει πιο υγιης και λυτρωτικη για σενα παρα να εισαι σε καποια σχεση που σου φθειρει κ δεν σε γεμιζει...

    H μοναχικοτητα , οχι η μοναξια , ειναι προτιμοτερη απο το νασαι με ατομα που σε κανουν να αισθανεσαι ολομοναχος ......

  6. #126
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Η μοναξιά είναι ό,τι χειρότερο. Ρωτήστε μοναχικά άτομα ηλικίας 70-80 ετών, να δείτε τι θα σας πουν. Αν είχαν την ευκαιρία και γύριζαν τον χρόνο πίσω, σίγουρα θα είχαν κάνει οικογένεια και παιδιά, από το να ζούνε μόνοι και να πεθάνουν και μόνοι...

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,753
    Το χειρότερο είναι να χρωστάς στην εφορία
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #128
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα View Post
    Η μοναξιά είναι ό,τι χειρότερο. Ρωτήστε μοναχικά άτομα ηλικίας 70-80 ετών, να δείτε τι θα σας πουν. Αν είχαν την ευκαιρία και γύριζαν τον χρόνο πίσω, σίγουρα θα είχαν κάνει οικογένεια και παιδιά, από το να ζούνε μόνοι και να πεθάνουν και μόνοι...
    Μπα μη το λες....υπαρχουν ατομα που εκ πεποιθησεως ειναι εργενηδες και δεν το μετανιωνουν.....

  9. #129
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    H μοναχικοτητα , οχι η μοναξια , ειναι προτιμοτερη απο το νασαι με ατομα που σε κανουν να αισθανεσαι ολομοναχος ......
    Ναι αυτο εννοουσα....την ονομασα μοναξια για να το καταλαβει η νηματοθετρια και το ερμηνευσα ως μοναχικοτητα..........
    Εγω θεωρω πως οντως καλυτερα να εισαι μονος παρα με παρεα που δεν θες....

  10. #130
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Ναι αυτο εννοουσα....την ονομασα μοναξια για να το καταλαβει η νηματοθετρια και το ερμηνευσα ως μοναχικοτητα..........
    Εγω θεωρω πως οντως καλυτερα να εισαι μονος παρα με παρεα που δεν θες....
    Αυτό νομίζω πως ισχύει και για τα ερωτικά,έτσι δεν είναι?

  11. #131
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Αυτό νομίζω πως ισχύει και για τα ερωτικά,έτσι δεν είναι?
    Ισχυει για ολα !!

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Μπα μη το λες....υπαρχουν ατομα που εκ πεποιθησεως ειναι εργενηδες και δεν το μετανιωνουν.....
    Υπαρχουν εργενηδες και εγενησσες που περνανε καλα οντως .............ισως αν ειχαν το καταλληλο ατομο να μην ηταν μονοι , η ' χανουν ' νωρις το αγαπημενο τους προσωπο , αλλα η ζωη δεν τα φερνει παντα οπως θελουμε , αυτο δεν σημαινει οτι το χειροτερο πραμα ειναι να μεινεις μονος , αμα τα πηγαινεις καλα με τον εαυτο σου , η νασαι με ανθρωπους που δεν σου κανουν , και αλλο η μοναξια , αλλο η μοναχικοτητα .....................μπορει ναχει δικιο ο elis και το χειροτερο ειναι να ..................................χρωστας στην εφορια .

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,753
    Εγώ μιλιβακι είμαι εργένης εκ πεποιθήσεως μ αρέσει η ψυχολογία κι όταν γνωρίζω κορίτσια το ρίχνω πρώτα στο χαβαλε κ μετά στην ψυχολογία
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. Χωρισμος απο Παραλληλη σχεση
    By Michael_ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 4
    Last Post: 18-04-2017, 12:21
  2. Χωρισμός απο την παράλληλη σχέση μου - ΑΔΙΕΞΟΔΟ
    By nausika in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 199
    Last Post: 13-05-2016, 14:17
  3. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  4. Ειμαι 20 ετων και ακομα δεν εχω κανει σχεση
    By iberis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 05-07-2010, 03:37
  5. παράλληλη σχέση
    By rainy8080 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 52
    Last Post: 24-09-2009, 20:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •