η εμφάνισή μου έχει αλλάξει εντελώς - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,510
    εεε σταματα να λες τα ιδια και τα ιδια, με την ιστορια με το γκομενο της φιλης σου

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,563
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Δεν έχω ευχάριστα εγώ μόνο δυσάρεστα μου συμβαίνουνε στην ζωή μου και για τα ευχάριστα θα πρέπει να φτύσω αίμα για να τα πετύχω και δεν νομίζω να τα πετύχω ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΕ ΦΑΓΑΝΕ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟ (με φάγανε ή απλά νομίζω??)
    Νομίζεις...εσύ έκανες λάθος, όχι αυτοί...τουλάχιστον αναγνώρισε το, δεν δικαιούσαι να τους κατηγορείς...αυτά τα λίγα από μένα...η αυτογνωσία είναι προτέρημα...τροφή για σκέψη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΒΗΣΑΝ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΚΟΛΛΗΣΑ
    Οπως το λες , εχεις κολλησει και δεν ξεκολλας , ενω εχουν περασει 20 χρονια ......και κανεις δεν θασχοληθει με το τι εγινε προ 20 ετων , δεν εκανες και εγκλημα .......

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Δελφίνι, ο στόχος σου δεν είναι να ζεις χωρίς φάρμακα, αλλά να ζεις ισορροπημένα είτε παίρνεις αγωγή, είτε όχι!
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Νομίζεις...εσύ έκανες λάθος, όχι αυτοί...τουλάχιστον αναγνώρισε το, δεν δικαιούσαι να τους κατηγορείς...αυτά τα λίγα από μένα...η αυτογνωσία είναι προτέρημα...τροφή για σκέψη...
    Χαίρομαι που με μιλάς απλά, δεν αντέχω τις ιγκριτες και τα μαλώματα και πιο πολύ δεν αντέχω να με κατακρίνουνε και να με χλευάζουνε για αυτό μου το λάθος ούτε παιδόφιλος να ήμουνα

    Αυτοί δεν είναι άγιοι άκουσέ με. Ξέρεις τι αντιζηλία υπάρχει εκεί μέσα και τι μίσος, τι γλωσσοφαγιά και τι ζήλεια ???

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,563
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Χαίρομαι που με μιλάς απλά, δεν αντέχω τις ιγκριτες και τα μαλώματα και πιο πολύ δεν αντέχω να με κατακρίνουνε και να με χλευάζουνε για αυτό μου το λάθος ούτε παιδόφιλος να ήμουνα

    Αυτοί δεν είναι άγιοι άκουσέ με. Ξέρεις τι αντιζηλία υπάρχει εκεί μέσα και τι μίσος, τι γλωσσοφαγιά και τι ζήλεια ???
    Μπορεί να μην είναι άγιοι, κανείς δεν είναι άλλωστε αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι δεν έχεις δίκιο να τους κατηγορείς που σε αποφεύγουν γι' αυτό...ούτε εγώ θα σε εμπιστευόμουνα...από εκεί και πέρα όπως το βλέπει κανείς...λυπάμαι αν δεν σου αρέσει η άποψη μου αλλά αυτό νιώθω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μπορεί να μην είναι άγιοι, κανείς δεν είναι άλλωστε αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι δεν έχεις δίκιο να τους κατηγορείς που σε αποφεύγουν γι' αυτό...ούτε εγώ θα σε εμπιστευόμουνα...από εκεί και πέρα όπως το βλέπει κανείς...λυπάμαι αν δεν σου αρέσει η άποψη μου αλλά αυτό νιώθω...
    Δεν νομίζω ότι με αποφεύγουνε μετά από τόσα χρόνια. Εγώ δεν τους κάνω παρέα νομίζω. Αφού καταλάβανε ότι το μετάνιωσα και δεν το ξαναέκανα. Δεν ξέρω για αυτούς αν είναι τόσο σκληροπυρηνικοί, σαν εσένα (το λέω με δόση χιούμορ).... Άλλωστε τότε ήμουνα σχεδόν 20 χρονών... σε ηλικία τρέλας....

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Και Κύκνε δεν ξέρεις τι παν ύπουλοι άνθρωποι είναι εκεί μέσα αυτοί οι παλαιό. Μπορεί να με ζηλεύανε και ήτανε πιο έξυπνοι από μένα ίσως και εγώ να μην ήμουνα και πολύ καλός χαρακτήρας και με κατατροπώσανε σαν το φίδι.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Ρε δελφινακι μου όμορφο υπάρχουν στη ζωή άνθρωποι που ασχολούνται με της δημόσιες σχέσεις και άνθρωποι που δουλεύουν μόνο αυτοί που εξαρτώνται από τις δημόσιες σχέσεις μπορεί να δουλεύουν μπορεί να κάθονται οτιδήποτε αυτοί είναι μέσα στην ίντριγκα κ το κουτσομπολιό γτ εξαρτάται το πόσο καλά περνάνε από γνωριμίες οι περισσότεροι είναι έτσι εγώ μικροσ ήμουν αθλητής κ μετά φοιτητής κ δε με ενοιαξε ποτέ να κάνω γνωριμίες κι από ότι νομίζω όλοι οι αθλητές είναι έτσι τώρα οι υπόλοιποι μάλλον είναι μέσα στην ίντριγκα κ το κουτσομπολιό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Δεν θέλω να αλλάξει τίποτα!!!
    By BloodyKate in forum Σχιζοσυναισθηματική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 09-07-2017, 03:48
  2. σας εχει τυχει να πεσετε εντελως εξω........
    By Macgyver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 26-06-2015, 09:35
  3. σας εχει τυχει να πεσετε εντελως εξω........
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 27
    Last Post: 26-06-2015, 09:35
  4. Θέλω να αλλάξει η ζωή μου!!!
    By Sofia@91 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 27-07-2013, 04:52
  5. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ!!
    By Lacrymosa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 33
    Last Post: 27-07-2011, 21:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •