Όταν δε θέλει ο άντρας σου να κάνει σεξ μαζί σου - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 75 of 75
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Είναι πολλοί αυτοί τελικά Που παντρεύονται για να πουν μόνο ότι παντρεύτηκα και να κλείσουν τον κύκλο τους Άσχετα αν αργότερα νιώθουν αδιαφορία για τη γυναίκα τους και την έχουν μόνο για να κάνει παιδιά πολυ κριμα
    Συμβουλη άσε τα forum και άρχισε διάδρομο η οτιδήποτε αεροβική να χάσεις κάνα κιλό γιατί Εγώ εκει εντοπίζω θεμα
    Ερωτηση..απο που συμπερενεις οτι πρεπει να χασει κιλα

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    Quote Originally Posted by Lunaluna View Post
    Τι να σου πω δε μπορώ να μιλήσω εγώ για τον εαυτό μου. Όμορφη ναι, και ο ίδιος μου το λέει και ο περίγυρος μου. Τώρα για τα πρότυπα του, ναι έχω μεγάλο στήθος όπως του αρέσει αλλά έχω και κάποια κιλά παραπάνω στα οποία είμαι όπως όταν με γνώρισε. Τώρα είμαι και πιο αδύνατη σε σχέση με την αρχή. Δε θεωρώ ότι είμαι ωραία γυναίκα αλλά ήξερε τι πήρε πριν με παντρευτει. Δεν έχω αντικειμενικο κριτήριο στο κομμάτι αυτό, το μόνο που ξέρω είναι ότι δε του αρέσουν οι πολύ αδύνατες. Φυσικά οι κυρίες στις τσόντες είναι πιο ωραίες από μένα, εννοείται αυτό :)
    Απο δω giorgo.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,729
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Απο δω giorgo.
    δηλαδη, απο το γεγονος οτι ειχε σεξουαλικο προβλημα απο οταν τον γνωρισε , παρακολουθειται απο ψυχιατρο χρονια, δεν θελει να κανει μπανιο και δενε χει ορεξη για τιποτε, κι επιπλεον δεν του αρεσουν οι αδυνατες, εσυ βγαζεις συμπερασμα οτι το προβλημα ειναι οτι η γυναικα πρεπει να χασει κιλα?

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Απο δω giorgo.
    α δεν το χα δει..πως μου ξεφυγε....
    αλλα τα λιγο παραπανο κιλα δεν νομιζο να πειραζουν ρε συ..
    ισα ισα γυναικα με πιασιματα ειναι..τα λιγα παραπανισια κιλα εγω ετσι τα βλεπω

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    δεν θελω με τιποτα να επιρεασω τη θεματοθετρια...αλλα ρε παιδεια το κραταω ποσες μερες μεσα μου..
    αστο δεν θα το πω

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    287
    Bρε Γιώργο ενήλικοι άνθρωποι είμαστε.Μην ντρέπεσαι να λες αυτό που σκέφτεσαι.Τόσα και τόσα έχουμε διαβάσει εδώ μέσα..

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    δεν ειναι οτι ντρεπομε..και βρικες και τον καταλληλο να ντραπη
    ...απλος δεν θελω να βαλω διχονοια αναμεσα στο ζευγαρι..
    γιατι τελικα μπορει και να μην ειναι αυτο που πιστευω...
    αν και λιγο δυσκολο να μην ειναι...δεν θελω ομως να γινω εγωη αιτια..

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    ---------------'χ

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δηλαδη, απο το γεγονος οτι ειχε σεξουαλικο προβλημα απο οταν τον γνωρισε , παρακολουθειται απο ψυχιατρο χρονια, δεν θελει να κανει μπανιο και δενε χει ορεξη για τιποτε, κι επιπλεον δεν του αρεσουν οι αδυνατες, εσυ βγαζεις συμπερασμα οτι το προβλημα ειναι οτι η γυναικα πρεπει να χασει κιλα?
    Δε μιλάω για τη θεματοθετρια αλλά αν έπρεπε να κοιμάμαι κάθε βραδι με μια φάλαινα και λίγα λες . Στην αρχή είπε ότι δεν είχε πρόβλημα σεξ .

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,729
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Δε μιλάω για τη θεματοθετρια αλλά αν έπρεπε να κοιμάμαι κάθε βραδι με μια φάλαινα και λίγα λες . Στην αρχή είπε ότι δεν είχε πρόβλημα σεξ .
    αν εισαι αρσενικη φαλαινα, με φαλαινα θα κοιμασαι. με τι θες να κοιμασαι? με ιπποποταμο?
    κι αν εισαι γαιδαρος, θα κοιμασαι με γαιδαρα.

    κατ αρχας, μιλας απαραδεκτα για την θεματοθετρια, που δειχνει τα βαθια συμπλεγματα που ζεις.
    ειπε οτι εχει καποια παραπανω κιλα, δεν ειπε οτι ειναι φαλαινα η καποιο αλλο ζωο.
    οπως την χρησιμοποιεις εδω την συγκριση, ειναι σαν να την λες φαλαινα την γυναικα.
    με ποιο δικαιωμα?

    περα απο αυτο, δεν εξεταζουμε την δικη σου αγαμια, αλλα το προβλημα που εξεθεσε η κοπελα.
    τι μας νοιαζει πως κοιμασαι εσυ?
    το θεμα ειναι πως κοιμαται ο ανδρας της.
    ειπε οτι ετσι την γνωρισε και πιο παχια και την παντρευτηκε, επισης ειπε οτι δεν του αρεσουν οι αδυνατες. γουστο του ανδρα της θα γινεις η την εχετε συνεταιρικη?
    εσυ βρες μια οπως την θελεις (αν σε θελει κι εκεινη), αλλα πες τα μας σε ενα δικο σου θεμα....

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    Όταν θα έχω κάποιο θέμα θα το βάλω ως τώρα είμαι κομπλέ. Είσαι ειδικός Υγείας για να με καθοδηγήσεις;? Με ποια ιδιότητα θα δώσεις Εσύ Συμβουλές? Με ποιο τρόπο θα δώσεις Εσύ λύση στην επερχόμενη αγαμία μου να ξέρω. Είσαι τόσο φιλότιμη? Είπα ένα παράδειγμα Εσύ σκαλωσες ότι το είπα γ αυτην. Και το τόνισα ότι δεν αναφέρομαι στή θεματοθετρια. Εσύ γιατί θηχθηκες. Μήπως εκτός από γιατρός είσαι και δικηγόρος?

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,729
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Όταν θα έχω κάποιο θέμα θα το βάλω ως τώρα είμαι κομπλέ. Είσαι ειδικός Υγείας για να με καθοδηγήσεις;? Με ποια ιδιότητα θα δώσεις Εσύ Συμβουλές? Με ποιο τρόπο θα δώσεις Εσύ λύση στην επερχόμενη αγαμία μου να ξέρω. Είσαι τόσο φιλότιμη? Είπα ένα παράδειγμα Εσύ σκαλωσες ότι το είπα γ αυτην. Και το τόνισα ότι δεν αναφέρομαι στή θεματοθετρια. Εσύ γιατί θηχθηκες. Μήπως εκτός από γιατρός είσαι και δικηγόρος?
    οχι, καλε.
    δεν θα σου δωσω εγω λυσεις.
    το φιλοθεαμον κοινο...

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι, καλε.
    δεν θα σου δωσω εγω λυσεις.
    το φιλοθεαμον κοινο...
    γιατι μου φενετε οτι βρηκες αλλον τον ουδεν ειδα???

  14. #74
    Δεν πιστεύω ότι έχει σχέση με σένα αλλά με το είδος της σχέση σας..
    Οι μακροχρόνιες μονογαμικές σχέσεις πολλές φορές έχουν ένα αντιφατικό αποτέλεσμα...
    Από την μία υπάρχει οικειότητα, αγάπη και νοιάξιμο..
    Από την άλλη όμως πολλές φορές υπάρχει η αισθηση του δεδομένου που σκοτώνει τελείως την ερωτική επιθυμία..
    Απαξ και θεωρήσεις τον σύντροφο σου πραγματικά δεδομένο παύεις να τον διεκδικείς, δεν σε νοιάζει να σε δει και στα χειρότερά σου γιατί δεν φοβάσαι κάτι και κατ΄επέκταση παύεις να τον ποθείς ερωτικά, αρχίζεις να τον αγαπάς περίσσοτερο σαν άνθρωπο παρά σαν εραστή..
    Με άλλα λόγια θεωρώ πως ο άντρας σου έχει πάρει τόση επιβεβαίωση και σε θεωρεί τόσο δεδομένη γι αυτό και πλέον η ερωτική πράξη αποτελεί καθήκον ...
    Βέβαια ποτέ τίποτα δεν είναι ιδανικό...
    Και να ξέρει πως πάντα για να βρεις κάτι, ίσως χάσεις κάτι άλλο..
    Τάραξε του λίγο τα νερά αν θες να τον ενεργοποιήσεις σεξουαλικά... Στιγμάτισε ελάχιστα αυτή την ανευ όρων εμπιστοσύνη.. Χάσε ελάχιστα απτο ανευ όρων σύντροφος ώστε να τυ δημιουργήσει μια αίσθηση αγνώστου.. Σπάστου αυτή την ιδέα, δείξτου ότι έχεις κάποια στάνταρς και δεν είσαι ποτε και για κανέναν δεδομένη για να δεις πότε θα ξαναενεργοποιηθεί..

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Απολυτα ευστοχη η magdalinx.
    Οι ανασφαλεις αντρες οταν θεωρησουν οτι εδεσαν το γαιδαρο τους, αφηνονται και γινονται couch potatoes...
    Αν τον θελεις οπωσδηποτε, δοκιμασε αυτο που σου ειπε, να σταματησεις να εισαι δεδομενη.
    Εναλλακτικα, σκεψου το ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ καλα αν θελεις να δεσμευτεις στο μελλον με παιδια μαζι του.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Όταν ένας άντρας θέλει μια γυναίκα....
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 116
    Last Post: 18-03-2017, 20:36
  2. Eιμαι εγκυος και ο αντρας μου δεν ειναι καθολου στοργικος μαζι μου...
    By ΑΛΕΞΝΙΚΟΛ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 03-02-2014, 12:51
  3. Ο αντρας μου δεν με θέλει ...
    By Tixi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 28-11-2013, 12:21
  4. ο αντρας μου δεν με θελει πια.
    By kokkinos kyknos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 90
    Last Post: 31-07-2012, 01:30
  5. Replies: 22
    Last Post: 05-07-2012, 14:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •