Newmember
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14

Thread: Newmember

  1. #1

    Newmember

    Geia sas! Eimai kai go voulimiki ta teleftea 4 xronia. Tora eimai sti xiroteri mou fasi kai psaxno tropous na apallago giafto anakalipsa kai sas. Se kapio stadio tis zois mou ixa ftasi 68 kg.Tora eimai 51 meta apo polli dieta kai prospathia alla oi voulimikes krisis sinexia epistrefoun. Episkeftika kai psixologo kai gia ena diastima imoun kalitera alla tora eimai xirotera apo pote.Tin teleftea vdomada antimetopizo episodia kathimerina kai ixa kai mera pou to perasa 3 fores! Elpizo esis na ta pate kalitera apo mena

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    καλως ηρθες στην παρεα μας κουκλα
    μην ζοριζεσαι
    ο εαυτος σου μερικες φορες ειναι ο χειροτερος συμβουλος
    σε καταλαβαινω ομως ουσιαστικα εξαπατουμε τον εαυτο μας οταν του λεμε συνεχως ποσο δυστυχισμενος ειναι
    στην πραγματικοτητα θα μπορουσαμε να ειμαστε καλα
    για να το δοκιμασουμε καποια στιγμη ετσι για αλλαγη

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Καλημέρα unhappy και καλώς ήρθες!

    Μήπως είσαι πολύ αδυνατούλα βρε και γι' αυτό ξεσπάς σε βουλιμικά?

  4. #4
    Geia sou dolphin. Sta kila pou eimai tora ime fisiologiki (kai afto giati etsi isxirizontai oi giro mou kai oxi giati to pistevo ego). Apla ime gia proti fora sti zoi mou toso adinati kai tromokratoume sti skepsi oti mpori apo mera se mera na pao piso sta 67kg. To provlima einai oti mou exi gini emmoni to fai kai sinexos exo sto mialo mou ti tha fao kai ti den tha fao kai afto einai pou me trelleni

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    un - happy καλώς ήλθες και από μένα!


    Ξέρεις κι εσύ πολύ καλά ότι όλα αυτά είναι στο μυαλό σου.Δε χρειάζεται να είσαι τρομοκρατημένη.Σκέψου μόνο και μόνο ότι αδυνάτισες για να χαρείς το αποτέλεσμα και όχι για να συνεχίσεις να ζεις με φόβο ή εμμονές.

    Αν ο οργανισμός σου στερήθηκε πολλά για να φτάσεις στο αποτέλεσμα σου είναι λογικό ν' αντιδρά και να κάνεις επεισόδια.Γι' αυτό σου εύχομαι να καταφέρεις να είσαι σταθερή με κάποιο ισορροπημένο πρόγραμμα διατροφής, που είναι άλλωστε και ο ενδεδειγμένος τρόπος για να διατηρήσεις το βάρος που θέλεις.


    ʼλλωστε τόσοι άνθρωποι γύρω μας είναι λεπτοί,υγιείς και δε νομίζω να στερούνται όλοι τόοοοοσα πολλά.

    Καλή δύναμη και συνέχεια. :)

  6. #6
    Ευχαριστώ για το καλωσορισμα Kleanthi.
    Ξέρω ότι είναι όλα στο μυαλό απλά δεν ξέρω τι να κάνω για να το παλέψω. Πήγε κάποιος από σας σε ψυχολόγο? Επειδή εγώ πήγα και δεν ξέρω αν μπορεί να με βοηθήσει έτσι ήθελα να μάθω αν βοηθήθηκε κάποιος από σας. Τώρα σκέφτομαι να πάω σε κάποιο ψυχίατρο

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    εγω πηγα σε ψυχιατρο
    και μου εδωσε και χαπια αντικαταθλιπτικα
    για 1 μηνα που τα παιρνω ειμαι σαφως καλητερα
    θα δω τι γινεται στη συνεχεια
    αλλα ημουν πολυ χαλια και δεν αντεχα αλλο
    σε σημειο να κλαιω καθε βραδυ χωρις λογο
    ακομα και να μλησω σε καποιον μου φαινοταν βουνο
    στην αρχη μου φαινοταν καλητερα
    τωρα σα να τα συνηθιζω δεν ξερω
    μπορει να ναι και η ιδεα μου θα δουμε

  8. #8
    Εγω δεν θέλω αντικαταθλιπτικα. Ο ψυχολόγος μου μου είπε για κάτι χάπια που δρουν στον εγκέφαλό σου και σε κάνουν να νιώθεις κορεσμό, έτσι δεν θέλεις να τρώς. Αρχικά ήμουν πολύ αρνητική στην ιδέα να πάω σε ψυχίατρο και αντέδρασα κάπως άσχημα όταν το πρότεινε ο ψυχολόγος μου.Την τελευταία εβδομάδα όμως είναι πολλά τα επεισόδια και δεν μπορώ να τα ελέγξω έτσι άρχισα να το σκέφτομαι...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Unhappy θα πάω εγώ τη Δευτέρα το απόγευμα σε ψυχολόγο!!!! Όταν γυρίσω θα μπω να σας γράψω εντυπώσεις...

  10. #10
    KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ UN-HAPPY!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!
    ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΠΕΡΝΑΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ, ΚΑΘΕ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΥΛΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ 65. ΕΧΑΣΑ 10 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΩ ΤΑ 3 ΛΟΓΩ ΒΟΥΛΙΜΙΚΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΛΗΘΦΗΚΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ. ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΜΗ ΘΕΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΤΑΠΕΙΝΩΣΗ. ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΓΙΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΝΕ 1 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΩΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.(ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ). ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

    ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ, ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!

    ΥΓ: ΝΤΟΛΦΙΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ!!

  11. #11
    Geia sas pedia!
    Pos iste simera? Ego to proi xipnisa me kali diathesi k ithela na mpo gia na sas grapso ta nea mou giati pses ixa na pao se ena gamo kai ixa polli agxos gia to ti tha fao kai poso tha fao. Ta katafera omos. Efaga mono salata kai ligo kreas kai katholou glika! Den kratise poli omos afti i niki afou simera efaga osa den efaga pses kai akoma perissotera. K fisika...xerete tin katali3i!
    Dolphin kali arxi avrio ston psixologo kai tha perimeno nea sou.elpizo na se voithisi perissotero apo oti voithise emena.Pigene me kali diathesi kai ola tha pane kala
    Filia!

  12. #12
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    41
    Λυπημενο μου καλησπερα!τι γινεται με τους γαμους ολοι παντρευονται??και εσυ σε γαμο και το δελφινι...αντε και στα δικα μας!!αυριο θα φας λιγο πιο ελαφρια και θα σαι μια χαρα...στην τελικη και τι εγινε??πες πως εφαγες στον γαμο...δεν δικαιουσαι και εσυ μια φορα να φας λιγο παραπανω στην χαρα των φιλων/συγγενων σου?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    κι εγω σε γαμο ειμουνα χτες
    χαχα
    καλα το νυφικο ηταν φοβερο
    και το ζευγος πολυ αγαπημενο
    αχ αχ
    κι εγω εφαγα κοσμια
    αλλα εφαγα και τουρτα
    ωραια ηταν
    δεν ηπια καθολου και αυτο βοηθησε αρκετα
    αλλα ηπιε ο συζυγος κι εγινε χαλια
    πλακα ειχε το γλυκουλι μου
    αντε πια με τα φαγια μας
    το χουμε ρε παιδι μου για καταρα
    αμαν τι κι αν φαγαμε
    ααααα στα κοματιαααα
    τις μπουκιες μας να μετραμε συνεχειααα
    νισαφι πια

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281
    γεια σας κοριτσια και γω ετημαζομαι να αω σε βαφτηση και εχω σκοπο να φαω μεχρι να σκασω.γιατι αλα εχω πολους μηνες να φαω σαν γουρουνακι κ μ λειψε.ετσι μια φορα δεν πειραζι.......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •