ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΟ 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    4

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΟ 2

    ενταξει βρε παιδια, τοσο βλακεια ηταν αυτο που σας ρωτησα και κανεις δεν μπαινει στον κοπο να απαντησει????? Και ο.κ μην απαντησει κανεις εαν δεν θελει η δεν ξερει αλλα τουλαχιστον δεν μπορειτε να καλοσωρισετε ενα νεο μελος??Τς,Τς Τς,ΤΣ

  2. #2
    Απο οσο ξερω η διαιτα Ατκινς βοηθαει να χασεις γρηγορα κιλα.Δεν την εχω κανει ποτε και δεν μπορω να σου πω λεπτομερειες,αλλα εχουν γραφει πολλα.Μπες σε σχετικο τοπικ και θα δεις.Επισης οι χημικες διαιτες ειναι σιγουρη επιτυχια,αν θες νμα χασεις γρηγορα κιλα να τα ξαναβαλεις ακομη πιο γρηγορα και να εχεις και προβλημα με την υγεια σου.Δυστυχως και για σενα και για μας διαιτα σωστη που να χανεις τοσα κιλα σε 2 βδομαδες δεν υπαρχει.Και οσο αγχωνεσαι τοσο χειροτερα ειναι.Κανε μια σωστη διατροφη και οτι καταφερεις να χασεις.Θαυματα δεν γινονται

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    24
    Θαύματα σίγουρα δεν γίνονται με τα κιλά.
    Δεν ξέρω καμιά δίαιτα που να εξαφανίζει τα κιλά ως δια μαγείας.
    Και το χειρότερο εις βάρος της υγείας μας.Ξανα σκέψου το.
    Κι εγώ απαλπισμένη είμαι,δεν μου κάνει τίποτα αυτό το καιρό αλλά όχι και να πάθω κάτι κι αντί να φορέσω αυτό που θέλω να μου φορέσουν την νυχτικιά του νοσοκομείου(και την απεχθάνομαι όσο τίποτα άλλο)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!!!!!!
    ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!!!!!!
    ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!!!!!!
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΚΙΝΣ ΠΑΡΟΛ΄ΑΥΤΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ.
    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΣΟΦΗ ΕΙΜΑΙ 34 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ 100 ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ 62 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!ΑΥΤΑ....
    ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!!!!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Σοφάκι καλώς ήρθες και από μένα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Σοφία μου καλωσόρισες κι από μένα! Τίποτα εδώ μέσα δεν είναι βλακεία από τη στιγμή που μας απασχολεί, εδώ είμαστε ο ένας για τον άλλο, έστω κι αν αργήσαμε λιγάκι..
    Τη συγκεκριμένη δίαιτα την έκανε μία φίλη μου, έχασε κιλά, αλλά τα ξαναπήρε. Αν μπορείς να τα διατηρήσεις, είναι η λύση σου. Όσο για μένα, έβαλα το δακτυλιδάκι μου πριν 25 μέρες και έχασα 8 κιλά. Εύχομαι για τον καθένα μας με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο "και εις κατώτερα και μόνιμα"!
    Μπράβο Σόφη, τόσα κιλα, σε συγχαίρω!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑVA MOY.ΚΙ ΕΣΥ ΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    καλωςορισες κ απο μενα....πεσ μας λιγα πραγματακια για σενα...σε τι φαση εισαι ποσα κιλακια θελεις να χασεις...την ατκινς την αρχισα πριν μια εβδομαδα κ κατι ψιλα..την εχω ξανακανει κ παλιοτερα...χανεις αλλα...τα ξαναβαζεις ....θελει προσοχη ...οπως κ ολα τα υπολοιπα...καλο κουραγιο κ καλη επιτυχια σε οτι κ αν κανεις

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    400
    καλως το κοριτσακι που παραπονιετε!!!
    καλως ηρθες καλως ηρθες!
    Οπως λεει και η Αλεξανδρα πες μας λιγα πραγματα για σενα!
    ευχομαι να εχεις οση βοηθεια χρειαζεσαι απο εδω μεσα και να να πετυχεις τον στοχο σου, σιγα σιγα ομως οχι χαζομαρουλες!
    φιλακια


    Καλα Σοφη , γυαλισαν τα ματακια μου!!!! τι αποτελεσμα ηταν αυτο!! μην τα λες ετσι αποτομα!! χ χαχα συγχαρητηρια!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •