ΤΑΞΙΔΑΚΙ - ΤΙ ΤΡΩΜΕ ΛΟΙΠΟΝ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    9

    ΤΑΞΙΔΑΚΙ - ΤΙ ΤΡΩΜΕ ΛΟΙΠΟΝ?

    Καλημέρα σε όλους!!!

    Πριν από λίγο μας ανακοινώθηκε από τον διευθυντή μας ότι πρέπει να φύγουμε τη επόμενη Τρίτη για επαγγελματικούς λόγους στη Θεσσαλονίκη άλλοι δυο συνάδελφοι και εγώ. Το ταξίδι θα κρατήσει μέχρι και την Παρασκευή και οι άλλοι δύο πρότειναν να καθήσουμε και το ΣΚ.

    Τί κάνουμε λοιπόν? Εδώ και τόσο καιρό λέω ότι πρέπει να έχω πιο σωστή διατροφή και τώρα σκάει το ταξίδι στη Θεσσαλονίκη? Panic! Αρχίζω και φοβάμαι ότι όχι μόνο θα χάσω αλλά θα πάρω και από πάνω!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    καλημερα!!!αχ,αυτα τα ταξιδια...ασε...παντα(μα παντα ομως) οταν προκυπτει ενα ταξιδι τυχαινει να ειμαι σε διατροφη και μαλλον δεν ειναι τυχαιο(γιατι προσπαθω παντα να κανω διατροφη)!!!και παντα υποσχομαι στον εαυτο μου να μη "σαβουριαζω"...πως γινεται και ποτε δεν τα καταφερνω....τι να πω,συμπασχω μαζι σου...προσοχη θελει τι αλλο???την επομενη φορα θα πω στον εαυτο μου οχι να μην χασει,αλλα τουλαχιστον να μην παρει!!!κατι ειναι και αυτο!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    καταρχήν συγκεντρώσου
    δύο πράγματα μπορούν να συμβούν:
    το πρώτο είναι να φας και να το ευχαριστηθείς μιας και η Θεσσαλονίκη φημίζεται, χωρίς τύψεις και συνεχίζεις μετά
    το δεύτερο είναι απλά να κρατηθείς! Να πεις συνεχίζω το πρόγραμμά μου και αντιστέκομαι σε όλα!
    Εγώ επειδή ξέρω τον εαυτό μου δεν θα προέβαλα καμία αντίσταση σε τίποτα. Σε συμβουλεύω όμως το δεύτερο, γυρίζοντας θα νιώθεις τόσο μα τόσο δυνατή..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •