troo pola glika k thelo na xaso kila,olo xekinao k kati me stamatai, nomizo oti ine psixologiko, exo xamili aftoektimisi k den m - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ας μη γεμιζουμε το κοριτσι με τοση αρνητικη ενεργεια. Κριμα ειναι. Μπορει για μερικους να μην ειναι βοηθητικο το φορουμ, για καποιους αλλους ομως πραγματικα ειναι, οχι μονο στην αρχη.

    Ας κραταμε θετικη σταση και να μην αποκαρδιωνουμε κανεναν.

    Φιλικα παντα και με αγνες προθεσεις
    κλικ

  2. #62
    ευχαριστω κλικ.
    το ξερω οτι στον καθενα λειτουργει διαφορετικα, σε καποιους ισως και καθολου. δεν επηρεαζομαι αν για καποιους δεν πηγε καλα κατι. εχω διαβασει παρα πολλα τοπικς εδω και εχω δει και καποιες "διαμαχεσ", και ξεσπασματα και θυμους αλλα κραταω για τον εαυτο μου αυτα που μου προσφερουν κατι. αλλωστε το φορουμ δεν ειναι σαν μια μικρη κοινοτητα κοινωνια? ολα υπαρχουν και εδω.
    παντως εσυ κλικ μου βγαζεις κατι πολυ θετικο απο οσα γραφεις και εκπεμπεις μια ηρεμια που την χαιρομαι πολυ, εστω και απο εδω

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ωωωωωωωωωωωωωμμμ :wink1:

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    144
    Originally posted by juliana
    exei kanis paromia empiria?
    Γεια σου juliana!
    επικεντρώσου στο "den me afini o idios mu o eaftos na xaso"
    όταν εμείς οι ίδιοι βάζουμε εμπόδια σε κάτι που με τη λογική μας θέλουμε (π.χ. "να είμαι πιο λεπτή"), τότε έχουμε κάποιο λόγο υποσυνείδητα. Το υποσυνείδητο είναι πολύ σοφό, και πάντα έχει κάποιο λόγο που βάζει εμπόδια. Κι εγώ σε αυτήν την φάση είμαι...με ζορίζει πολύ. Προσπαθώ να βρώ τρόπο να αφουγκραστώ τις αντιστάσεις μου στο να έχω το σώμα που θέλω

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •