speechless
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8

Thread: speechless

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    92

    speechless

    Εχω τρομοκρατηθει. Ζυγιστηκα σημερα το πρωι και ειμαι 56 κιλα. Αν ειναι δυνατον. Οκ, ειμαι εγκυος στον πρωτο μηνα και λογικο ειναι να παιρνω σιγα σιγα κιλα. Αλλα 2 κιλα κιολας ? Νωρις δεν ειναι? Και δεν τρωω πολυ. Φοβαμαι οτι συντομα θα γινω 60 κιλα και οτι δεν θα καταφερω ποτε ξανα να δω το 53 στην ζυγαρια.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Σκέφτηκες ότι μπορεί η κακή σου διάθεση να σε ωθεί σε υπερφαγία? Μπορεί να μην είναι από την εγκυμοσύνη η αύξηση βάρους. Η μαμά μου, όταν ήταν έγκυος, πήρε μόνο 9 κιλά. Αλλά πρόσεχε τι έτρωγε και ήταν χαρούμενη με αυτό που της συνέβαινε. Δεν "έτρωγε για δύο".

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Originally posted by vivian20
    Εχω τρομοκρατηθει. Ζυγιστηκα σημερα το πρωι και ειμαι 56 κιλα. Αν ειναι δυνατον. Οκ, ειμαι εγκυος στον πρωτο μηνα και λογικο ειναι να παιρνω σιγα σιγα κιλα. Αλλα 2 κιλα κιολας ? Νωρις δεν ειναι? Και δεν τρωω πολυ. Φοβαμαι οτι συντομα θα γινω 60 κιλα και οτι δεν θα καταφερω ποτε ξανα να δω το 53 στην ζυγαρια.
    μου αρέσει που "τρομοκρατήσε" που η ζυγαριά δείχνει 56 και όχι για την επικείμενη έκτρωση που θα κάνεις τι να πω...Τι αγχώνεσαι???ούτως ή άλλως όπως είπες σύντομα θα "ξεφορτωθείς" αυτό το μωρό και θα φτάσεις πάλι στα κιλά που θεωρείς φυσιολογικά για σένα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Έλα, βρε αγγελουδάκι, άστη την κοπέλα στο βάσανό της...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    βιβιαν σορρυ δεν ειχα κανει συσχετιση αναμεσα στο ονομα και στο θεμα και θεωρησα οτι θα κρατησεις το μωρο.... διεγραψα κιολας τα προηγουμενα μηνυματα μου

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    μερικες φορες επικεντρωνομαστε στα λιγοτερο ανωδυνα για μας...
    ειναι μηχανισμος αμυνας, ας μην το στερηθει οποιος τον εχει αναγκη ...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    136
    συνελθε.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    κατι εχασα εγω.... ειναι καποιο τοπικ που ειναι πριν απο τουτο;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •