ποιό είναι το απωθημένο σας ; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 139
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Aπωθημενα...

    Καταπιεσμενες επιθυμιες η και συναισθηματα.


    Αεναος κυκλος.

    Φευγει το ενα, ερχεται και παιρνει τη θεση του ενα αλλο.

    Ειναι ωραιο συναισθημα οταν καταφερνεις να σηκωσεις την κανουλα και να σβησεις τη φωτια που σου εχουν αναψει.

    Η πληροτητα σε ολο της το μεγαλειο.

    Aνεκτιμητη ανακουφιση.

    Μερικες φορες ομως το διαθεσιμο νερο δεν επαρκει και εκει ειναι τα δυσκολα.

    Η θα τρεξεις να γλιτωσεις η θα καεις.



    Κουμπαρουλα πολυ ποιητικο με εκανες και δε μου παει, μου χαλας το ιματζ! :lol:

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    ουπς, σορι, παρερμηνευσις :P

    αλλα ετσι κ αλλιως , αφου ταιριαζουν, δε σε πειραζει να παραμεινει το ποστ μου ε?
    θες να το σβησω?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Βρε όχι,αν είναι δυνατόν!Δεν το είπα γι αυτό το λόγο!
    Εξάλλου όντως έχουν διαφορετική σημασία οι δύο λέξεις και πράγματι τη μοίρα εννοούσα,την ειμαρμένη..χαχα:smilegrin:

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    75
    Προσπαθώ να σκεφτώ...αλλά δεν μου έρχεται κάτι!!!
    Υπάρχουν πράγματα που θέλω να κάνω, αλλά νορμαλ.
    Την ένταση του "απωθημένου" δεν την νιώθω αυτή τη στιγμή για κάτι... Μήπως δεν είμαι καλά;;;
    Γιατί δεν ειναι όλα τέλεια..για να μην έχω απωθημένα ;( ίσως δεν τα έχω καταλάβει ακόμα...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    smartaki μου σ'ευχαριστω πολυ!

    κουμπαρακι μαρεσει και αυτη σου η πλευρα! :lol: (καμια φορα ειναι ωραιο να καιγεσαι)

    hws μια χαρα εισαι (πιστευω) :lol: σιγουρα μπορει να υπαρχει κατι ισως και τοσο μικρο που δεν σου ερχεται στο μυαλο αμεσως, οπως πολλοι εχουμε ενα απωθημενο-ανεκπληρωτο ερωτα -πρωσοπο κλπ.
    κατι που θελεις και δεν μπορει να γινει πραγματικοτητα λογω καποιον συνθηκων κλπ .

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    το τρελο αποθημενο το δικο μου να φορεσω φουστα ... ειχα σχεδον 15 χρονια ..

    πλεον εχω αρχισει και φοαρω ... και θελω να το καθιερωσω και καθημερινα! και τωρα που μιλαμε φοραω το φορεματακι που εχω παρει για την θαλασσα, αλλα επιτελους με κοιταζω στον καθρεφτη και μου αρεσω! επιτελους ..

    και ενα ακομη αποθημενο που ειχα ... να μπορω να πηγαινω ΖΑRA να ψωνιζω .. και ναι πλεον μπαινω στα παντελονια τους!!!!!! και καμια φορα αναλογα την γραμμη που μπαινει και το πρωτελευταιο νουμερο ...

    στοχος μου πια , να μπαινω στο πρωτοτελευταιο οποτε να φυγω και απο την διαδικασια να κοιταζω σε πιο σχεδιο εχει το μεγαλο νουμερο ...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    mitsokolo, ωραιο θεμα:thumbup:
    εμενα προσωπικα το απωθημενο μου ήταν το μπαλέτο που δεν ήθελε ο πατερας μου να το "σπουδασω".
    κ το 2ο είναι οτι δεν ήθελα να σπουδασω, κ σπουδαζω με το ζορι. θα μου πεις δε γινεται τπτ με το ζορι, αλλα δε το κανω για μενα.
    αλλα οπως είπες ολοι εχουμε απωθημενα. ειναι φυσιολογικο.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Στον πλανήτη Happy
    Posts
    455
    Το σοβαρο μου απωθημενο ειναι το ιδιο με της Ava.Ακριβως το ιδιο.Οσο για το "ρηχο" μου απωθημενο ειναι οτι καθε χρονο βλεπω αυτα τα μαγιο στις παραλιες και θελω και γω να ρθει η μερα να χασω τα κιλα και να φορεσω και γω ενα το ιδιο http://pithikia.com/tag/brazilian-%C...3%CE%B9%CE%BF/ (με τον αναλογο ποπο εννοειται :wink2: )

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Ουουουουουου, από απωθημένα άλλο τίποτα... έχω μια ιδιομορφία στο χαρακτήρα μου που πολλές φορές με αποτρέπει να ζήσω πολλές καταστάσεις, δεν είμαι ποτέ αυθόρμητος. Ακόμα και τις μεγαλύτερες βλακείες που έχω κάνει μεθυσμένος κάθισα και το ανάλυσα για λίγο πριν τις κάνω.

    Γενικά όχι σημαντικά πράγματα αλλά όσο να'ναι πολλές φορές μετάνιωσα για κάποια από αυτά. π.χ. θα μπορούσα να νοικιάσω το jetski κι ας ξέρω οτι με κλέβουν ή να μιλήσω στη κοπέλα που σκούντηξα κατά λάθος χωρίς να έχω έτοιμη την ατάκα κλπ... μεγάλα απωθημένα δε νομίζω οτι έχω, θα δείξει βέβαια και από το αν και πόσο θα αλλάξω το τρόπο ζωής μου αν με το καλό φτάσω σε ένα φυσιολογικό βάρος...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    χμμ... δεν ειναι ακριβως αποθημενα, απλα θα μ'αρεσε να ειχαν γινει λιγο πιο διαφορετικα τα πραγματα.

    1. να ειχα παντρευτει τον ιδιο αντρα, απλα οχι τοσο γρηγορα γιατι δεν εζησα καθολου μονη μου. Φοιτητρια δεν εκανα επειδη παντρευτικα μικρη και αρχισαμε τις μετακομισεις. Αν χρειαστει ποτε να μεινω μονη μου, σε διαμερισμα/σπιτι μοναχη μου, δεν εχω ιδεα πως θα ανταπεξελθω. Δεν εχω ιδεα αν ειμαι ανεξαρτητη, και να κανω "πειραμα" να παω να μεινω μονη μου καπου για Χ μηνες στα κοντα 30 για να κανω τη φοιτητικη ζωη που δεν εκανα.... ε.. λιγο υπερβολικο μου φαινεται. Ισως αν κερδισω το λοττο θα παω εξωτερικο να σπουδασω και θα τον αφησω πισω :lol:

    2. Να αγαπουσα κατι αρκετα ωστε να'χα μια εξειδίκευση καπου. Μ'αρεσουν χιλια πραγματα, ξερω λιγο απ'ολα αλλα δεν με τραβαει τιποτα να το κανω για μια ζωη.

    3. θελω συλλογη απο περουκες. Να αλλαζω κομμωση οποτε να'ναι, χωρις να χαλαω τα μαλλια μου.

    4. καμπινγκ! ολοι οι φιλοι μου, τους αρεσει η ιδεα αλλα η μια, φοβαται για ζουζουνια, ο αλλος, θελει ντουζιερα γιατι κανει καθημερινα 2 ντουζ των 40 λεπτων η 1 ντουζ μια μισης ωρας, ο αλλος θελει κρεβατι οπως και δηποτε για να κοιμηθει, η αλλη δεν μπορει χωρις τη πρεσσα για τα μαλλια και δεν θα'χει πριζες.... πριγκιπεσσες ολοι! αν δεν τους ηξερα χρονια, θα'λεγα οτι ειναι δικαιολογιες..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    88
    οχι τοσο απωθημενα οσο ονειρα...λοιπον με τυχαια σειρα καταταξης (εκτος του πρωτου):
    ενα/δυο/τρια παιδακια
    ενα υγιες σωμα
    μια μεταθεση στην Αθηνα (Αυτο ειναι απωθημενο)
    τη διαιωνιση του ερωτα μου για τον δικο μου ερωτα
    το διδακτορικο μου(αυτο ειναι σα να λεμε βγαζω και κουνελια απο καπελα)
    και φυσικα world peace!
    Ηταν το νουμερο 4, η connie , με 1,76 υψος και 110 κιλα.Γνωριζει αγγλικα, γαλλικα, ιταλικα, λατρευει το cheesecake και το scuba diving και θελει να γινει πυροτεχνουργος

    :P:P:P

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    σας διαβαζω και πολυ το γουσταρω που γραφετε με χιουμορ οι περισσοτεροι! thats the spirit!
    Mairy τρελλενομαι για καμπινγκ εχω κατεβει κατι γκρεμους για απομωνομενες παραλιες απορω πως δεν σκοτωθηκα! μα και συ βρε παιδι μου τωρα εμφανιστηκες??? :lol: :lol:
    to καμπινγκ ειναι καμπιγκ ρε π$$στη μου δεν ειναι πολυτελεια! και τα κουνουπια θα σε φανε, και το μαλλι σκατα θα ειναι απ το αλατι και την αμμο.. ( εεεεετσι με την αρμυρααααα) :lol: :lol:

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    στο disney club ο Λυκουργος και η Καρολινα δεν ειχαν δειξει τη ζωγραφια που τους ειχα στειλει...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    χριστε μου τι φλασια ηταν αυτη? :lol: :lol: :lol: :lol:

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    :bigsmile: ολα τα αλλα απωθημενα ενα-ενα τα κανω πραξη οποτε δεν ειναι ακριβως απωθημενα, ειναι απλα σε λιστα αναμονης.

    ενω τη ζωγραφια δεν προκειται ποτε να τη δειξουν. θα μεινει απωθημενο για παντα

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •