ψαχνω 2ο ατομο για προσωπικη εκγυμναση!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387

    ψαχνω 2ο ατομο για προσωπικη εκγυμναση!

    καλησπερα!! εχω πολυ καιρο να μπω στο φορουμ...εχω παρει καποια κιλακια και λεω να ξεκινησω γυμναστικουλα!..οι εποχες δεν ειναι τοσο ευκολες και τα οικονομικα μας ειναι δυσκολα ...θελω να κανω personal training αλλα οι τιμες για ενα ατομο ειναι πολυ ανεβασμενες ενω αν μοιραστουν δια του 2 τα πραγματα θα ειναι πολυ καλυτερα...και λεω μηπως καποια κοπελα απο εδω ενδιαφερεται..ευχαριστω!!!

  2. #2
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    North :p
    Posts
    38
    καθαρα απο περιεργεια, ποσο παει το personal training ελλαδα ?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Free σε ποια περιοχη μενεις;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387
    ποικιλουν οι τιμες... ξεκιναμε απο τα υψηλα ποσα...50 η ωρα και καταληγουμε και στα 15 η ωρα που ειναι το φτηνοτερο που εχω βρει μετα απο πολυ ψαξιμο..
    αν θεωρητικα επιλεξω την τιμη των 15Ευρω και κανω 3 φορες την εβδομαδα , ο μηνας θα μου στοιχισει 180, ενω αν αυτο το ποσο το μοιραστω με καποιον θα παει 90 ο μηνας...πιο γλυκουλι δεν ακουγεται?:P xixi!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387
    μενω βορεια lessing!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    και που θα γινεται το περσοναλ;Εγω μενω νοτια.Στο κεντρο;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387
    αυτη που εχω βρει ειναι πολυ καλη εκανα και στο παρελθον μαζι της ειχα δει μεγαλη αλλαγη στο σωμα μου, ειχα μεινει μιση...δινει και διατροφικες οδηγιες-συμβουλες..(παλια ημασταν και καλυτερα οικονομικα βεβαια)..βγαινει περιπου 110 ο μηνας για την καθεμια.. αλλα μου ειπε πως μπορει στο χαλανδρι..μπορεις με καποιο τροπο να ερχεσαι εκει ή μπα.? (εχουμε να χασουμε και περιπου ισο αριθμο κιλων )

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    soy τελνω u2u

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •