AM I PRETTY ENOUGH NOW ????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    AM I PRETTY ENOUGH NOW ????

    http://www.youtube.com/watch?v=lP9X-...eature=related


    Το παραπανω story λεει πολλα... Ας οψονται καποιοι μαλακες που μονο να πληγωνουν κ να ειρωνευονται ξερουν.. Χωρις να τους νοιαζει τι ζημια μπορει να προκαλεσουν στον αλλον...
    Κανεις δεν γεννηθηκε τελειος... Ουτε μπορει να γινει... Αλλα ολα τα πραγματα εχουν κ καποια ορια...
    "Αν δεν μπορεις να αγαπας, μαθε τουλαχιστον να μην πληγωνεις..."
    Δεν αξιζει να φτασεις στην αβυσσο για κανεναν... Δεν θα ειναι ουτε ο θανατος σου αρκετος γι αυτους...
    Αλλα ουτε αξιζει να φθειρεις κ να καταστρεφεις τον εαυτο σου...
    Πιστευω πολλες κοπελες βρισκονται σε παρομοια θεση.... Κ παλευουν καθημερινα με τον εαυτο τους..
    Εχοντας να αντιμετωπισουν κ τα αρνητικα σχολια η το χλευασμο....
    Αλλα καποιοι δεν ξερουν ουτε προκειται ποτε να μαθουν τι σημαινει να φτανεις ενα βημα πριν το θανατο κ ποση δυναμη ψυχης χρειαζεται για να γυρισεις πισω... Γιατι πολυ απλα αυτην την δυναμη δεν την εχουν ολοι, κ ετσι απο αδυναμια καποιοι αρχιζουν να κρινουν....
    Δεν θελω να βρεθω ξανα στο ιδιο τρυπακι... οχι... δεν θελω να το ξαναπερασω... για κανεναν... enough..... :(
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796






    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    lacry.....έχεις περάσει από νευρική ανορεξία...? ρωτάω γιατί η κολλητή μου πιστεύω πάει προς τα εκεί-εκείνη το αρνείται πεισματικά-και θα θελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    To κοριτσι ερωτευτηκε το αγορι , αυτο δεν ηθελε να προχωρησει σε κατι μαζι της.

    Το κοριτσι εγινε stalker. Εκανε την ζωη μαρτυριο του αγοριου. Οπου πηγαινε βρισκοταν μπροστα του . Τον επαιρνε τηλεφωνα , τον κυνηγουσε την δουλεια , του χαλαγε τις γνωριμιες και δεν τον αφηνε ησυχο.

    Το αγορι παντα ελεγε δεν θελω να κανω κατι μαζι σου. Μια μερα και κατοπιν συμβουλων απο φιλους δεν αντεξε και τις φερθηκε ασχημα , μπας και μπορεσει να βρει την ψυχικη του ηρεμια.

    Το κοριτσι αυτοκτονησε αφηνωντας ενα μηνυμα και ξεροντας οτι θα στοιχειωσει τη ζωη του αγοριου για παντα και αυτο εγινε.

    Το αγορι δεν αντεξε τις τυψεις και αυτοκτονησε και αυτο , αφου υπεφερε τα πανδεινα.

    (Μια συνεχεια και διαφορετικη εκδοχη της ιστοριας).
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by erianna View Post
    lacry.....έχεις περάσει από νευρική ανορεξία...? ρωτάω γιατί η κολλητή μου πιστεύω πάει προς τα εκεί-εκείνη το αρνείται πεισματικά-και θα θελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα...
    κ εγω εχω περασει για πες μας τα συμπτωματα της
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    κ εγω εχω περασει για πες μας τα συμπτωματα της
    hello doll (αρνούμε να αποκαλώ broken:)) λοιπόν...η φίλη μου με ύψος 173 ήταν 2 χρόνια πριν 110 περίπου κιλά....το καλοκαίρι μετά από πολλές προσπάθειες κατάφερε να ζυγίζει 60 κιλά.....τα οποία ήταν οκ......αυτή τη στιγμή που μιλάμε ζυγίζει 54 κιλά....πετάνε κόκκαλα και γενικά (χωρίς να φταίει το ότι την είχα συνηθίσει αλλιώς) είναι ελεινά αδύνατη.....χαίρεται τρελλά κάθε φορά που της λένε ότι είναι κόκκαλο, και η ίδια παραδέχεται πως τρελλαίνεται να θαυμάζει στον καθρέφτη της τα κόκκαλα να πετάνε από παντού....το θέμα είναι πως τρώει μικρές μεν ποσότητες (πάντα προσεγμένες τροφές χαμηλές σε λιπαρά) -δλδ εδώ δεν μου κολλαέι η νευρική ανορεξία απόσα ξέρω ( εννοόντας πως δεν μένει με ένα μαρούλι ή ένα γιαούρτι καθε μέρα) αλλά στον φόβο της μην πάρει γραμμάριο (μη σου πω πως θέλει να χάσει και άλλο), κάθε φορά που θα προβεί σε κάποια παρασπονδία θα καταφύγει σε καθαρκτικά ( τα τρελλά χαπάκια που αποβάλεις το λίπος του φαγητού δια της φυσικής οδού λολ-αποφεύγω το όνομα).....το βάρος της της έχει γίνει με λίγα λόγια έμμονη ιδέα και χαίρεται κάθε βδομάδα αν καταφέρει να χαιρετήσει στον καφρέφτη της ένα καινούργιο κόκκαλο....(κανονικά bone collector.....) ...απλά επαναλαμβάνω.....τρώει 5 γεύματα κανονικά....δεν μένει νηστική ολημερίς οληνυχτις....είναι όμως η όλη της συμπεριφορά η αρχή του κακού...?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι μπορει να ναι η αρχη του κακου ειναι σιγουρα επικινδυνο. καλα μεσα σε 2 χρονια ολα αυτα τα κιλα που εχασε το σωμα της πως ειναι δεν περρισευει δερμα? γτ μ ειναι δυσκολο να πιστεψω πως σε 2 χρονια μετα απο 50+ κιλα ειναι φυσιολογικο. και μαλιστα τοσα πολλα κιλα σε τοσο λιγο διαστημα. γτ πολυ δεν ειναι τα 2 χρονια!!!!!!!!! προς το παρον αμα τρωει ειναι οκ απλα αμα καποτε αυτο σταματησει θα παρει αμεσως τα κιλα αμα στερειται τροφες. δλδ καποια στιγμη ο οργανισμος κανει επανασταση και ζηταει τροφες που του λειπουνε και τοτε δεν θα μπορει να κανει αλλιως και ειτε θα παχυνει ειτε θα γινει βουλιμικη!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    ναι μπορει να ναι η αρχη του κακου ειναι σιγουρα επικινδυνο. καλα μεσα σε 2 χρονια ολα αυτα τα κιλα που εχασε το σωμα της πως ειναι δεν περρισευει δερμα? γτ μ ειναι δυσκολο να πιστεψω πως σε 2 χρονια μετα απο 50+ κιλα ειναι φυσιολογικο. και μαλιστα τοσα πολλα κιλα σε τοσο λιγο διαστημα. γτ πολυ δεν ειναι τα 2 χρονια!!!!!!!!! προς το παρον αμα τρωει ειναι οκ απλα αμα καποτε αυτο σταματησει θα παρει αμεσως τα κιλα αμα στερειται τροφες. δλδ καποια στιγμη ο οργανισμος κανει επανασταση και ζηταει τροφες που του λειπουνε και τοτε δεν θα μπορει να κανει αλλιως και ειτε θα παχυνει ειτε θα γινει βουλιμικη!

    κατάλαβα.....ευχαριστώ...!!
    γλυκιά...περισσεύει δέρμα....και μάλιστα πολύ.....θα κάνει 4 χειρουργεία.....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    kala ποσο ειναι?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    kala ποσο ειναι?

    ηλικιακά εννοείς...???αν αυτή είναι η ερώτηση είναι 34ων

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    χαρας στο κουραγιο σου εισαι πολυ γλυκια που νοιαζεσαι για κεινη εγω οσο αναφορα τετοια θεματα τσαντιζομαι αμα καμια φιλη μ αδυνατισει και δεν θελω να την κανω παρεα. τοσο κακιασμενη ειμαι χωρις να το ελεγχω ομως :(

    και φυσικα σιγα μην πω ποτε ''αδυνατισες!!!!!!!'' :p

    αμα αρχισει να γινεται βουλιμικη θα το κτλβεις. βασικα τωρα απλα περναει μια φαση που εχει ξεπερασει την ''μιζερια'' του να εισαι χοντρος και εχει ενθουσιαστει που βλεπει οτι τα πραγματα της ερχονται αλλιως! οταν σταθεροποιηθει ισως της περασει, αλλα ειναι αναλογα και την ωριμοτητα του καθενος! γιατι η διατροφικες διαταραχες δεν εχουν ηλικια!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    χαρας στο κουραγιο σου εισαι πολυ γλυκια που νοιαζεσαι για κεινη εγω οσο αναφορα τετοια θεματα τσαντιζομαι αμα καμια φιλη μ αδυνατισει και δεν θελω να την κανω παρεα. τοσο κακιασμενη ειμαι χωρις να το ελεγχω ομως :(

    και φυσικα σιγα μην πω ποτε ''αδυνατισες!!!!!!!'' :p


    όχι...δεν μου σκάει καν έτσι....χαίρομαι ελεινά πο αδυνάτισε....χαίρομαι που βλέπω πως αυτό το γεγονός της άλλαξε τη ζωή προς το καλύτερο...και γιαυτό ανησυχώ....θέλω να το ζήσει όμορφα...όχι να αρχίσει να έχει άλλου είδους προβλήματα...



    αμα αρχισει να γινεται βουλιμικη θα το κτλβεις. βασικα τωρα απλα περναει μια φαση που εχει ξεπερασει την ''μιζερια'' του να εισαι χοντρος και εχει ενθουσιαστει που βλεπει οτι τα πραγματα της ερχονται αλλιως! οταν σταθεροποιηθει ισως της περασει, αλλα ειναι αναλογα και την ωριμοτητα του καθενος! γιατι η διατροφικες διαταραχες δεν εχουν ηλικια!

    ελπίζω να μείνει σε αυτή τη φάση....να στεθεροποιήσει το βάρος της, να το διατηρήσει και όλα να πάνε καλα....ευχαριστώ!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Πραγματικά στεναχωριέμαι που βλέπω αυτές τις εικόνες. Από χθες που τις είδα ψυχοπλακώθηκα. Λάκρυ, πρόσεχε!
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ.... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ.......... :(

    Γραφω εδω για να μην ανοιξω καινουργιο θρεντ, ειμαι χαλια σε απελπιστικο σημειο, σε ολα τα επιπεδα, δεν ξερω τι μου γινεται, δεν μπορω να φαω ευκολα κ εχω συνηθισει με τα φρουτα που δεν μπορω να φαω αλλο φαγητο κ εχω συνεχως μια αισθηση αναγουλας, με εχει πιασει εντονη κυκλοθυμια κ ξαπλωνω ολη μερα, οταν περπαταω κουραζομαι κ νιωθω οτι θα πεσω κατω, χτες με πιασαν διαφορα περιεργα κ σταματουσα στο δρομο καθε τρεις κ λιγο γιατι ερχοντουσαν απο πισω μου αμαξια κ ειδικα ηταν ενα απο σχολη οδηγων που με παρακολουθουσε, φοβαμαι να βγω εξω κ τη σχολη την παραταω, δεν προκειται να ξαναπατησω εκει περα, το ειπα κ στους γονεις μου να το ξερουν οτι την παραταω κ τωρα εχω την εντυπωση οτι σχεδιαζουν κατι εναντιον μου επειδη θελουν να με κανουν με το ζορι να παω αλλα εγω δεν την γουσταρω, ας πανε αυτοι, εβλεπα πριν κ κατι βιντεο στο youtube κ νιωθω οτι τα βαλαν επιτηδες για μενα επειδη με αυτο θελουν κατι να μου πουν αλλα εγω δεν το καταλαβαινω το τι ακριβως κ σκεφτομαι διαφορα, με χει πιασει εντονος πονοκεφαλος κ το μονο που θελω ειναι να τεζαριστω μια βδομαδα να μην νιωθω τιποτα κ να ειμαι σαν να εχω πεθανει..................
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ.... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ.......... :(

    Γραφω εδω για να μην ανοιξω καινουργιο θρεντ, ειμαι χαλια σε απελπιστικο σημειο, σε ολα τα επιπεδα, δεν ξερω τι μου γινεται, δεν μπορω να φαω ευκολα κ εχω συνηθισει με τα φρουτα που δεν μπορω να φαω αλλο φαγητο κ εχω συνεχως μια αισθηση αναγουλας, με εχει πιασει εντονη κυκλοθυμια κ ξαπλωνω ολη μερα, οταν περπαταω κουραζομαι κ νιωθω οτι θα πεσω κατω,


    όλα τα συμππτώματα σου μέχρι εδώ είναι φυσιολογικά και θεωρώ πως οφείλονται καθαρά στην έλλειψη υδατανθράκων (η έλλειψή τους για μεγάλο χρονικό διάστημα προκαλεί ζαλάδεσ) και στην γενικότερη μονοφαγία(μόνο φρούτα)....

    χτες με πιασαν διαφορα περιεργα κ σταματουσα στο δρομο καθε τρεις κ λιγο γιατι ερχοντουσαν απο πισω μου αμαξια κ ειδικα ηταν ενα απο σχολη οδηγων που με παρακολουθουσε, φοβαμαι να βγω εξω κ τη σχολη την παραταω, δεν προκειται να ξαναπατησω εκει περα, το ειπα κ στους γονεις μου να το ξερουν οτι την παραταω κ τωρα εχω την εντυπωση οτι σχεδιαζουν κατι εναντιον μου επειδη θελουν να με κανουν με το ζορι να παω αλλα εγω δεν την γουσταρω, ας πανε αυτοι, εβλεπα πριν κ κατι βιντεο στο youtube κ νιωθω οτι τα βαλαν επιτηδες για μενα επειδη με αυτο θελουν κατι να μου πουν αλλα εγω δεν το καταλαβαινω το τι ακριβως κ σκεφτομαι διαφορα, με χει πιασει εντονος πονοκεφαλος κ το μονο που θελω ειναι να τεζαριστω μια βδομαδα να μην νιωθω τιποτα κ να ειμαι σαν να εχω πεθανει..................

    τη σχολή σου να την παρατήρησεις για ποιους λόγουυς? δεν σε ενδιαφέρει η θεματολογία της? ή απλά επειδή η ψυχολογία σου είναι τέτοια που δεν θες να βγαίνεις από το σ΄πίτι και να΄έρχεσαι σε επαφή με πολλά άτομα...

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •