Τι θα κανατε αν ξερατε πως την αλλη βδομαδα ερχεται το τελος του κοσμου .... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 100
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να δω τι θα εκανες το χρημα σε εναν κοσμο που τελειωνει σε μια εβδομαδα lol.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    για το ιδιωτικο τζετ.. λες καλύτερα να απαγαγω τον πιλότο?
    έχεις δίκιο keep_ τον πιλότο θα απαγάγω, για να μην χάνω κ χρόνο στην τράπεζα!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μαλλον ενα περιστροφο στο κεφαλι και του λες εχεις μια εβδομαδα ζωη ή καθολου...πηγαινε με Χαβαι lol.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εκτος και αν σου αρεσει ο πιλοτος και χρησιμοποιησεις αλλα μεσα....μμμμμ μια εβδομαδα ειναι:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    η καραμπίνα κάνει που έχω εύκαιρη? χιχι.. δεν θελω τα λεφτά, το αεροπλάνο θέλω.. αν κ θα προτιμούσα αερόστατο, δεν θα με έπαιρνε πάλι ο χρόνος!
    αλήθεια να ρωτήσω.. αν όντως συνέβαινε κάτι τέτοιο, πως είναι δυνατόν να συνεχίζατε τον ίδιο ρυθμό στην ζωή σας;

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    χαχαχαχαχα.... keep_ είσαι φοβερός.. χαχαχαχα... μια κ δεν γελάω καθόλου!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χεχε και να ηθελαν δεν θα μπορουσαν...καταρχην θα νεκρωναν οι υπηρεσιες ολες...το δεν θα παω δουλεια θα το ελεγαν μερικα δισεκατομμυρια κοσμος:P
    Μπορει να περασεις και τις τελευταιες ωρες με κερια...ρομαντικα:D
    Θα ηθελα να το δω τωρα οτι και να λεμε στην θεωρια...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    μην μου πείς keep_ σκέφτεσαι το κτηματολόγιο κ τα χρέη στην εφορία... δεν θα τηρούσες τις υποχρεώσεις σου στο δημόσιο εεε? χαχαχα...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    πάντως αλήθεια τώρα.. πέρα απο την πλάκα.. θα ήθελα απλά να αισθανθώ καλά, να έχω την ηρεμία μου κ να ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    xaxaxaxaxaxa

    Παντως θα ηταν χειροτερα να ξερεις μονο ΕΣΥ οτι ερχεται το τελος του κοσμου σε μια εβδομαδα και ολα να κινουνται στους κανονικους ρυθμους lol.

    Σκεψου τους τυπους που διατυμπανιζουν οτι ερχεται το τελος του κοσμου...τοτε....χαχαχαχα...αν τα πιστευουν κιολας τι ψυχολογια να εχουν αραγε?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    το φαντάζεσαι.. μόνο με ηρεμία αγκαλιά με τον αγαπημένο σου δεν θα μπορείς να κάτσεις! άσε που δεν θα πέρναγε η πρώτη μέρα κ θα νομίζαν ότι σάλταρες κανονικά

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Originally posted by keep_walking
    χαχαχα ωραια απαντηση maria... παντως ολοι αποφευγουν να δωσουν σοβαρη απαντηση χμμμμμμμμμμμμμ γιατι αραγε?:P


    γιατι κιπακο μου σαν μανα με παιδι το σιγουρο ειναι οτι 8α το επερνα αγκαλια μου .δεν θελω να σκευτομαι τετια απο την στιγμη π εχω παιδι οτι πιο πολιτιμο στην ζωη μου.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Πάντως, το βιβλίο \" Η Βερόνικα αποφασίζει να πεθάνει\" μου άρεσε κι εμένα. Το στόρυ είναι σαν κι αυτό το τόπικ. Η Βερόνικα κάνει απόπειρα αυτοκτονίας γιατί η ζωή της δεν έχει κανένα νόημα. Τελικά δεν πεθαίνει. Ξυπνάει σε μια ψυχιατρική κλινική όπου της ανακοινώνουν οτι μπορεί να τη σκαπούλαρε εκείνη την ώρα αλλά με την απόπειρα έκανε ζημιά στην καρδιά της κι έτσι θα πεθάνει έτσι κι αλλιώς σε λίγες μέρες. Ε...τα υπόλοιπα...επι των σελίδων!
    Μάκια...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    μπράβο βρε Φοίβη.. αν αξίζει τον κόπο.. να το διαβάσω
    κ έλεγα τι να ανοίξω να διαβάσω σήμερα... ευχαριστω!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Δύσκολη ερώτηση :) Αναρωτιέμαι αν θα έκανα οτι κάνω και τώρα αλλά αν έρθει το τέλος του κόσμου οτι και να κάνεις τί σημασία έχει...

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •