Ωδή στις παχουλές! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Ciciliana πολλες φορες οι αλλοι εχουν μεγαλυτερο προβλημα για τα κιλα μας παρα εμεις οι ιδιοι.Η κοπελα στο κεντρο αισθητικης μαλλον ηθελε να σου πασσαρει κανα προγραμματακι επιπλεον...

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    23
    Το πρώτο κείμενο του Καμπουράκη δεν το διάβασα. Διάβασα όμως το δεύτερο κατά τύχη. Η παράθεσή του εδώ δυστυχώς του στερεί τη μορφοποίηση και το κάνει δυσανάγνωστο. Ωστόσο θα ήθελα να διαφωνήσω ως προς την αξία του δεύτερου κειμένου. Μου φάνηκε πολύ καλό, με ωραία δομημένο λόγο και ανέβασε τον Καμπουράκη στην εκτίμηση μου. Μπορεί να μη συμμερίζομαι απολύτως τις απόψεις που εκφράζει, τις εκφράζει όμως με πολλή δεξιοτεχνία.

    Από το άρθρο του μου έμειναν περισσότερο δύο σημεία:

    1. "Κατά τη γνώμη μου, ένα από τα ευφυέστερα κομπλιμέντα που έχω ακούσει για γυναίκα είναι το «αυτή περιγράφεται μόνο με τα χέρια»."

    2. "... ποιος αλήθεια μπορεί να συγκρίνει την ερωτική μεγαλοπρέπεια μιας φάλαινας που διασχίζει αγέρωχη τους ωκεανούς, με τις σπασμωδικές κινήσεις μιας νευρωτικής ρέγκας που πλέει δίπλα της;" (Απάντηση σε αυτούς που χαρακτηρίζουν τις παχουλές "φάλαινες").

  3. #18

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    εγω παντως φαντασιωση δεν ειχα προβλημα να γινω εγινα και φαντασίωση και πραγματοποιηση της φαντασιωσης...δεσμος ειχα προβλημα να γινω :lol:

    παντως υπαρχουν αντρες που τους αρεσουν οι παχουλες και αλλοι που τους αρεσουν τα κοκκαλα περισσοτερο για το τι φαίνεται!!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •