Ψυχολογίες λέμεεε!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    5

    Ψυχολογίες λέμεεε!

    https://www.youtube.com/watch?v=7PCkvCPvDXk


    Αδυνατίζουμε για να είμαστε υγιείς.. όλα τα άλλα περιττεύουν!
    Ψυχολογίες θέλω!

    Καληνύχτες τρελόπαιδα!!!!

    'Cause every inch of you is perfect

    From the bottom to the top.
    <3

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    216
    Τι ωραίο βίντεο Mari Lian!!!!!!!!!!:thumbup:
    Απορώ πως δεν έχει απαντήσει κανείς μέχρι τώρα!!!!

    Ουουουουουου μου έφτιαξες τη διάθεση!

    Btw, αν μετά το σύνδρομο του σκελετού μπορούσαμε να ξεφύγουμε και από το σύνδρομο της ξεβαμμένης μπάρμπι,
    ο κόσμος θα γινότανε καλύτερος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Mari Lian γεια σου!!! Συμφωνω απολυτως με σενα (ωραιο σονγκ παντως) και στο κατω κατω ολα απο την προσωπικοτητα πηγαζουν. Υπαρχουν αδυνατες με καθολου αποψη κ παχουλες με προσωπικοτητα και ερωτισμο!!! Οχι πως δε συμβαινει ποτε το αντιθετο απλως αυτο που ανεφερα πολλες φορες μερικοι θελουν να μην το βλεπουν. Τα κιλα θα τα χασουμε μονο για λογους υγειας και γω αυτης της αποψης ειμαι. Αλλωστε αν ημασταν ολες το ιδιο ψηλες αδυνατες κ.λπ ποιο θα ηταν το ενδιαφερον; Η ζωη ειναι ωραια γιατι αποτελειται απο πολλους διαφορετικους ανθρωπους καθενας απ τους οποιους εχει μια προσωπικοτητα... Το μονο κακο ειναι οτι σε ορισμενες πςριπτωσεις νιωθουμε οτι ειμαστε ο,τι λεει η ζυγαρια... λαθος αλλα ετσι η κοινωνια μας εχει κανει

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    92
    εμείς είμαστε η κοινωνία. απλά τυχαίνει σε αυτήν την ζωή να είμαστε στην λάθος πλευρά.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Δεν υπαρχει λαθος και σωστη πλευρα. Ολοι ειμαστε "ιδιοι" απλως μερικοι απο μας μη σου πω οι περισσοτεροι αποδεχονται μονο τους αδυνατους τους δινουν περισσοτερη αξια δεν τους κοροιδευουν οπως τους πιο παχουλους.... Αυτο συμβαινει γενικα!!! Για μενα δεν υπαρχει σωστο κ λαθος σε αυτο...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •