μια τετοια θα με σωσει!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538

    μια τετοια θα με σωσει!!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=ovfW59st9xc

    αχ να την ειχα εγω αυτη!!!:thumbup::smirk:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    881
    Originally posted by ton76
    http://www.youtube.com/watch?v=ovfW59st9xc

    αχ να την ειχα εγω αυτη!!!:thumbup::smirk:
    Μπορείς να το κάνεις και μόνη σου στον εαυτό σου χωρίς να είσαι τόσο σπαστικιά όσο αυτή!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    Χαχα!ρε συ δε ξερω μου αρεσει γιατι σε σπρωχνει. Αμα δεις το biggest loser στο υελος ειναι πολυ γλυκια!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Athens
    Posts
    5,663
    Δεν έχω δει πιο τραγική Personal trainer στην ζωή μου, τόσο τραγική και απαράδεκτη που δεν θα έπρεπε να την αφήνουν να ασκεί το επάγγελμα.
    Αυτό δεν είναι επαγγελματίας υγείας, είναι επαγγελματίας βασανιστής!!!

    "Δεν με νοιάζει αν θα πεθάνετε πάνω σε αυτό το πάτωμα, τουλάχιστον θα πεθάνετε όμορφοι..."

    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΚΊΝΔΥΝΗ!!!!

    Αυτοί οι άνθρωποι που εμπιστεύονται την υγεία τους σε αυτή τη γυναίκα ενδεχομένως και να καταφέρουν να αδυνατίσουν, εφόσον βέβαια δεν πάθουν κάνα καρδιακό επεισόδιο στο εντομεταξύ αλλά είμαι κάτι παραπάνω από βέβαιη ότι το 90% αυτών θα επιστρέψουν σε ίδια ή και περισσότερα κιλά μετά από τόσο μαζοχισμό...

    Διαταραγμένο το βίντεο από κάθε άποψη.

    Τόνια μου δεν χρειάζεσαι έναν μπαμπούλα πάνω από το κεφάλι σου να σου φωνάζει και να σε αναγκάζει να κάνεις εμετό από το ζόρι σου. Αυτή το μόνο που θα καταφέρει να σου προσφέρει είναι στην καλύτερη περίπτωση μία διατροφική διαταραχή και μία κακή εικόνα σώματος άντε και καμιά θλάση. Δεν χρειαζόμαστε βασανιστές, χρειαζόμαστε ειδικούς να μας εμπνέουν, να μας δίνουν δύναμη, κουράγιο και να τονώνουν την αυτοεκτίμηση μας, να μας στηρίζουν ψυχολογικά και να μας μαθαίνουν πως να αλλάξουμε όλες τις κακές συνήθειες που μας οδήγησαν στο να είμαστε υπέρβαροι.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    Δε πιστευω οτι στη πραγματικοτητα ειναι ετσι!! Ειναι για την αμερικανικη tv οποτε σιγουρα υπαρχει υπερβολη!! Συμφωνω μαζι σου οτι δε χρειαζομαι μπαμπουλα αλλα μια παρακινηση σιγουρα!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Athens
    Posts
    5,663
    Σίγουρα τα μεγαλοποιούν για της ανάγκες της τηλεθέασης και για να δώσουν έμφαση στα "φανταστικά αποτελέσματα" στο τέλος της εκπομπής καμαρώνοντας για το πόσο γρήγορα και αποτελεσματικά κατάφεραν να αδυνατίσουν κάποιους δύστυχους υπέρβαρους ανθρώπους. Για μένα δεν είναι τίποτα άλλο από μία ακόμη ένδειξη για τα σκουπίδια που μας σερβίρουν στην τηλεόραση ....

    Μας έχουν βάλει όλους στο τριπάκι του fast
    fast φαγητό
    fast στη δουλειά μας
    fast στο αδυνάτισμα
    fast στη γυμναστική

    fast my @ss

    Συγγνώμη αν γίνομαι εριστική αλλά έχω κουραστεί από το μαζοχισμό που βλέπω γύρω μου σχετικά με το αδυνάτισμα. Αντί να αγαπάμε και να φροντίζουμε τη σωματική και ψυχική μας υγεία γινόμαστε θύματα του κάθε "έξυπνου" που θέλει να βγάλει λεφτά πάνω στο δικό μας κεφάλι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Athens
    Posts
    5,663
    Τόνια μου εννοείται πως δεν κάνω προσωπική επίθεση, απλά το βίντεο μου χτύπησε ευαίσθητη χορδή.


  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    Originally posted by Eli
    Τόνια μου εννοείται πως δεν κάνω προσωπική επίθεση, απλά το βίντεο μου χτύπησε ευαίσθητη χορδή.

    καλα πλακα κανεις? Υπηρχε περιπτωση να το παρω προσωπικα . Τοσο καιρο δεν εχω καταλαβει τι ανθρωπος εισαι??? Ημαρτον! Στο κατω κατω δε το γυρισα εγω το βιντεο:yes:

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    481
    Μη τους πιστεύεται.
    Το τι κωλόχαρτα έχουν υπογράψει αυτοί οι εκπεδευόμενοι και τί εξετάσεις υγέιας έχουν κάνει για να πάνε εκεί, δε λέγεται.
    Ψεύτες κατ' επάγγελμα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Athens
    Posts
    5,663
    Originally posted by ton76
    Originally posted by Eli
    Τόνια μου εννοείται πως δεν κάνω προσωπική επίθεση, απλά το βίντεο μου χτύπησε ευαίσθητη χορδή.

    καλα πλακα κανεις? Υπηρχε περιπτωση να το παρω προσωπικα . Τοσο καιρο δεν εχω καταλαβει τι ανθρωπος εισαι??? Ημαρτον! Στο κατω κατω δε το γυρισα εγω το βιντεο:yes:
    :starhit::starhit:

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    με το συμπάθειο αλλά δεν έχω δεί μεγαλύτερη βλακεία, δεν το είδα καν όλο. Πήγαινε μια βόλτα από κάποιον καλό δάσκαλο ταε κβο ντο, αυτοί είναι προπονητές, ψυχής και σώματος.
    Το έχω πολλά χρόνια στο πρόγραμμα, μόλις νιώσω καλύτερα με το σώμα μου θα πάω.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Originally posted by giorgosdelta
    Μη τους πιστεύεται.
    Το τι κωλόχαρτα έχουν υπογράψει αυτοί οι εκπεδευόμενοι και τί εξετάσεις υγέιας έχουν κάνει για να πάνε εκεί, δε λέγεται.
    Ψεύτες κατ' επάγγελμα.
    α αν είναι ριαλιτι (από ό,τι κατάλαβα από αυτό το μήνυμα δηλ.) τότε αλλάζει το πράγμα. Αν δεν είναι εξετασμένοι κτλ θα πέσουν μηνύσεις σύννεφο οπότε έχεις απόλυτο δίκιο Γιώργο :thumbup:

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    138
    αν ψηνεσαι για κατι τετοιο να σου συστησω τον κυριο SEAN-T και να κατεβασεις το προγραμμα του insanity ...τα σπαειι...οι ποντοι που χανεις ειναι πολλοι και εχει και διατροφη...πολυ καλος!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    881
    Originally posted by mplampla
    αν ψηνεσαι για κατι τετοιο να σου συστησω τον κυριο SEAN-T και να κατεβασεις το προγραμμα του insanity ...τα σπαειι...οι ποντοι που χανεις ειναι πολλοι και εχει και διατροφη...πολυ καλος!!!
    free;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    Originally posted by Eli


    Μας έχουν βάλει όλους στο τριπάκι του fast
    fast φαγητό
    fast στη δουλειά μας
    fast στο αδυνάτισμα
    fast στη γυμναστική

    fast my @ss

    xxaxaxaxaxa!

    :spin:

    πήγα φέτος το καλοκαίρι στο usa!
    παιδιά εκτός του οτι όλοι έχουν ξεχυθεί σε πάρκα και τρέχουν όλη την ώρα (τους βλέπεις και σε πιάνει γέλιο,ειδικά εγώ που είμαι απτην σαλόνικα και μόνο καφέ πίνουμε καθισμένοι και αραχτοί!) σε κάθε γωνία υπάρχει και ένα μαγαζί με φρέσκους χυμούς,παγωτό γιαούρτι κτλ κτλ

    απο εκεί που τρώγαν όλοι την ώρα μπέργκερ και σκατά τώρα άλλαξε η μόδα 180 μοίρες

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •