LAST TIME/..βοηθειαα/..μιλαω σοβαρα τελευταια φορα..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    138

    LAST TIME/..βοηθειαα/..μιλαω σοβαρα τελευταια φορα..

    alo!!!!gia akomi mia fora....lew na einai i teleutaia fora pou kanw diaita....exasa polla kila gia triti fora to kalokairi ...ta xanapira to xeimwna....jesus!!!tin pempti xekinisa se diaitologo...mou dwse programma adiathetisa tin kuriaki kai katalavainete polu kala oti paraspondies kanw ka8e mera...mikres toulaxiston....ektos apo simera pou imoun ektos polles wres kai ta ekana xalia twra pou gurisa...nomizw giauto kai anoigw topic!!!de lew psuxologika eimai kalutera apo alles fores...na enimerwsw episis oti mexri na ftasw sta 85(eimai 92) den xanakanw gumnastiki giati eida auxisi ogkou to teleutaio mina...mallon se yoga 8a to rixw...autaaaa!!!koritsia agoria voitheiste!!!!to mono pou 8elw einai na pistepsw(ki eseis mazi) oti eimai adunati...dioti an auti i skepsi ginei idea sto mualo mou 8a ginei kai pragmatikotita(nai...ni diavazw kai to mustiko)....kai genika peite mou idees ..opwws pws na sugrati8w apo to tsimpologima!!!!:yawn:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    138
    a!!!kai pws 8a allaxa ti ticketaki...na to anevasw :'(

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    138
    na pros8esw oti me ti lipometrisi i diaitologos vrike oti exw 37.5% lipos!!!to anwtero fusiologiko einai to 33......paidia HELP...please...thanx

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    220
    Καλως ηρθες μπλαμπλα! Καταρχην, γραφε στα ελληνικα (νομιζω ειναι κανονας του φορουμ)
    Καλη αρχη στην προσπαθεια σου!
    Ριξε μια ματια στα διαφορα τοπικ, θα βρεις αρκετες συμβουλες!
    Αν ηξερα πως να συγκρατω το τσιμπολογημα θα το εφαρμοζα και σε μενα :P
    Οσο για το μυστικο...μεγααααααλη μουφα κατ εμε!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    138
    καλημερααα!!!ε οχι και μουφα...δε λεω οτι ολα ειναι φανταστικα αλλα ειναι θεμα του πως βλεπεις τα πραγματα και η αληθεια ειναι οτι εμενα με βοηθησε...οχι τοσο το μυστικο οσο το δευτερο της σειρας...η δυναμη...με αυτην αρχισα στη συνιστω πραγματικα...και γω απο τα ατομα που ελει βλακειες ειναι αυτες ειμαι...η δυναμη ομως ξεκιναει με την πιο απλη και φανταστικη προταση!!!στο συνιστω....εγω τωρα τελειωσα το πρωινο μου γιαουρτι με κορν φλεικς...δεκατιανο εχω φρουτο...ελπιζω να συγκρατηθω το μεσημερι γιατι ζυγιστηκα πριν και με τις αηδιαστικες παρασπονδιες που κανα χθεσ πηρα μισο κιλο!ελεοοοοσσσσ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    220
    Υπομονη! σιγα σιγα ερχεται η αλλαγη. Σημερα ειναι μια ομορφη μερα! Προσπαθησε να τη χαρεις κι ολα θα ειναι καλυτερα.
    Το βιβλιο που λες δεν το γνωριζω. Τεσπα, τον καθενα ο,τι τον βοηθαει

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    θα συμφωνήσω με την αναστέζια!
    ψιλοβλακειούλα μου φάνηκε το μυστικό.

    τα πράματα είναι απλά δν χρειάζονται αμπελοφιλοσοφίες:
    1.συν αθηνα και χείρα κίνει
    2.αν έχεις τύχη διάβαινε
    3.ο τολμών νικά.
    4.τα αγαθά κόποις κτώνται.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    138
    ποση υπομονη?!!για αυτο απευθυνομαι σε εσας να αλλαξω λιγο παραπανω τα μυαλα... να πιστεψω στην αλλαγη...αλλιως τα ιδια θαγινουν...καθε καλοκαιρι επειδη περναω 6-7 μηνες στην αλλαγη πως πιστευω και χανω???περυσι εχασα 10κιλα..τα οποια σε 3μηνες τα ξαναπηρα...ε δε γινεται αλλο πια

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    220
    Βρε καρδια μου, για να πηρες σε 3 μηνες 10 κιλα σημαινει οτι κατι εκανες λαθος... Κι εγω πηρα 5 κιλα απο αυτα που εχασα αλλα σε 5 μηνες και παλι προσπαθω με νυχια και με δοντια να τα χασω. Δε λεω οτι ειναι ευκολο. Απλα η συνειδητοποιηση ειναι το πρωτο βημα. Σκεψου τι εκανες λαθος και πηρες τοσο συντομα βαρος. Φτιαξε μια λιστα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    220
    Originally posted by bouliana
    θα συμφωνήσω με την αναστέζια!
    ψιλοβλακειούλα μου φάνηκε το μυστικό.

    τα πράματα είναι απλά δν χρειάζονται αμπελοφιλοσοφίες:
    1.συν αθηνα και χείρα κίνει
    2.αν έχεις τύχη διάβαινε
    3.ο τολμών νικά.
    4.τα αγαθά κόποις κτώνται.

    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
    Ειδικα το αναστεζια με τρελαινει!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296



    καταρχάς μπλαμπλά μου ηρέμισε!
    τεικ ιτ ιζι!

    :smirk:

    η αλλαγή πρέπει να είναι μόνιμη και για όλη σου την ζωή και αυτό πρέπει να πάρεις απόφαση.
    δυστυχώς αυτό είναι δουλειά μηνών μη σου πω και χρόνων εξαρτάται.
    οπότε μην βιάζεσαι.

    πάρτο αργά και χαλαρά το θέμα και αποφάσισε να κάνεις μια υγιεινή διατροφή και λίγη γυμναστική σε καθημερινή βάση(μισή-μία ώρα)

    εν τω μεταξύ, η απώλεια κιλών δν πρέπει να είναι η μοναδική σου χαρά και ικανοποίηση γιαυτό προσπάθησε να τα αντλείς και απο αλλού αυτά. (οικογένεια,δουλειά,σπουδέ� �, φίλοι, μόρφωση κτλ κτλ)


    μην το βλέπεις ως δίαιτα ή ως κάτι καταναγκαστικό γιατί τότε θέλει υπομονή

    κατα τ άλλα άλλο μυστικό ή μαγικό δν ξέρω αν το ήξερα θα είχα λύσει κεγώ τα προβλήματά μου

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    138
    Originally posted by anastasia__
    Originally posted by bouliana
    θα συμφωνήσω με την αναστέζια!
    ψιλοβλακειούλα μου φάνηκε το μυστικό.

    τα πράματα είναι απλά δν χρειάζονται αμπελοφιλοσοφίες:
    1.συν αθηνα και χείρα κίνει
    2.αν έχεις τύχη διάβαινε
    3.ο τολμών νικά.
    4.τα αγαθά κόποις κτώνται.

    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
    Ειδικα το αναστεζια με τρελαινει!!!
    χαχαχαχα..μαρεσει που δε χρειαζονται αμπελοφιλοσοφιες!!μονο παροιμιες!!!φυσικα κι εκανα λαθος..ετρωγα οτι να ναι...δε θελει και σκεψη..απλα υποστηριξη ζηταω..θα μου πεις και γιατι να μου τη δωσεις με ξερεις κι απο χθες?απλα ελεγα για αλληλουποστηριξη...εχω αλλαξει γενικα σχετικα μυαλα...δεν ειμαι στην καταθλψη...νιωθω καποιες φορες χαλια αλλα οχι ιδιαιτερα..απλα επειδη ΔΕ νιωθω παντα ομορφη κι επειδη ειμαι παχυσαρκη και καταπονουνται τα κοκκαλα μου για αυτο ξεκιναω διαιτα..και διατροφη

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    138
    Originally posted by bouliana



    καταρχάς μπλαμπλά μου ηρέμισε!
    τεικ ιτ ιζι!

    :smirk:

    η αλλαγή πρέπει να είναι μόνιμη και για όλη σου την ζωή και αυτό πρέπει να πάρεις απόφαση.
    δυστυχώς αυτό είναι δουλειά μηνών μη σου πω και χρόνων εξαρτάται.
    οπότε μην βιάζεσαι.

    πάρτο αργά και χαλαρά το θέμα και αποφάσισε να κάνεις μια υγιεινή διατροφή και λίγη γυμναστική σε καθημερινή βάση(μισή-μία ώρα)

    εν τω μεταξύ, η απώλεια κιλών δν πρέπει να είναι η μοναδική σου χαρά και ικανοποίηση γιαυτό προσπάθησε να τα αντλείς και απο αλλού αυτά. (οικογένεια,δουλειά,σπουδέ� �, φίλοι, μόρφωση κτλ κτλ)


    μην το βλέπεις ως δίαιτα ή ως κάτι καταναγκαστικό γιατί τότε θέλει υπομονή

    κατα τ άλλα άλλο μυστικό ή μαγικό δν ξέρω αν το ήξερα θα είχα λύσει κεγώ τα προβλήματά μου
    χαλαρα τ οχω παρει...οπως ειπα γυμναστικη την εκοψα διοτι παρα τη σφριγηλη οψη που μου εδινε μου κνε μπουταρες μεγαλυτερες απο του φιλου μου...χεχεχε...οποτε διεκοπη...ψαχνω να το ριξω στη γιογκα....αυτο που ζηταω ειναι να με φορτσαρετε οποιοσ θελει φυσικα γιατι εχω ηδη αρχισει να φορτσαρω λιγο...νπαινει και το καλοκαιρι καταλαβαινετε πρεπει να ειμαι εκπληκτικη(!!!!!)...εχω βαλει στοχους τι να κανω?!...ειναι μια σοβαρη απεξαρτηση...το τσιγαρο το καταφερα..αυτο?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    είσαι στο κατάλληλο μέρος.πήγαινε στα ανάλογα τόπικ και γράφε μας τι τρως και γιατί,πόσο ζυγίζεις κάθε φορά που ζυγίζεσαι, τι στόχους έχεις, τι σκέφτεσαι όταν είσαι νταουν, τι προβλήματα αντιμετωπίζεις και πως τα λύνεις και θα λάβεις την υποστήριξη και καλόπιστη κριτική που σου αξίζει.


    κατά τάλλα καλή αρχή και τζοιν ιν ντα κλαμπ

    και όλες θέλουμε να μαστε συλφίδες καλλονές το καλοκαίρι αλλά αυτό πρέπει να είναι αποτέλεσμα της εσωτερικής συγκρότησης ικανοποίησης και ευτυχίας που νιώθουμε σε όλους τους τομείς(μπλαμπλαμπλα)και όχι αυτοσκοπός.αλλιώς θα τα χάσουμε!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    138
    στα λογια μου ερχεσαι(μπλαμπλα..χαχαχα!!)σ υλφιδα δε θελω να γινω..αθλουμουν πολλα χρονια γυμναζομαι παλι τα τελευταια 3...γιαυτο και ενω ειμαι 92κιλα φινομαι για 83...μονο εγω το ξερω!!!το σωμα μου ειναι μπουκαλι κοκα κολας!!αλλα το καταλαβα οταν πηρα τα κιλα....ποσο ζωον θεε μου!!αυταααα

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •