Η "άσωτη" κόρη επιστρέφει!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Η \"άσωτη\" κόρη επιστρέφει!

    Καλησπέρα σας!

    Μου λείψατε! Τί κάνετε; Πώς είστε;

    Πέρασα κάποια σκαμπανεβάσματα με τη διατροφή και τη ζωή μου γενικότερα και τώρα νιώθω ότι είμαι και πάλι ετοιμοπόλεμη!

    Ελπίζω να είστε καλά!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    47
    welcome back!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    216
    καλως ήρθες!!κι εδώ συνεχίζουμε πάλι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Κι αναρρωτιόμουν πριν κανά μήνα στα "θαύματα" τι να κάνει το γέρικο κωλαράκι σου...
    Τώρα εσύ δηλαδή,άσωτη,επέστρεψες και μας είπες και καλά τα επεισόδια που χάσαμε εντωμεταξύ;!

  5. #5
    Originally posted by NADINE
    Τώρα εσύ δηλαδή,άσωτη,επέστρεψες και μας είπες και καλά τα επεισόδια που χάσαμε εντωμεταξύ;!
    Όχι, δεν τα είπα.
    Τα επεισόδια που χάσατε είναι τα γνωστά...
    Είναι αυτά που παθαίνεις όταν επικεντρώνεσαι στο σύμπτωμα και όχι στην αιτία. Γύρισα πάλι πίσω.
    Μου είναι δύσκολο να επικεντρωθώ στην αιτία.

    Και με εκνευρίζει που οι ψυχολόγοι, μέσα σε αυτήν την απίστευτη οικονομική κρίση, έχουν το θράσος να ζητούν ακόμα 50 ευρώ για μία ώρα. (όπως μ' εκνευρίζουν και οι γιατροί για τον ίδιο λόγο, αλλά αυτό δεν είναι της παρούσης). Την ίδια στιγμή που εγώ πάω και δουλεύω για 2,5 ευρώ την ώρα. Εντάξει, η δουλειά που κάνουμε δεν είναι το ίδιο σημαντική, αλλά η διαφορά στα χρήματα είναι τεράστια. Εκνευριστικά τεράστια.

    Τέλος πάντων. Έχω αρχίσει διατροφή, όμως ανησυχώ γιατί δεν έχω τη διάθεση (ούτε και μόνη μου) να προσπαθήσω να λύσω τα εσωτερικά μου θέματα. Ίσως όλο αυτό ν' ακούγεται σαν γκρίνια, αλλά έτσι νιώθω. Και ξέρω ότι είναι λάθος, αλλά συνεχίζω να μένω άπραγη.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •