ΠΟΤΕ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΠΟΤΕ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ

    Γεια παιδια ελπιζω να σας ελειψα.

    εκανα παλι για 1 βδομ το πειραμα με τα φαρμακα. τα εκοψα, στην αρχη ενιωθα οκ για 2 μερες αλλα μετα τις 4 ξαναρχισε η νευρικοτητα κ οι υπολογισμοι παλι γυρω απο διαφορα κ γυρω απο θερμιδες κλπ. με επιασε υπερβολικη δραστηριοτητα σε σημειο να πηγαινω συνεχως γυμναστηριο κ με την αλλαγη του καιρου με επιασε το χερι μου κ ματωσαν τα ποδια μ απο πισω.

    επισης αγχωνομαι πολυ που δν βρισκω να δουλεψω, που τελειωνουν τα λεφτα μ κ που δν εχω καποιον αντρα να ασχολουμαι.........εχω γυναικες να κανω κατι αλλα θελω αντρα αυτη τη περιοδο. κ μ τυχε ενας αλλα ειναι 29 κ παντρεμενος κιολας οποτε δεν συνεχιζω.

    ο,τι κ να μ πει καποιος το θεωρω σαν επιθεση στο ατομο μου κ κανω μεγαλη φασαρια προχτες ελουσα την κολιτη μ με ενα καρο κοσμιτικα επιθετα.κ βριζω κ σαν μαουνιερης.

    επισης εκτος απ την σκληροτητα με πιανει κατα μερος την ημερας μια υπερευαισθησια ......... ημουνα κ περιμενα ταξι να βγω κ περνανε μπροστα μ κατι πιτσιρικια κ μ κανει το ενα ''ποτε γιορταζουν οι βρυκολακες??'' εκεινη τη στιγμη επρεπε να το πιασω απο το μαλλι κ να του χωσω την τσαντα εκει που ξερει αλλα αντι αυτου με πιασανε τα κλαμματα.ξεφτιλα.

    στο σεξουαλικο τωρα, νιωθω τελειως αναισθητη νιωθω πως δν μπορω να καψουρευτω σκεφτομαι πως κ γενικα σπανια να χω καψουρευτει. κ κατα την γνωμη μ ειναι δυσλειτουργικο αυτο για μια κοπελα, να φερεται κ να σκεφτεται ετσι σαν αντρας. να βλεπει τους αλλους σαν ενα κομματι κρεας. φοβαμαι πως καποτε ετσι θα μεινω μονη αν συνεχισω.

    επιθυμια για σεξ δν εχω.........περιεργο κ παλι αυτο.νιωθω ανεπιθυμιτη.

    επισης μ την δινει κ η αδερφη μ κ μερικοι φιλοι μ που ντυνονται σαν πεταλουδιτσες και οταν ειμαι στις μαυρες μ (εξωτερικευω μερικες φορες την μαυριλα μου) μου λεει ''τι εχεις παλι emo πραγμα?'' αμα με ξαναπεις ετσι της λεω θα σε παρει κ θα σε σηκωσει.αλλα η αδερφη μ δν με φοβαται εχω χασει την μπαλα μαζι της κ δν τρομαζει οποτε δν μπαινω στον κοπο να της την πω η να μαλλιοτραβιχτω επειδη της εχω κ αδυναμια κ δν μπορω να την χτυπισω, κ με κραζει τοσο εντονα που ντρεπομαι για μενα.

    λοιπον αυτα παρατηρησα.........απο σμρ θα αρχισω παλι τα φαρμακακια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ...αληθεια , ποτε γιορταζουν οι βρυκολακες ;! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,μηπως αυτο που θες ειναι να γιορτασεις και συ ;, να πας σενα παρτυ;, να νιωσεις επιθυμιτη ? αλλα ασχολεισαι με πραγματα που σε βρυκολακιαζουν (σε απομιζούν ) ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, μηπως τα πιτσιρικια στο δρομο σου κανανε ενα \'\'δωρο\'\', σου την ειπανε μεσα στον αυθορμιτισμο τους ; ! ,,,μηπως αντι να τα βαλεις μαζι τους θαπρεπε να τους πεις και ευχαριστω;, και επειδη δεν μπορουσες , δεν εισουν ετοιμη να το αντιληφτεις ...εβαλες τα κλαματα ...____________________________ξεφτιλα ? δεν θα τολεγα . μια υγιης αντιδραση του ψυχισμου σου ητανε ........

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μα δεν κανω κ τπτ αλλο καθε βραδυ εξω ειμαι........βγαινω πολυ κυκλοφορω κ εχω πολλους φιλους κ πολλεσ συμπαθειες. θεωρουν πως ειμαι περιεργη γιαυτο μαλλον......τωρα δν ξερω αν με πανε η αν μ εχουν αδυναμια επειδη ειμαι κατι περιεργο γιαυτους απ τον τροπο π μιλαω κ φερομαι. θα σε γελασω.

    δν θα με πειραζε αλλες φορες.........ξερω τι ειμαι, απλα με επιασαν τα κλαμματα........
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,820
    μαλλον δε ξερεισ τι εισαι εγω πιστευω σου πα κι αλλεσ φορεσ βγαζεισ μια γλυκαδα που λεμε εμεισ εδω το οτι βριζεισ δεν εχει σημασια το θεμα ειναι πωσ το κανεισ και πωσ ειναι ο τροποσ σου εκεινη την ωρα ρωτα και την αδερφη σου γιατι δε σε φοβαται .με τα αντανακλαστικα σοθ τι εγινε εκανεσ εξετασεισ???

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    οχι δεν εκανα φοβαμαι να παω να τα κοιταξω
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,820
    αμα σου πε να κανεισ μαγνητικη παντωσ μη φοβασαι δε δειχνει τιποτα ασχετη εξεταση ειναι για μενα αλλα δεν εχουν κι αλλη δειχνει ανατομικεσ ανωμαλιεσ στον εγκεφαλο τα αγγεια και τετοια οχι τα νευρα και τη λειτουργια τουσ αυτα ειναι αμα εχεισ κανα ογκο που 99,9%δεν εχεισ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ογκο???????τι σχεση εχει με τα αντανακλαστικα των χεριων κ των ποδιων?

    ειναι επειδη τα ταλαιπωρω.....αυτο ειναι ολο..........γτ να το κοιταξω
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,820
    υπαρχει ογκοσ που τα επηρεαζει αλλα αποκλειεται να το εχεισ οι πιθανοτητεσ ειναι πολυ μικρεσ κατω του 1 % χωρισ να θελω να σε φοβησω η οτιδηποτε μπορει να λεω και μαλακιεσ αλλα σε εναν υγιη ανθρωπο δεν υπαρχει περιπτωση να μην δουλευουν τα αντανακλαστικα οσο κουρασμενοσ κι αν ειναι ακομα και στον υπνο του αμα δει οτι πεφτει παθαινει κατι τελοσ παντων ξυπναει τεσπα μπορει να λεω και μαλακιεσ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μα τιναζομαι πολυ στον υπνο μ.εκεινος με το σφυρι με κοπανισε κ ειπε οτι δν αντιδραει το ποδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,820
    τι να σου πω εγω παντωσ οσο ημουν καλα και ζοριζα το σωμα μου με πολλεσ ωρεσ δουλειασ 12αρα και εξοδουσ κλπ οτι και να εκανα πριν παρω τα χαπια τα αντανακλαστικα δουλευαν μια χαρα τωρα κλαφτα χαραλαμπε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    λες να ναι απ τα φαρμακα?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ΔΙΑΒΑΣΑ ενα αρθρο για την μεταιχμιακη διαταραχη προσωπικοτητας και ειναι πολλα συμπτωματα που τα χω.μηπως πασχω κ απο αυτο?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by me_vs_myself
    ΔΙΑΒΑΣΑ ενα αρθρο για την μεταιχμιακη διαταραχη προσωπικοτητας και ειναι πολλα συμπτωματα που τα χω.μηπως πασχω κ απο αυτο?
    ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    omg δεν μπορω να τρεχω εκει πανω!!!!!!!!!!!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by me_vs_myself
    omg δεν μπορω να τρεχω εκει πανω!!!!!!!!!!!!!
    εγω θα το σκεφτομουν αλλιως, θα ελεγα αν αξιζει η ζωη μου θα παω! χωρις δευτερη σκεψη.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •