I need a help please - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Κοίτα δεν ξέρω σαφώς κ εγώ δεν έχω ζήσει έξω αλλά πιστεύω ότι εκεί τα πράγματα είναι διαφορετικά δεν υπάρχει αυτό το κατινιστικο να ασχολούνται με τις ζωές των άλλων

  2. #32
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Isp View Post
    Γειά σας. Αντιμετωπίζω έντονα συμπτώματα άγχους. Πρέπει καθημερινά να συναναστρεφομαι με κάποιους ανθρώπους δεν θέλω να αναφέρω περεταιρο κ αυτό με αγχώνει παρα πολύ. Έχω εντονη ταχυκαρδια κ αλλά σωματικά συμπτώματα οπου δεν θέλω να γίνονται αντιληπτα απο τούς γύρω μου γιατί νιώθω ότι γίνομαι ρεζίλι όμως καταλαβαίνω ότι τα αντιλαμβάνονται. Σας παρακαλώ θα ήθελα βοήθεια δεν μπορώ να χαλαρωσω με τίποτα ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Κάτι πρέπει να κάνεις για εκτόνωση,χαλάρωση.
    Δοκίμασε yoga,κάποιο sport,γενικά κάτι που σου κινεί το ενδιαφέρον.
    Για την ταχυκαρδία οφείλεις να πας σε γιατρό,να δεις τι παίζει.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    ειναι η πρωτη σου δουλεια? και εγω ετσι ημουν στις πρωτες 5 δουλειες ;p. αλλαζα συνεχεια μηπως αλλαξει κατι, αλλα δεν αλλαζε φυσικα. και εμεις εδω εχουμε μακακες πολλους, και ανταγωνισμο, και και και. κουτσομπολευουν μεχρι και το ποσες φορες πας στη τουαλετα. αλλα...αυτο ειναι δικο τους προβλημα οχι δικο σου. μην πιεζεσαι. η ζωη ειναι μικρη.
    παιζει και να καταλαβα κ ολο το ποστ λαθος βεβαια. το κανω αυτο.
    επισης...εδω...εξωτερικο...ει� �αι ΠΟΛΥ χειροτερα απο ελλαδα το εργασιακο επριβαλλον......

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by teras View Post
    ειναι η πρωτη σου δουλεια? και εγω ετσι ημουν στις πρωτες 5 δουλειες ;p. αλλαζα συνεχεια μηπως αλλαξει κατι, αλλα δεν αλλαζε φυσικα. και εμεις εδω εχουμε μακακες πολλους, και ανταγωνισμο, και και και. κουτσομπολευουν μεχρι και το ποσες φορες πας στη τουαλετα. αλλα...αυτο ειναι δικο τους προβλημα οχι δικο σου. μην πιεζεσαι. η ζωη ειναι μικρη.
    παιζει και να καταλαβα κ ολο το ποστ λαθος βεβαια. το κανω αυτο.
    επισης... εδω... εξωτερικο... ειναι ΠΟΛΥ χειροτερα απο ελλαδα το εργασιακο επριβαλλον......
    κοπηκε το μηνυμα, απλα εκανα εντιτ επειδη δεν υπηρχε κενο
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    σαν να επαθα εγκεφαλικο οσο εγραφα φαινεται. θενξ για το εντιτ, αυτο ειχα γραψει

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by teras View Post
    σαν να επαθα εγκεφαλικο οσο εγραφα φαινεται. θενξ για το εντιτ, αυτο ειχα γραψει
    Στο πρωτο μου νημα(οχι οταν πρωτογραφτηκα, περισυ που εγραψα) ειχε γινει 800 φορες να κοβονται μηνυματα και να μου τα βγαζουν σε παραθεση για να φανουν λολ
    Ειναι τελετουργικο μυησης στο φορουμ
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  7. #37
    Παιδιά thanks και για τις απαντήσεις και για το κουράγιο που μου δίνετε :-)

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •