Πρόβλημα στυσης... τα φώτα σας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 154
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592

    Πρόβλημα στυσης... τα φώτα σας

    Έχω σχέση με ένα αγόρι εδώ και ένα χρόνο.. Την πρώτη μας φορά από το άγχος του δεν του έκανε κούκου.. έδειξα κατανόηση.. αν και μου φάνηκε περίεργο.. Όλα καλά μετά.. το καλοκαίρι είχαμε ένα ατύχημα στο σεξ.. φοβήθηκε μην εμεινα έγκυος και έβγαλε μέχρι και σπυριά εκεί κάτω.. Δεν ήταν τπτ τελικά.. (έκανε να με ακουμπήσει 3 μήνες μέχρι να περάσει όλο αυτο).. το καταπίνω και αυτό.. συνεχίζουμε μια χαρά.. το κάνουμε μια μέρα...2 φορές.. είχα όρεξη εγώ του έκανα ναζακια για 3η.. αγχώθηκε τπτ δεν του έκανε κούκου.. ξανά βγαίνουμε πριν λίγες μέρες.. του είχα βάλει εγώ κάτι κόκκινα εσώρουχα να φτιάξω κλήμα αλλά ο μικρός κύριος δεν σηκώθηκε ποτε.. Και γυρνάει και μου λέει ότι αγχώθηκα την προηγούμενη φορά γιατί δεν μπορούσε 3η.. Και τώρα του μπήκε στο μυαλό ότι δεν μπορεί και δεν του σηκώνεται..
    Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως παρόλο που δεν του σηκώθηκε έχυσε μόνο του.. Δεν καταλαβαίνω τπτ.. Και έχω ξενερώσει πολύ άσχημα... Είμαι 25 και είναι 30.. πείτε μου όποιος ξέρει τι του συμβαίνει...

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Κονδυλωματα ειχε εννοεις? Ή καποια δερματοπαθεια απο το στρες?
    Η 3η φορα που ηθελες μετα απο ποση ωρα απο την προηγουμενη φορα ηταν?
    Ειναι καπνιστης?
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Δεν καπνίζει... Και ήταν του είπε η δερματολόγος η από στρες η από ξύρισμα με την τριβή κτλ.. Εγώ μετά από κάνα μισάωρο...

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Ενταξει οκ, δεν ηταν ετοιμος οργανικα για 3η φορα μετα απο μιση ωρα, καταγχωθηκε κιολας...
    Τι ειναι αυτο που ψαχνεις? Εχει καταγχωθει και δεν το ευχαριστιεται πλεον μαζι σου. Μπορει να νιωθει οτι διαρκως περναει απο εξετασεις.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Επιμένει ότι φταίει εκείνος γιατί έχει άγχος για το αν είναι καλός... Από ανασφάλεια... Και δεν ξέρω τι να κάνω για να τον βοηθήσω... να μην θέλει μαζί μου το αποκλείω γιατί είναι πολύ προσκολλημένος πάνω μου και πολύ ενθουσιασμένος που είμαστε μαζί... Αλλά εγώ που τα βλέπω όλα αυτά έχω αρχίσει να ξενερώνω...

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,407
    Πιθανόν είσαι μια κοπέλα που στα μάτια του είναι πολλά κυβικά και αγχώνεται για το αν σε ικανοποιεί. Ίσως αισθάνεται ανασφάλεια. Υπάρχει πιθανότητα να τον κομπλάρεις.
    Γενικά τι χαρακτήρας είναι;; Εσωστρεφής και ντροπαλός ή δυναμικός και κοινωνικός.
    Πάντως μάλλον του δημιουργήθηκε κάποιο ψυχολογικό σ'αυτό το κομμάτι λόγω του άγχους της απόδοσης κ από αυτά που λες είχε πρόωρη εκσπερμάτωση την τελευταία φορά.
    It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J.Krishnamurti

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Επιμένει ότι φταίει εκείνος γιατί έχει άγχος για το αν είναι καλός... Από ανασφάλεια... Και δεν ξέρω τι να κάνω για να τον βοηθήσω... να μην θέλει μαζί μου το αποκλείω γιατί είναι πολύ προσκολλημένος πάνω μου και πολύ ενθουσιασμένος που είμαστε μαζί... Αλλά εγώ που τα βλέπω όλα αυτά έχω αρχίσει να ξενερώνω...
    Δε φαινεται να θελεις να τον βοηθησεις. Φαινεται οτι ξενερωσες επειδη δεν ειχε τις επιδοσεις που απαιτησες με τον τροπο σου. Πιθανοτατα αντιλαμβανεται κι αυτος οτι θα κοπει στις εξετασεις, οποτε ειναι ακομα πιο απιθανο να καταφερει οργανικα να λειτουργησει ελευθερα και πετυχημενα μαζι σου.
    Καταλαβαινω απολυτα οτι απο την πλευρα σου θα ηθελες περισσοτερο σεξ, αλλα σου εξηγω και τη δικη του πλευρα που φαινεται να μην ειναι οργανικο προβλημα, αλλα αγχος που προερχεται απο τη σχεση σας.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,407
    Υποστήριξη θέλει το άτομο πάντως αν είσαι διατεθειμένη να δώσεις και όχι να δείχνεις πως ξενέρωσες!!
    It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J.Krishnamurti

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Είναι κοινωνικός αλλά είναι γενικά ντροπαλός.. Από ότι κατάλαβα όμως το έχει πάθει και με άλλες κοπέλες.. Και δεν θέλει να πάει με παρθένα.. θέλει η αλλη να είναι λίγο έμπειρη γιατί αγχώνεται... Δεν βρίσκω καμία λογική.. πιστεύω μετά από τόσο καιρό θα με είχε συνηθίσει και θα ήταν πιο απλά τα πράγματα... Εγώ το βλέπω σαν διασκέδαση και εκείνος μάλλον σαν διαγωνισμα... θέλει αλλά φοβάται κιολας...

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Δεν το δείχνω... Και αν δεν με ενδιέφερε σαν άτομο δεν θα ήμουν ακόμα μαζί του... Ούτε του έχω συζητήσει ποτέ αν μπορεί η όχι... κάνω ότι δεν έχει συμβεί τπτ και του λέω να ηρεμήσει.. να σκέφτεται τη θέλει να κάνει και όχι αν θα το κάνει καλά... Αλλά αν ένα χρόνο τώρα είμαστε έτσι μπορεί να αλλάξει αυτό στο μέλλον?

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Είναι κοινωνικός αλλά είναι γενικά ντροπαλός.. Από ότι κατάλαβα όμως το έχει πάθει και με άλλες κοπέλες.. Και δεν θέλει να πάει με παρθένα.. θέλει η αλλη να είναι λίγο έμπειρη γιατί αγχώνεται... Δεν βρίσκω καμία λογική.. πιστεύω μετά από τόσο καιρό θα με είχε συνηθίσει και θα ήταν πιο απλά τα πράγματα... Εγώ το βλέπω σαν διασκέδαση και εκείνος μάλλον σαν διαγωνισμα... θέλει αλλά φοβάται κιολας...
    Aστον να παιρνει πρωτοβουλιες και οταν τις παιρνει, ενθαρρυνε τον χωρις να ζητας παραπανω επιτακτικα. Και δες πώς θα παει. Μπορει και να μην ταιριαζετε σα ζευγαρι στο συγκεκριμενο τομεα, θα το δεις αυτο στην πορεια.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Έχω σχέση με ένα αγόρι εδώ και ένα χρόνο.. Την πρώτη μας φορά από το άγχος του δεν του έκανε κούκου.. έδειξα κατανόηση.. αν και μου φάνηκε περίεργο.. Όλα καλά μετά.. το καλοκαίρι είχαμε ένα ατύχημα στο σεξ.. φοβήθηκε μην εμεινα έγκυος και έβγαλε μέχρι και σπυριά εκεί κάτω.. Δεν ήταν τπτ τελικά.. (έκανε να με ακουμπήσει 3 μήνες μέχρι να περάσει όλο αυτο).. το καταπίνω και αυτό.. συνεχίζουμε μια χαρά.. το κάνουμε μια μέρα...2 φορές.. είχα όρεξη εγώ του έκανα ναζακια για 3η.. αγχώθηκε τπτ δεν του έκανε κούκου.. ξανά βγαίνουμε πριν λίγες μέρες.. του είχα βάλει εγώ κάτι κόκκινα εσώρουχα να φτιάξω κλήμα αλλά ο μικρός κύριος δεν σηκώθηκε ποτε.. Και γυρνάει και μου λέει ότι αγχώθηκα την προηγούμενη φορά γιατί δεν μπορούσε 3η.. Και τώρα του μπήκε στο μυαλό ότι δεν μπορεί και δεν του σηκώνεται..
    Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως παρόλο που δεν του σηκώθηκε έχυσε μόνο του.. Δεν καταλαβαίνω τπτ.. Και έχω ξενερώσει πολύ άσχημα... Είμαι 25 και είναι 30.. πείτε μου όποιος ξέρει τι του συμβαίνει...

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App
    ε καλα αυτος δεν παιζει να κανει σεξ σωστο ποτε του.,...απλα δεν εχει πολύ τετοστερονη..πως το λενε ταβλεσσσσ
    αυτά το αγχος και αυτά π λενε μπαρούφες είναι....
    και εγω εχει τυχει στις πρωτες μ φορες να ειχ τρομερο αγχος αλλα παντα ηταν φουλ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Δεν το δείχνω... Και αν δεν με ενδιέφερε σαν άτομο δεν θα ήμουν ακόμα μαζί του... Ούτε του έχω συζητήσει ποτέ αν μπορεί η όχι... κάνω ότι δεν έχει συμβεί τπτ και του λέω να ηρεμήσει.. να σκέφτεται τη θέλει να κάνει και όχι αν θα το κάνει καλά... Αλλά αν ένα χρόνο τώρα είμαστε έτσι μπορεί να αλλάξει αυτό στο μέλλον?

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App
    καθεσαι και συζητάς με γυναικα για ένα θεμα καθαρα αντρικο..λες και εχει αντρικο μοριο...καλα ποιος ξερει βεβαια αν εχει :P

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    ε καλα αυτος δεν παιζει να κανει σεξ σωστο ποτε του.,...απλα δεν εχει πολύ τετοστερονη..πως το λενε ταβλεσσσσ
    αυτά το αγχος και αυτά π λενε μπαρούφες είναι....
    και εγω εχει τυχει στις πρωτες μ φορες να ειχ τρομερο αγχος αλλα παντα ηταν φουλ
    Όχι δε νομίζω να είναι έτσι γιατί άλλες φορές είναι μια χαρά άνετος... Από την ημέρα που τον ζορισα χωρίς να το θέλω.. αγχώθηκε και μπλόκαρε μαλλον..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    καθεσαι και συζητάς με γυναικα για ένα θεμα καθαρα αντρικο..λες και εχει αντρικο μοριο...καλα ποιος ξερει βεβαια αν εχει :P
    Δεν ξέρω ποια είναι γυναίκα και ποιος άντρας [emoji23][emoji23]

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

Page 1 of 11 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. προβλημα στυσης
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 314
    Last Post: 24-01-2017, 10:22
  2. Προβλημα στυσης, μαλλον ψυχολογικο..βοηθηστε με λιγο
    By psuxodrama07 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 05-10-2014, 10:16
  3. Ο φίλος μου έχει πρόβλημα στύσης.
    By beautifulworld in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 11-01-2012, 03:25
  4. Προβλημα στυσης(?)
    By ΠεριμενωΟνομα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 14-09-2010, 23:43
  5. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΥΣΗΣ ??????????
    By kolimenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 11-03-2010, 00:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •