Χωρισμος - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Λιβ View Post
    Λοιπόν...Μόλις βγήκα από σχέση 3.5 χρονια και εκείνος διαλέξε τις ημέρες του Πάσχα να μου το πει πάνω σε τσακωμο που ξεκίνησε από δική μου γκρίνια. Γενικά γκρίνιαζα παρά πολύ για τα περισσότερα πράγματα.για το τι θα κάνουμε με τη σχέση μας με το σπιτι ποτέ θα κάνουμε Παιδί ηταν Γενικά Συχνές συζητήσεις μου εκείνος Μ έλεγε στην αρχή ότι αυτά δεν τα συζητάμε ερχονται μονα τους κ τώρα στο τέλος ότι δεν μπορεί να προχωρήσει εάν το μεταξύ μας δεν φτιάξει οι οποίες απαντήσεις μου προκαλούσαν ανασφάλεια έτσι έγινε μια αλυσίδα.καθε φορά που θα παραπονιομουν για κάτι θα θυμόταν κάτι αλλο για να μου πει κ να μου χτυπήσεις έτσι ώστε να έχει δίκιο .Ενώ Γενικά δεν ήμουν πιεστική στο να βγει η να κάνει το οτιδήποτε αυτός Μ είπε ότι τον καταπιέζει κ Γενικά ότι εγώ έχω πολλά βήματα να κάνω αυτός Όχι.τωρα Ενώ συγκατοικουσαμε πάνω στον τσακωμοί μου ζήτησε να χωρίσουμε να μαζέψω τα πραγματα Μ κ να φύγω. Δεν έχει ενδιαφερθεί για το που ειμαι κ δεν ξέρω τι πρέπει ν κάνω από τη μια νιώθω ότι έπρεπε να τα συζητάω από την άλλη ότι τον έφτασα στα όρια του του έχει τελειώσει κ είναι μη ανατρεψιμο..
    Mα τι ήθελες να κάνει???εσύ γκρινιάζει πριν το γάμο και τα παιδια..φαντάσου μετά το γάμο και τα παιδιά τι θα του έκανες??
    Αυτός ήταν τυχερός και έξυπνος που την έκανε αρων αρων.. αφού μόνη σου το λες οτι γκρινιάζες γενικότερα ..
    Ο κάθε νοήμων άνθρωπος αυτό θα έκανε..
    Μάθε λοιπόν απτά λάθοι σου και μην το κάνεις στον επόμενο..όλοι απτά λάθοι μας μαθαίνουμε

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Γεια σου ρε xfactor γι'αυτό σε παραδεχόμενος ετοιμόλογος όπως πάντα..
    Last edited by Aeon; 10-04-2018 at 20:39.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Mα τι ήθελες να κάνει???εσύ γκρινιάζει πριν το γάμο και τα παιδια..φαντάσου μετά το γάμο και τα παιδιά τι θα του έκανες??
    Αυτός ήταν τυχερός και έξυπνος που την έκανε αρων αρων.. αφού μόνη σου το λες οτι γκρινιάζες γενικότερα ..
    Ο κάθε νοήμων άνθρωπος αυτό θα έκανε..
    Μάθε λοιπόν απτά λάθοι σου και μην το κάνεις στον επόμενο..όλοι απτά λάθοι μας μαθαίνουμε
    Από μια οπτική έτσι είναι όμως δεν έγινε χωρίς λόγο. Και αν πραγματικα ηθελε ν ειναι διπλα μου θα προσπαθούσε να δει από που ξεκινάει όλο αυτό η να μιλήσει ξεκάθαρα κ να πει ότι ξερεις κάτι δεν ειμαι σε αυτήν τη φάση.καταλαβαινω ότι τον έσκασα αλλά μη μου λες ότι δεν υπήρχε άλλη επιλογή.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Λιβ View Post
    Από μια οπτική έτσι είναι όμως δεν έγινε χωρίς λόγο. Και αν πραγματικα ηθελε ν ειναι διπλα μου θα προσπαθούσε να δει από που ξεκινάει όλο αυτό η να μιλήσει ξεκάθαρα κ να πει ότι ξερεις κάτι δεν ειμαι σε αυτήν τη φάση.καταλαβαινω ότι τον έσκασα αλλά μη μου λες ότι δεν υπήρχε άλλη επιλογή.
    Αν σου έλεγε ναι σε αυτά και τελικά συμφωνουσατε. Στα επομενα θέλω σου το όπλο σου θα ήταν η γκρίνια..βάλε το χέρι στη καρδιά και παραδεξουτο είναι έτσι ή όχι??...καλό θα σου κάνει. Κάκο δεν θα σου κάνει..δεν είναι ντροπη να παραδεχόμαστε τα λάθοι μας..ούτε και σε κατηγορώ..απλά σου επισημαινο τα λάθοι σου.εγω που είμαι ξένος απτην απέξω πλευρά...
    Από κει και πέρα όπως θέλεις κάνεις..

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω δε το πιστευω οτι δε θα ξαναγκρινιαξει φανταζομαι επισης οτι δε θα του αρεσουν καθολου οι εξαψαλμοι

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    17
    Εξ αρχής είπα ότι ήμουν υπερβολική...δεν ξέρω αν θα γινόταν αυτό απλά δεν γκρίνιαζαν για όλα μόνο να ξέρω ήθελα κ τώρα το έμαθα.. πιστεύεις Μπορεί να αλλάξει κατι;

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    17
    Δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην γκρινιαζει

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Λιβ View Post
    Δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην γκρινιαζει
    Όσο είναι παιδάκι ναι.συμφωνω..αλλα ξέρεις όταν μεγαλώσουμε υπάρχει και κάτι που λέγετε διαλογος..κάνουμε διάλογο συμφωνούμε τα βρίσκαμε καλώς οκ.δεν τα βρικαμε.δεν τρέχει τίποτα.ο καθένας στο δρόμο του..δεν είναι ανάγκη να γίνετε με γκρίνια... τουλάχιστον έτσι πιστεύω εγώ..
    Τώρα επειδή ρωτάς αν μπορεί να γίνει κάτι ή όχι δεν ξέρω τι να σου πω..αλλά καλύτερα η γνώμη μου είναι να μην το ψάξεις άλλο το θέμα μιας και εκείνος δεν έδωσε σημεία ζωής...αν τύχει να βρεθητε τυχαία και να μιλήσετε εκεί θα κατάλαβες απτή στάση του αν είναι ακόμα ζεστός ή όχι..και ανάλογα πρατεις..αλλά γενικότερα η γνώμη μου είναι και εσύ να προχωρήσεις παρακάτω..

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το οτι γκρινιαζε θα το ειδε απο την αρχη παντως.

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    17
    Ξεκινουσε με συζητηση προχωρουσε με γκρινια κ η καταληξη τσακωμος η ψυχροτητα.Σε ευχαριστώ Καλες γιορτές ευχομαι

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν περιμενει να μεγαλωσει μπορει να βρει μια αλλη και οχι αυτη

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    17
    Δεν γινόταν αυτό από την αρχή απλώς μετά που έβλεπα την αδράνεια άρχισα να αναρωτιέμαι κ όταν λέω μετά δεν εννοώ μετά από 3 μήνες μετά από καιρό οι απαντήσεις Τ ήταν στο φλου κ όλο αυτό μου προκαλούσε ανασφάλεια

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    17
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντησεις σας.ειμαι αρκετά μπερδεμένη με το να σκέφτομαι σωστά κ λάθη κ οι δύο σίγουρα πιστεύω φτιάξαμε.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Λιβ View Post
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντησεις σας.ειμαι αρκετά μπερδεμένη με το να σκέφτομαι σωστά κ λάθη κ οι δύο σίγουρα πιστεύω φτιάξαμε.
    Της πιο πολλές φορές φταίνε και οι δύο..
    Μπορεί να εφτεγε και αυτός σε κάποια σημεία..αλλά αυτό που σου είπε ήταν σωστό.αυτα τα πράγματα πολλές φορές έρχονται μόνα τους..ήθελε να σου πει ότι θέλει το χρόνο του...και λογικό είναι..

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    17
    Έχεις δίκιο

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Χωρισμος
    By kathrin123 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 18-08-2017, 02:12
  2. Χωρισμος....
    By jennaki88 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 11-04-2016, 19:19
  3. χωρισμος
    By eleni 99 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 9
    Last Post: 02-12-2013, 15:23
  4. χωρισμος
    By eleni 99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 28-11-2013, 16:50
  5. ΧΩΡΙΣΜΟΣ...
    By gate3 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 20
    Last Post: 20-08-2012, 03:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •