Φοβάμαι να βγω απο το σπίτι μου μήπως συναντήσω τους γείτονες. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Εάν θες κάτι άλλο,στείλε μου μήνυμα και ο καθένας που θέλει να μιλήσει για κάτι που τον απασχολεί!

  2. #17
    Den3erwGiatiSeEmena Ευχαριστώ πολύ για όλα αυτά που μου έγραψες. Πραγματικά μου έδωσες λίγο κουράγιο. Δεν μπορώ να στείλω μήνυμα, ίσως πρέπει να συμπληρώσω κάποιον αριθμό μηνυμάτων για να ξεκλειδωθεί κάτι τέτοιο.

  3. #18
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Καποια στιγμή τα γαϊδούρια θα πρέπει να σέβονται οτι δεν ειναι μονα τους στη πολυκατοικία. Καθόλου να μη ντρέπεσαι για τη παρατήρηση που έκανες.. Έπρεπε δλδ να χάνεις τον ύπνο σου επειδή αυτοι δε σέβονται; και να τους πετύχεις και τι εγινε; αγνοησε τους. Μη κανεις το λαθος να επιτεθείς φραστικα και φας μήνυση. Δε ξερεις ποσο μπορεί να το τραβήξει ο καθενας. Θα σε συμβούλευα σε επόμενη παρενόχληση, ειτε σε ώρες κοινής ησυχίας ειτε σε ύβρις προς το πρόσωπό σου να απευθυνθείς στην αστυνομία για να μάθουν με το ζορι να φέρονται σαν άνθρωποι.
    Έχεις δίκαιο. Όχι δεν είχα σκοπό να επιτεθώ φραστικά.Αυτοί αφορμνή ψάχνουν να μου κάνουν κακό, και ψάχνουν πότε θα κάνω κι εγώ φασα΄ρια σε ώρες κοινής ησυχίας για να καλέσουν αμέσως την αστυνομία για εκδίκηση αλλά εγώ δεν ήμουν ποτέ τέτοιος άνθρωπος και σεβόμουν, τσάμπα θα περιμένουν.
    Quote Originally Posted by disillusioned View Post
    Ρε συ συνελθε όλα στο μυαλό σου είναι. Ξεκολλα. Προσπάθησε να ξεκολλήσεις βασικά. Να σου πω στον άντρα σου το είπες; το ανέλυσες όπως κάνεις εδώ τώρα;

    Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο. Αυτό με τις φιλίες που λες. Δεν έχεις καθόλου φίλους επειδή πχ λόγω γάμου πηγές σε άλλη πόλη από όπου μεγαλωσες και εκεί δεν έχεις κανέναν; τι φάση κι αυτό; και ένα τελευταίο όταν λες έστειλες βιογραφικά φουλ αλλά τίποτα. Στέλνεις μόνο σχετικά με ότι σπουδασες ή και αλλού; Γτ πχ αν δεν βρίσκεις στον τομέα σου μπορείς να δοκιμάσεις κάτι άλλο, ενώ παράλληλα ψάχνεις αυτό που θες.
    Εννοείται πως το είπα, το ξέρει αφού με βλέπει πως είμαι. ΜΕ έχει καταβάλλει όλη αυτή η ιστορία. Εϊναι το πρώτο θέμα που συζητάμε μόλις γυρίζει απο τη δουλειά ή όταν βγαίνουμε για καφέ. Πέτυχες κανέναν, πέρασε έτσι, έκανε αυτό κλπ.
    Εννοείται βρε σιγά μην περίμενα να βρω δουλειά μόνο απο την ειδικότητά μου, ψάχνω σε όλους τους τομείς.
    Όχι δεν πήγα σε άλλη πόλη, εδώ γεννήθηκα και μεγάλωσα. Όταν ξεκλειδώσω τα μηνύματα θα σου πω προσωπικά τι συνέβη.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by Αγχωμένη View Post
    Den3erwGiatiSeEmena Ευχαριστώ πολύ για όλα αυτά που μου έγραψες. Πραγματικά μου έδωσες λίγο κουράγιο. Δεν μπορώ να στείλω μήνυμα, ίσως πρέπει να συμπληρώσω κάποιον αριθμό μηνυμάτων για να ξεκλειδωθεί κάτι τέτοιο.
    Εδώ θα είμαι

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Αγχωμένη View Post
    Den3erwGiatiSeEmena Ευχαριστώ πολύ για όλα αυτά που μου έγραψες. Πραγματικά μου έδωσες λίγο κουράγιο. .
    μονο αυτος ξερει πως το πετυχαινει αυτο

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Χαχαχαχαχα φίλε μου

  7. #22
    Ίσως να έχει χάρισμα. Αυτό η το'χεις ή δεν το'χεις!

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απλως δεν ειχα διαβασει κατι σχετικο ως τωρα οποτε που ηθελες να ξερω τι επρεπε να πω? μπορεις πχ να μαντεψεις τι ενοει καπιος αλλα οχι να μαντεψεις τι πρεπει να του πεις οταν σου λεει κατι.

    αλλα κατι καταλαβα απ τη εκπεδειση γραψτους ολους στα παπακια σου κουακ κουακ και ας γινεται το σωσε στο πανω οροφο εσυ θα χεις βαλει οτοασπιδες και δε θα ακους τιποτα

  9. #24
    Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς στο μήνυμα και σε ποιό ακριβώς γεγονός αναφέρεσαι; Αν θέλεις γίνε λιγάκι πιο συγκεκριμένος.
    Όσο για τις ωτοασπίδες; Δοκίμασα σφουγγαράκια σιλικόνης κλπ, μου τα ερέθισαν, με πονούσαν τ'αφτιά και μου έμεινε για καιρό ερεθισμός και πόνος. Προσπαθώ λίγο λίγο να τις αφήσω τελείως. Τις βάζω πλέον μόνο ΣΚ που γίνεται φασαρία, και σιγα σιγά θέλω να τις σταματήσω.

  10. #25
    Επίσης αν η άλλη περπατάει με τακούνια ξημερώματα Κυριακής που γυρνάει απο τα μπουζούκια καμία ωτοασπίδα δεν απορροφάει τον θόρυβο. Πάλι με ξυπνάει. Οπότε και τσάμπα τις φοράω.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    I Anta imeeee su stelno minima prosopikooo..energopiise to bre kardia mu...pos ise genika? Se pethimisa ,

    Εστάλη από TA-1020 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Μπελάς αυτοί οι γείτονες βρε παιδί μου...

    Εστάλη από TA-1020 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863


    Εστάλη από TA-1020 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  14. #29
    Πως να το ενεργοποιήσω; Πρέπει να φτάσω τα 50 μηνύματα αλλιώς δεν γίνεται.

  15. #30
    Σε εμένα απευθύνεσαι; Με πεθύμισες;

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Τους έκλεισα το σπίτι.
    By δελφίνι in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 10
    Last Post: 02-09-2013, 17:35
  2. ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΧΑΣΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ
    By katerina95 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 19
    Last Post: 31-01-2013, 20:51
  3. Φοβάμαι μήπως πεθάνω και δεν προλάβω να ζήσω..
    By Ζωή96 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 31-08-2012, 19:10
  4. Δεν μπορώ να έρθω αντιμέτωπη με τους γείτονες μου
    By Nanasourh in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 02-09-2008, 18:06
  5. Replies: 4
    Last Post: 13-11-2007, 21:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •