Το μέγεθος μετράει - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 124
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    19
    Originally posted by TC
    Originally posted by Lee
    υπάρχουν θέματα στα οποία χωράει αμφισβήτηση. π.χ. η \"χημεία\" ενός ζευγαριού είναι κάτι που δεν είναι στάνταρ - δεν μετριέται. ένα πράγμα μετριέται μόνο και μόνο για αυτό μπορείς να είσαι σίγουρος.
    Έλα τώρα!!!
    Ενώ εδώ είναι όλα στάνταρ;;;;;
    Η έννοια του σχετικού δεν έχει θέση;;;
    Το αν ΕΜΕΝΑ μου αρέσουν οι κινέζοι αυτό δεν σημαίνει ότι αν δεν είσαι κινέζος δεν θα σταυρώσεις γκόμενα ποτέ!
    Το τι είναι μικρό ή μεγάλο για μένα δεν φτιάχνει τη νόρμα για το τι είναι γενικώς μικρό ή μεγάλο.

    Πάντως αν δεν ξεκολλήσεις, θα σε έχει κάψει αυτή η τάδε για την επόμενη και τις επόμενες, μέσα στις οποίες θα είναι και η γυναίκα της ζωής σου!!!

    Ζήτησες γνώμη από γυναίκες.
    Σου λέω να ξεκολλήσεις κι ότι δεν χρειάζεται να μετριέσαι κάθε μέρα. :D:D:D
    ναι το θέμα είναι ότι εάν δεν σου αρέσουν οι κινέζοι δεν θα δώσεις ευκαιρία ποτέ σε κινέζο να έρθει κοντά σου (με τέτοιο τρόπο) και να του δώσεις ελπίδες. να τον αγαπήσεις. γιατί άλλο αγάπη άλλο σεξ. άσχετα βέβαια ότι οι γυναίκες τα χετε μπερδέψει όλα. εγώ ξέρω πότε κάνω σεξ λόγω τεστοστερόνης και πότε κάνω σεξ λόγω αγάπης. δεν συγκρίνονται και σίγουρα δεν μπορώ να πω ότι επειδή μου είπε ΜΙΑ ή κάποιος στον δρόμο είσαι βλάκας θα πάρω σοβαρά. είναι σαν να μου λες ότι η γνώμη της κολλητής σου φίλης μετράει το ίδιο με κάποιας που μένετε στην ίδια πολυκατοικία.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by Lee
    εγώ ξέρω πότε κάνω σεξ λόγω τεστοστερόνης και πότε κάνω σεξ λόγω αγάπης.
    Πως το ξέρεις?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    λι ενα ξερω εγω.οτι την εχεις μια χαρα αγορακι μου.μην στενεχωριεσαι.απλα ηταν σκατοψυχη μαλλον και ηθελε να σε πληγωσει.

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    19
    Originally posted by vince
    Originally posted by Lee
    εγώ ξέρω πότε κάνω σεξ λόγω τεστοστερόνης και πότε κάνω σεξ λόγω αγάπης.
    Πως το ξέρεις?
    Για να με ρωτάς τέτοιο πράγμα 3 πράγματα συμβαίνουν. Ή δεν έχεις ερωτευτεί ποτέ ή δεν είσαι άντρας ή εγώ κάνω λάθος. Αν δεν μπορείς να καταλάβεις πότε είναι καθαρά σαρκικό το ζήτημα και πότε είναι και συναισθηματικό ε τι να σου πω μάλλον εγώ κάνω λάθος. Εσύ πάντως νιώθεις το ίδιο με μια κοπέλα που γνώρισες πρόσφατα και που απλά θεωρείς ότι είναι όμορφη και θες να κάνεις κάτι μαζί της και το ίδιο με κάποια που μετά από ένα μήνα, πέρα από το κορμί της έχεις αρχίσει να εκτιμάς και άλλα χαρακτηριστικά της σε σημείο που να μπορείς να πεις σε αγαπάω και να το εννοείς και να δακρύζεις και να ανατριχιάζεις όταν το λες. ίσως ο καθένας να βλέπει διαφορετικά τον έρωτα εγώ έτσι τον βλέπω πάντως και μ\'αρέσει αυτό το συναίσθημα που υπάρχει. (/μελόδραμα mode off)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    lee και γω συνφωνω με ολα αυτα που λες.οποιος δεν ξερει ποτε ειναι σαρκικο η απο αγαπη κατι δεν παει καλα μαζι του σιγουρα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by Lee
    Originally posted by vince
    Originally posted by Lee
    εγώ ξέρω πότε κάνω σεξ λόγω τεστοστερόνης και πότε κάνω σεξ λόγω αγάπης.
    Πως το ξέρεις?
    Για να με ρωτάς τέτοιο πράγμα 3 πράγματα συμβαίνουν. Ή δεν έχεις ερωτευτεί ποτέ ή δεν είσαι άντρας ή εγώ κάνω λάθος. Αν δεν μπορείς να καταλάβεις πότε είναι καθαρά σαρκικό το ζήτημα και πότε είναι και συναισθηματικό ε τι να σου πω μάλλον εγώ κάνω λάθος. Εσύ πάντως νιώθεις το ίδιο με μια κοπέλα που γνώρισες πρόσφατα και που απλά θεωρείς ότι είναι όμορφη και θες να κάνεις κάτι μαζί της και το ίδιο με κάποια που μετά από ένα μήνα, πέρα από το κορμί της έχεις αρχίσει να εκτιμάς και άλλα χαρακτηριστικά της σε σημείο που να μπορείς να πεις σε αγαπάω και να το εννοείς και να δακρύζεις και να ανατριχιάζεις όταν το λες. ίσως ο καθένας να βλέπει διαφορετικά τον έρωτα εγώ έτσι τον βλέπω πάντως και μ\'αρέσει αυτό το συναίσθημα που υπάρχει. (/μελόδραμα mode off)
    Για μένα αγάπη και σεξ είναι δύο διαφορετικά πράγματα. Θα σου πώ δύο λόγια.

    Έχω φάει καψούρες στη ζωή μου. Με έχουν ερωτευτεί κοπέλες και έχω ερωτευτεί. Με έχουν απορρίψει και έχω απορρίψει.. Όλα νορμάλ (και συνήθως το φτύσιμο κολλάει...πολλές φορες θέλουμε εμείς και δεν θέλει η άλλη..δεν αγαπάμε σε αυτή την περίπτωση απλα χτυπάει κόκκινο στο φτύσιμο...) Έχω γευτεί σέξ με κοπέλα την οποία ήξερα για μήνες Γούσταρα να το κάνω μαζί της και το έκανα. Όμως ποτέ δεν την αγάπησα. Το σεξ είναι συνέπεια του πόθου που έχουμε για μια γυναίκα. Η αγάπη είναι το συναισθηματικό δέσιμο που έχουμε με εκείνη. Μπορείς να κάνεις το λάθος να μπερδεύεις την αγάπη με το σέξ. Κάποιος είχε πεί περι του θέματος οτι πάνω απ\'όλα είμαστε κρέατα. Δες το ψυχρά και δεν θα πληγωθείς. Να αγαπάς βεβαίως αλλά να ξεχωρίζεις το σεξ απο την αγάπη. Καμία δεν θα σε αγαπήσει για το σεξ. Επίσης καμία δεν θα κάνει σεξ μαζί σου επειδή σε αγαπάει. Μπορεί μια κοπέλα να έχει σχέση με κάποιον για χρόνια και να μην το έχει κάνει μαζί του, και να κάνει σεξ αμέσως με κάποιον άλλο. Σεξ και συναίσθημα...δεν σημαίνει αγάπη. Μπορεί να σημαίνει πάθος. Αγάπη και σέξ...ουρανός και θάλασσα.

    Φιλικά, απο κάποιον που έχει πάθει ψύχωση στο παρελθόν απο έρωτα.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by maria...
    lee και γω συνφωνω με ολα αυτα που λες.οποιος δεν ξερει ποτε ειναι σαρκικο η απο αγαπη κατι δεν παει καλα μαζι του σιγουρα.
    Οτι είμαι τρελός το ξέρουμε. Το εάν ξέρω να ξεχωρίζω το σεξ με συναίσθημα απο το σεξ χωρίς συναίσθημα δεν σημαίνει οτι πρέπει να είμαι λογικός για να το καταλάβω αυτό. Εσύ που δεν είσαι καθόλου τρελή δίδαξε με. Και αν ποτέ τα καταφέρεις αυτό θα είναι επειδή θα έχεις τρελαθεί πρώτα εσύ..

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    και ποιος σου ειπε δεν τρελαθηκα.τρελη ειμαι και γω λολ.αφου μου μιλανε και δεν καταλαβενω τι μου λενε.ιχιχι.να σου πω δεν καταλαβα οτι εσυ εισουν παραπανω τελευταια δεν καταλαβενω και πολλα μην με παρεξηγεις εκοψα τα φαρμακα και δεν ειμαι και τοσο καλα.

  9. #39
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Lee

    Υ.Γ. είμαι πολύ παραπάνω από 13...

    Originally posted by maria...
    τοτε αυτη το εχει πιγαδι.ελεος.ενας προιν μου την ειχε περιπου 15-16 ποντους και ηταν μια χαρα μεγαλο μεγαλο.ελεος βρε.

    εεεε μισο λεπτο γιατι εδω μας εχουν φυγει μετρησεις.
    Ρε συ μαρια που την εχεις τη μεζουρα κρυμενη???

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ρε με δουλευεται?μια φορα την μετρησα του πρωιν μου γιατι μου φενοταν τεραστια απο απλη περιεργια απλα με την σιγκαταθεση του και ηταν περιπου 18 ποντους.ωω μην με ζαλιζεις ειμαι ζαλισμενη απο δικου μου.εγω δεν κοιταω το μεγεθος και μικρη να την ειχε δεν θα με νιαζε

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    19
    κρίνε άλλη δουλειά δεν έχεις από το γράφεις αστειάκια; άμα σου φαίνεται σαχλό το θέμα μην απαντάς δεν σε αναγκάζει κανείς. μπορείς να κάνεις και ρεπόρτ στο admin να το κλειδώσει/διαγράψει. εκτός από εξυπνάδες δεν βλέπω να γράφεις τίποτα άλλο. κάνε μου την χάρη και μην ασχολήσε.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Originally posted by Lee
    κρίνε άλλη δουλειά δεν έχεις από το γράφεις αστειάκια; άμα σου φαίνεται σαχλό το θέμα μην απαντάς δεν σε αναγκάζει κανείς. μπορείς να κάνεις και ρεπόρτ στο admin να το κλειδώσει/διαγράψει. εκτός από εξυπνάδες δεν βλέπω να γράφεις τίποτα άλλο. κάνε μου την χάρη και μην ασχολήσε.


    μη του δινεις σιμασια ετσι κανει συνεχεια.ειναι χαζουλης χααχα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Originally posted by vince
    Originally posted by Lee
    εγώ ξέρω πότε κάνω σεξ λόγω τεστοστερόνης και πότε κάνω σεξ λόγω αγάπης.
    Πως το ξέρεις?
    Kι εγώ πάντως πιστεύω πως δεν είναι εύκολα διακριτά αυτά τα πράγματα χωρίς βέβαια να εξασκώ το άθλημα και να έχω εμπειρία..:)¨:P
    Δηλαδή όταν κάνει κάποιος sex λόγω αγάπης δεν υπάρχει και η τεστοστερονή? Ή όταν κάνει σεξ λόγω τεστοστερόνης δεν υπάρχει και η αίσθηση της αγάπης??

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    εδώ μάλλον
    Posts
    137
    Originally posted by Lee
    ναι το θέμα είναι ότι εάν δεν σου αρέσουν οι κινέζοι δεν θα δώσεις ευκαιρία ποτέ σε κινέζο να έρθει κοντά σου (με τέτοιο τρόπο) και να του δώσεις ελπίδες. να τον αγαπήσεις. γιατί άλλο αγάπη άλλο σεξ. άσχετα βέβαια ότι οι γυναίκες τα χετε μπερδέψει όλα. εγώ ξέρω πότε κάνω σεξ λόγω τεστοστερόνης και πότε κάνω σεξ λόγω αγάπης. δεν συγκρίνονται και σίγουρα δεν μπορώ να πω ότι επειδή μου είπε ΜΙΑ ή κάποιος στον δρόμο είσαι βλάκας θα πάρω σοβαρά. είναι σαν να μου λες ότι η γνώμη της κολλητής σου φίλης μετράει το ίδιο με κάποιας που μένετε στην ίδια πολυκατοικία.
    χμ... ε τότε αφού αυτή η μια σου είπε ότι δεν της κάνει το μέγεθος του Γιακουμή σου, τι το κανεις κανόνα και παθαίνεις εκατοστομετρίαση;;;
    και τι σχέση έχει ξαφνικά η αγάπη και το σεξ;;;
    και τι θα πει \"εσείς οι γυναίκες τα έχετε μπερδέψει όλα\" ;;;
    κι αφού δεν μου αρέσουν εμένα οι κινέζοι τι να κάνουμε δηλαδή;;; Να αλλάξω εγώ γούστα γιατί εσύ έχεις κολλήσει και καλά μαζί μου;;;

    Άμα λέω δεν είναι το μέγεθος που σε χαλάει...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    εδώ μάλλον
    Posts
    137
    Originally posted by GreenPeyote
    Δηλαδή όταν κάνει κάποιος sex λόγω αγάπης δεν υπάρχει και η τεστοστερονή? Ή όταν κάνει σεξ λόγω τεστοστερόνης δεν υπάρχει και η αίσθηση της αγάπης??
    και ας μην ξεχνάμε ότι το μέγεθος είναι το ίδιο και στις δυο περιπτώσεις!!!

    :D:D:D

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •