sos - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 52

Thread: sos

  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ναι βρε καλε μου αλλα μια εβδομαδα να ειμαι χαλια?δεν ξερεις ποσο υποφερα.τωρα εδω και 3 ωρες ειμαι καλα παλι καλα

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    δεν ηξερα οτι εισαι μια βδομαδα,χαιρομαι ομως που τωρα εισαι καλα

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    quote]Originally posted by maria...
    ε αυτο λεμε οτι τρελενομαι μαλλον [/quote]
    Originally posted by maria...
    Δεν με βλεπεις για να ξερεις ποσο σοβαρη ειμαι οταν τα γραφω αυτα η αν ειμαι ετημη για καυγα.
    Άσχετο με το θέμα αλλά με έτρωγε και δεν μπορούσα να μην το πω...
    αυτές οι φράσεις που είπες παραπάνω δεν είναι κάπως επιθετικές??
    μαρία σε φοβάααααααααααααμαιιιιιιι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιι!!!!!!!!!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Mαράκι δεν πιστεύω να σε στεναχώρησα?? Φιλάκια...
    Βγαίνω λόγω υπερβολικής δόσης e-psychology, μαστούρωσα , καληνύχτα σε όοοοοοοοοοοολους!!!!!!!!!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Καληνυκτα παιδι μου.Γιατι βρε με φοβασε? Ο μπαμπυλας ειμαι? Απλα εχω εντονο χαρακτηρα και ειμαι υπερβολικα σε ολα τι να κανω?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Τελικά δεν άντεξα και ξαναμπήκα γιατί το σκεφτόμουνα συνέχεια αυτό με εσένα Μαρία... Χαίρομαι που είναι και ο κρίνο μέσα κατά διαβολική σύμπτωση γιατί αυτό που θέλω να γράψω αφορά και αυτόν!!

    Τελικά συνειδητοποίησα νομίζω οτι δεν σε φοβάμαι αλλά θέλω να σε πειράζω... Νιώθω οτι μου θυμίζεις τη μάνα μου (την οποία επίσης λένε Μαρία).Οπότε σκέφτηκα οτι με φοβίζει μάλλον αυτή η διάθεσή μου και όχι εσύ!! Και με τρομάζει για δύο λόγους νομίζω:

    a) Eπειδή το ΄\"πείραγμα\" έχει και μία σεξουαλική χροιά οπότε το νιώθω \"κακό\" να πειράζω τη \"μαμά\" μου
    β) Επειδή το να πειράζεις κάποιον με την έννοια της κοροιδίας το θεωρώ \"κακό\"

    Απίστευτο, κοίτα να δείς πώς μπορεί να λειτουργούν αυτά υποσυνείδητα!!!
    Σκεφτόμουνα τον κρίνο που σε \"πειράζει \" συνέχεια και θα ήθελα να ρωτήσω και τη δική του άποψη πάνω στο θέμα... Αυτό το \"πείραγμα\" είναι κακό??
    Επίσης με το κρίνο νιώθω οτι έχουμε πολλά κοινά (εκτός από συνονόματοι - κι εμένα Δημήτρη με λένε ) και έχω μία αίσθηση οτι προσπαθώ να τον αντιγράψω σε αυτά που λέει και στον τρόπό που εκφράζεται και στα αστεία που λέει...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Βλέπω οτι είναι και η Celia μέσα... Celia είσαι ψυχολόγος??
    Πώς σου φαίνονται αυτά?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    θα λέτε το χει χάσει αυτός ε??
    Πάντως τα λέω με απόλυτη ειλικρίνια!!!

  9. #39
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by GreenPeyote


    Σκεφτόμουνα τον κρίνο που σε \"πειράζει \" συνέχεια και θα ήθελα να ρωτήσω και τη δική του άποψη πάνω στο θέμα... Αυτό το \"πείραγμα\" είναι κακό??


    οχι απαραιτητα, αρκει να ξερεις το ρολο του ο καθενας απο εκει που ειναι.
    Τιποτε δεν ειναι κακο μεχρι την στιγμη που θα το χρησιμοποιησεις εσυ σαν τετοιο.
    Πχ αν δεν μειωνεις τον αλλον και μονο τον πειραζεις οπως αναφερεις δεν βλεπω το κακο.
    Για μενα αν μεινεις στο πρωτο σημαινει οτι εχεις χιουμορ, αν πας στο δευτερο σημαινει οτι εχεις ανασφαλειες, τρεχα γυρευε ποιες.



    Επίσης με το κρίνο νιώθω οτι έχουμε πολλά κοινά (εκτός από συνονόματοι - κι εμένα Δημήτρη με λένε )


    χρονια μας πολλα, οσονούπω



    και έχω μία αίσθηση οτι προσπαθώ να τον αντιγράψω σε αυτά που λέει και στον τρόπό που εκφράζεται και στα αστεία που λέει...


    Να μην προσπαθεις να αντιγραψεις κανενα παρα να εισαι ο εαυτος σου, αυθεντικος πανω απο ολα, ασχετα αν καποια πραγματα μοιαζουν με αλλους.

    Κατα τα αλλα χμμμ.....
    Οι επιλογες της ζωης μου βασει του χαρακτηρα μου, αρκετες φορες με εχουν φερει σε δυσκολες στιγμες.
    Δεν θα μπορουσα ομως να πραττω αλλιως, γιατι απλα δεν θα ημουν εγω.
    Προτιμω τον εαυτο μου ετσι ακριβως οπως ειναι, γιατι πανω απο ολα θελω να αισθανομαι ωραια με τον εαυτο μου και να ειμαι σε αρμονια μαζι του.





    Τελευταια ειχα παει σε μια συγκινητική εκδηλωση για τον Θ. Βεγγο, αριστερος ηθοποιος με εξοριες αλλα πανω απο ολα γνησιος ανθρωπος.
    Ειπε λοιπον καποια στιγμη οτι \"στην γαλερα της ζωης εχω τραβηξει πολυ κουπι\".
    Θα σου πω και εγω οτι το ιδιο ισχυει και για μενα, οπως επισης εχω να τραβηξω παρα πολυυυυυυυυυ ακομα....
    Αλλα παντα στα δυσκολα της ζωης μου ποτε δεν κωλωσα και τραβαγα το κουπι μου.
    Να θυμασαι οτι πανω απο ολα για να παραμενεις ανθρωπος πρεπει να εισαι περηφανος για αυτο που εισαι και αξιοπρεπεις.


    Καλημερα,

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Ωραια τα λετε αγορια αλλα εμενα με ρωτησατε πως νιωθω που με πειραζεται?lol
    Μου αρεσει ομως οταν εμ πειραζουν και γινομαι εξαλη αλλα αν με επιραζουν μεχρι ενα ανεκτο και λογικο οριο οπως ο κρινο που ενω μου την εχει πει τοσες φορες δεν με εχει μειωσει σαν ανθρωπο κλπ κλπ.
    GreenPeyote μου θυμιζεις την μανα μου π λεει το τραγουδι /ποσο εισαι αν επιτρεπεται ναδω αν κανω για μαμα σου να σε μαλονω ......:P
    Kαι κρινο εχεις δικιο στα τελευταια οτι συνεχιζεις να τραβας το κουπι κλπ αλλα και ο πιο δυνατος ανθρωπος λυγιζει καπιες φορες.Να εγω για παραδειγμα π ειμαι δυνατος χαρακτηρας εχω αρχησει να βαζψ την ουρα στα σκελια εδω κ μια εβδομαδα γιατι δεν με αναγνωριζω πια.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ωχ ειμαστε μονοι απο τι βλεπω κρινο ααχαχ

  12. #42
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by maria...


    Kαι κρινο εχεις δικιο στα τελευταια οτι συνεχιζεις να τραβας το κουπι κλπ αλλα και ο πιο δυνατος ανθρωπος λυγιζει καπιες φορες.Να εγω για παραδειγμα π ειμαι δυνατος χαρακτηρας εχω αρχησει να βαζψ την ουρα στα σκελια εδω κ μια εβδομαδα γιατι δεν με αναγνωριζω πια.

    Δεν ειπα οτι δεν θα ερθει η κατρακυλα για ολους μας.
    Ουτε οτι δεν παιζει να λυγισει κανεις.

    Θα πω ομως οτι αμα εχεις μια καλη σχεση με τον εαυτο σου μπορεις να λειτουργησεις σαν κλαδι, να λυγιζει αμα φυσαει δυνατος αερας αλλα να αντεχει και να επανερχεται πισω.

  13. #43
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by maria...
    ωχ ειμαστε μονοι απο τι βλεπω κρινο ααχαχ
    χμμμ απο απεναντι και τοιχο τοιχο ε?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    xaaxa τωρα απαντησες?τωρα δνε ειμαστε μονοι μας ευτυχος.λολ

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Niko σε βλεπω μεσα.Μηπως θα μπορουσες να με βοηθησεις στο προβλημα μου?Να με συνβουλεψεις?Απο τι καταλαβα πρεπε να σε ψυχολογος κατι τετιο.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •