ΘΥΜΟΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43

Thread: ΘΥΜΟΣ

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    ico - Δηλαδή θεωρείς ότι το να κάνεις ένα αστείο έτσι για να γελάσουμε όλοι , σημαίνει ότι δεν σέβομαι τον πόνο κάποιων ; Ισα ισα ένας λόγος παραπάνω να βρούμε αφορμή να προσθέσουμε χαμόγελα … Ξέρω ότι πίσω από κάποια nick-name υπάρχουν πονεμένες ιστορίες , πολλά δάκρια και σκοτεινά τούνελ, μα φαντάζεσαι εάν αυτούς τους ανθρώπους τους αντιμετωπίζαμε συνέχεια ως αρρώστους …το φαντάζεσαι τι κακό θα προκαλούσαμε στις ψυχούλες τους ;
    Προσωπικά αντιμετωπίσω την ψυχική ασθένεια όπως κάθε άλλη σωματική ασθένεια ,που όντος υπάρχει μια δυσλειτουργία η οποία πρέπει να αντιμετωπιστεί με την κατάλληλη επιστημονική μέθοδο , αλλά από κει και πέρα μπορούμε και να συζητήσουμε ως φυσιολογικοί άνθρωποι , να λέμε με σεβασμό τις απόψεις μας , και αστεία να κάνουμε , χωρίς καμιά διάθεση να αγνοώ η να αδιαφορώ για το πρόβλημα κάποιου , αλλά ούτε με το φόβο μήπως μου \'\'κολλήσει την ασθένεια\'\'.
    Εάν κάπου κάνω λάθος διορθώσεμε σε παρακαλώ !

  2. #17
    Όχι δεν κάνεις λάθος.Απλά έχω και εγώ δίκιο.Τέλος πάντων δεν ξαναγράφω για το συγκεκριμένο θέμα για να μην ξεφύγουμε.
    Το όνομά μου είναι στράτος.Ένας άνθρωπος γεννημένος σε λάθος εποχή.........

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    liber θα σου απαντήσω αύριο (μάλλον (?)) γιατί σκέφτομαι να γράψω πολλά και τώρα δεν μου \"βγαίνει\" για κάποιο λόγο Eυχαριστώ πάντως για τη πάσα που μου δίνεις γιατί ήθελα καιρό τώρα να το γράψω αυτό.

    ico, ούτε και εγώ σου είπα να συμφωνήσεις μαζί μου και ούτε τα έγραψα αυτά γι\' αυτό το λόγο αλλά περισσότερο για να εκφράσω αυτή την αίσθηση που έχω οτι αναφέρεσαι σε εμένα ( στην οποία δεν μου απάντησες εκτός και αν η μη απάντηση ήταν σκόπιμη για να κτλβω οτι αναφέρεσαι και σε μένα...). Άν μπορείς δώσε μου μία απάντηση σαφή (όποια και αν είναι αυτή)...
    Κατά τ\' άλλα κατανοώ οτι μπορεί να έχεις τα νεύρα σου για διάφορους λόγους και να σου βγαίνει έτσι αλλά και εγώ ένιωσα την ανάγκη να απαντήσω...

    Επίσης συμφωνώ με τον thessalo οτι το αστείο δεν είναι κατακριτέο αλλά η πρόθεση...

  4. #19
    Δεν εννοώ εσένα.Αυτό το λέω με ειλικρίνεια.
    Το όνομά μου είναι στράτος.Ένας άνθρωπος γεννημένος σε λάθος εποχή.........

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    thnx για την απάντηση...

    Πάντως και εμένα να εννοούσες δεν θα είχα πρόβλημα μη σου πω οτι μπορεί και να το προτιμούσα...

  6. #21
    Αν εννοούσα εσένα θα στο έλεγα.Αλλά γιατί θα το προτιμούσες?Μου το εξηγείς λίγο γιατί μου φάνηκε ειρωνικό...
    Το όνομά μου είναι στράτος.Ένας άνθρωπος γεννημένος σε λάθος εποχή.........

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Δεν το είπα ειρωνικά (οκ ίσως φάνηκε έτσι)...

    Το είπα από την άποψη οτι μπορεί να μου άρεσε να άνοιγε ένα ολόκληρο θέμα για πάρτη μου...

  8. #23
    Ο.Κ.Μπορεί και εγώ να είμαι νευριασμένος.Αλλά ρε φίλε για πες μου.Δεν είναι αηδία κάποιοι να κοροιδεύουν και να δίνουν συμβουλές σε άλλους?Ποιοι είστε ρε?Και τι συμβουλές ότι να ναι.Έχουν γίνει σαν την τένια μακρή.Δηλαδή μπλα μπλα και ότι τους κατέβει...Δεν μπορείτε να αντέξετε ούτε το ένα τοις εκατό από αυτούς που έχουν πρόβλημα.Εδώ μας λένε πως είναι το ίδιο με το αν δεν πηδήξεις καλά καμία φορά.
    Το όνομά μου είναι στράτος.Ένας άνθρωπος γεννημένος σε λάθος εποχή.........

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    για αυτο χολοσκας;θα σου ανοιξω εγω

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    χχαχαχαχαχαχχχχαα

    μηηηηηη ντρέπομαιιιιιιι.......

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    τωρα το εκανα.υποψιν θα ακουσεις πολλα και διαφορα.δεν ειναι ολα αληθεια δεν ειναι ολα ψεματα.διαλεξε αυτα που σου αρεσουν

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Kαλά εμπνευστή δεν θα το πούν και στις ειδήσεις που μου άνοιξες θέμα... :PPPP

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    χαχαχα,αχαριστε χαχαχαχα :PPPP καληνυχτω γιατι ξυπναω και 6.30.καλη συνεχεια (ηταν ομως μια εμπειρια,ετσι δεν ειναι

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Pου πασ τώρα????

    Να μην σου ανταποδώσω και εγώ τη χάρη????

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Originally posted by Empneustns
    χαχαχα,αχαριστε χαχαχαχα :PPPP καληνυχτω γιατι ξυπναω και 6.30.καλη συνεχεια (ηταν ομως μια εμπειρια,ετσι δεν ειναι

    οκ καληνύχτα φίλε, κι εγώ θα τη κάνω μάλλον σε λίγο....

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •