ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ....... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35
  1. #16
    Ναι αλλά το παιδί πάνω τις ξεπέρασε χωρίς αγωγές και χωρίς φάρμακα και τίποτα από τι λέει .. και εμένα πάνε και έρχονται ..! Μαρμαρυγή τι φάση όμως δεν είναι όταν σε πιάνει ταχυκαρδία στο κσαφνικο?

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    δεν γνωριζω. δεν ειμαι γιατρος.
    Last edited by freskonero; 12-07-2018 at 01:13.

  3. #18
    Ο γιατρός μου είπε μια φορά ότι να πάρω ένα φάρμακο μόνο αν θέλω εγώ αν με ενοχλούν όχι επειδή πρέπει .. και όταν του είπα ότι δεν πήρα και φεύγουν και έρχονται μόνες τους μ λέει ανχος αλλά δεν καταλαβαίνω και δεν νομίζω να έχω ανχος ...εσυ πόσες κανείς -έκανες

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    deleted...
    Last edited by freskonero; 12-07-2018 at 01:14.

  5. #20
    Το θέμα ξέρεις πιο είναι ; Ότι κάνω πυγμαχία και γενικά γυμναζομε και ποτέ δεν έχω νιώσει τίποτα κακό εν ώρα προπόνησης ούτε λαχάνιασμα ούτε τίποτα .. ξέρω ότι θα ΠΑω στον γιατρό θα μ κάνει τριπλέξξ και καρδιογράφημα θα τις βρει θα μ πει ότι ι καρδιά μου είναι μια χαρά και θα μ πει να περνώ κάτι αν εγώ θέλω .. το θέμα είναι ότι μια ζωή με αυτές θα ζούμε ;

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    .μην ανησυχεις και πραξε ο,τι σου πει ο γιατρος
    Last edited by freskonero; 12-07-2018 at 01:14.

  7. #22
    Δηλαδή έσυ πιστεύεις ότι δεν της δημιουργεί το μυαλό σου ι ότι αν το ξεχάσεις θα φύγουν ;

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    οχι.........
    Last edited by freskonero; 12-07-2018 at 01:15.

  9. #24
    Το λέω επειδή πόλοι από δω τις έχουν ξεπεράσει έτσι και βλέπω και εμένα που μπορεί κάποια περίοδο να τις έχω ξεχάσει εντελώς και να μην έχω τίποτα και να ξανά έρθουν μετά από πολύ καιρό χωρίς λόγο ι απλά επειδή μπορεί να ειμουν συναισθηματικά φορτισμένος ι δεν ξέρω τι..αυτό πως γίνετε δηλαδή

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    ο καθενας ξερει το σωμα του καλυτερα. δεν μπορω να εκφερω γνωμη για τις εμπειριες των υπολοιπων φυσικα.
    Last edited by freskonero; 12-07-2018 at 01:16.

  11. #26
    Δεν σε έχουν αφήσει ποτέ για καιρό εσένα ; Ι τις έχεις μόνιμος καθημερινα

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    πανε σε καρδιολογο η δες και το θεμα ψυχολογου.
    Last edited by freskonero; 12-07-2018 at 01:15.

  13. #28
    Άρα δηλαδή τιν αγωγή δεν τιν πέρνεις τώρα πια ; Σε βοήθησε καθόλου ;

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by George1234 View Post
    Το λέω επειδή πόλοι από δω τις έχουν ξεπεράσει έτσι και βλέπω και εμένα που μπορεί κάποια περίοδο να τις έχω ξεχάσει εντελώς και να μην έχω τίποτα και να ξανά έρθουν μετά από πολύ καιρό χωρίς λόγο ι απλά επειδή μπορεί να ειμουν συναισθηματικά φορτισμένος ι δεν ξέρω τι..αυτό πως γίνετε δηλαδή
    τις ειχα και γω......οταν στρεσαρεσαι αυτες πυροδοτουνται λογω συσσωρευμενου στρες, οταν εσυ τοτε τις νιωσεις φοβασαι, οταν φοβηθεις φοβασαι μην ξανασυμβει και ετσι ενεργοποιειται ο φαυλος κυκλος, οταν τις ξεχασεις εξασθενουν, οοοοοοταν ομως ξαααανααγχωθεις παλι αυτες επανερχονται......εδω ειναι και το κλειδι....οταν θα ξαναερθουν να μην τις φοβηθεις........οσο τις φοβασαι τοσο μεγαλυτερο διαστημα θα ταλαιπωρεισαι ματαια.......οσο λες οκ ηρθαν παλι δεν πειραζει δεν ειναι τπτ ειναι απλα αγχος, οπως ηρθαν ετσι θα φυγουν παλι.....τοτε τελος.......θα ερχονται πολυ πιο σπανια.......εγω αυτην την τεχνικη εφαρμοσα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    εχει δημιουργηθει μια πλανη μεσα σου, μια ψευδαισθηση.....και αυτο συνεβη διοτι ξεγελαστηκες στην ουσια απο τα συμπτωματα που δημιουργει στον οργανισμο το συσσωρευμενο στρες.......λογικο ειναι να φοβηθεις.....ομως ειναι πλανη και ανουσιος αυτος ο φοβος....αυτο αν καταλαβεις τοτε θα το θεραπευσεις......οποιαδηποτε αισθηση περιεργη μας πιανει και μας ενοχλει, χωρις να υπαρχει προβλημα υγειας, ειναι πλανη.........και ειναι πλανη γτ ειναι μονο αγχος.και οχι κατι σοβαρο.......

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Αρρυθμίες
    By pepe in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 26-11-2018, 14:58
  2. Αρρυθμίες
    By Panteloss in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 12-08-2017, 22:11
  3. Αρρυθμίες
    By katpir in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-2013, 17:57
  4. αρρυθμιες
    By redwood in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-10-2011, 13:23
  5. ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ
    By mairh in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 14-05-2009, 10:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •