συνχρονη μαγκια νεοελληνα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106

    συνχρονη μαγκια νεοελληνα

    συνχρονη μαγκια νεοελληνα.... καθωμαι ολλη μερα σε καφετεριες, φοναζω σαν μαλκας οταν μηλαω για να μακουνε κ απ τα διπλανα τραπεζια κ να δουνε ποσο μαγκας ειμαι. κ ολλη την ωρα το παιζω ο πιο γαματος της γειτονιας κ νομιζω πως τους γαμαω ολλους... μακαρι να ειχα πολλα φραγκα να πληρωνα καμια ομαδα εκτελεστων απο το deep web κ να τους εβαζα να πανε να καθαρισουν ολλα αυτα τα σκουπιδια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    τεσπα πολυ σιμασια δηνω στους αλλους κ σπαζωμαι μονος μου κ αυτο ειναι κακο

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Ετσι ειμαι εγω εχω περασει εκπαιδευση στο στρατο για να γινω ετσι και μπορω να γινω ασφαλιτησ αλλα δεν γουσταρω την εξουσια κι εγινα αγροτησ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    239
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ετσι ειμαι εγω εχω περασει εκπαιδευση στο στρατο για να γινω ετσι και μπορω να γινω ασφαλιτησ αλλα δεν γουσταρω την εξουσια κι εγινα αγροτησ
    κάνατε το καλύτερο πράγμα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Δεν ξερω αν εκανα καλα παντωσ την κορη μου και τισ φιλεσ τησ τησ περασα εκπαιδευση να βαλουν μυαλο και τισ εμαθα οσα ξερω και πιστεψε με ξερω πολλα η κορη μου επειδη αγαπαω τισ γυναικεσ ειναι ιση στα παντα απο μυαλο μεχρι λεφτα εχει αντρα περασε εκπαιδευση δε με χρειαζεται αλλο τωρα κανω διακοπεσ μεχρι να φυγω πινω τισ μπυριτσεσ μου τρωω σαν το ζωο αφου η κορη μου εχει μυαλο εγω το καθηκον μου το εκανα κανονικα πρεπει να βγει καλυτερη ασ τα φτιαξει εγω οτι μπορεσα εκανα τωρα κανω οτι μου καπνισει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Για σενα τωρα την κορη μου οταν τη γνωρισα ηταν μικρη δεν ειχε διαμορφωσει προσωπικοτητα ακομα τησ εξηγησα οτι ηξερα απο συμπληρωματα και γυμναστικη κατι εκανε και ειναι καλα ολεσ και πανεμορφεσ δεν ξερω αν εχει καποιο κολπο παντωσ νομιζω ξερει τα παντα οποτε αν μαθεισ την ιστορια αυτη ξερει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Ρε κοριτσι εχεισ να δωσεισ αλλα δεν το πιστευεισ αυτο ειναι το κακο με τισ γυναικεσ ειστε καλυτερεσ σαν ανθρωποι αλλα ειτε δεν το πιστευετε ειτε ειστε πονηρεσ και σκεφτεστε το κακο ειτε ειστε πληγωμενεσ δεν παει ετσι θα ξυπνησεισ αυριο και θα πεισ ειμαι το κοριτσι και δε δινω λογαριασμο σε κανενα δικια μου ειναι η ζωη οτι θελω την κανω να σου δωσω ενα παραδειγμα εγω επαιζα μπαλλα δεκαπεντε χρονια βαρεθηκα να παιζω τωρα πινω μπυρεσ και καφεδεσ αυτο θελω αυτο κανω δουλεψα οσο ηθελα κι επρεπε και τωρα καθομαι αυριο μπορει να τελειωσουν τα λεφτα στα παπαρια μου θα παω στο νοσοκομειο και θα ζησω εκει οπωσ πηγα στρατο κι εζησα εκει μην κολλασ και μαθε να εκτιμασ οτι εχεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Εσυ σκεφτεσαι τουσ γονεισ σου να τουσ κοιταξεισ κλπ εμεισ εδω ειμαστε πιο εξυπνοι ο καθενασ μονοσ του δηλαδη η κορη μου εχει τον αντρα τησ εγω θα παω νοσοκομειο οταν γερασω λιγο ακομα και τελοσ αυτα που εχεισ στο μυαλο σου ειναι στερεοτυπα που ετσι σε μεγαλωσαν εγω δεν ηθελα αυτο για την κορη μου αποψη μου ηθελα να ειναι ιση αυτα πιστευω και αυτα κανω και δεν ειναι προλογοσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Νομιζεισ ενασ ανθρωποσ μεγαλοσ θελει να τον φροντιζεισ κανεισ δε θελει περα απο ενα φαγητο και το καθαρισμα αν φτασουμε σε σημειο να μασ προσεχετε καλυτερα να πεθανουμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    η συχγρονη μαγκια θα λεγα εγω ειναι κατι σα το νομο της ζουγκλας σε αναγκαζουν σ αρεσει δε σ αρεσει να γινεις αναισθητος να αντιδρας οταν βλεπεις οτι ετοιμαζονται να στη βγουν επειδη τους δινεις την εντυπωση οτι εισαι ησυχος και ευπροσαρμοστος και αυτοι οσο σε βλεπουν να υποχωρεις με τοσο περισσοτερο θρασος επανερχονται

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εσυ σκεφτεσαι τουσ γονεισ σου να τουσ κοιταξεισ κλπ εμεισ εδω
    αυτο δε με πτωει καθολου προτημοτερο να ειναι ο καθενας μονος του παρα να υπονομευει τα πιστευω του της αξιες του για να γινει αποδεκτος απο ολους αφου αν το κανει αυτο θα αρεσει πραγματι σε ολους ενω θα κοιτα τον εαυτο του στο καθρεφτη και θα του δινει φασκελα αρα πιος ο λογος να κερδισει την αποδοχη ολων χανοντας τη δικες του αξιες τα δικα του πιστευω κλπκλπ...

    οι ανθρωποι παντα κατηγορουν τους ανθρωπους που ειναι διαφορετικοι οτι ειναι τρελοι αλλα στο τελος αυτοι οι τρελοι γινονται οι διαμορφωτες του κοσμου και οι τρελες τους σημειο αναφορας της καταστασης σημερα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    πωωωω σε παρακαλω ουτε να το σκευτωμαι... να πεσω στην παγιδα του να εξαναγκασω τον εαυτο μου να γινει σαν αυτα τα ανθρωπακια της μαζας κ της μοδας....φτου, φτου ,φτου μακριαααα

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    183
    Και που να δεις τους Αμερικανούς, ο πιο αχώνευτος λαός. Άμα έχεις πατήσει τα 16 και δεν έχεις δουλέψει ακόμα, είσαι τεμπέλης, άμα είσαι 18 και δεν έχεις φύγει από τους δικούς σου είσαι ανώριμος...και το κυριότερο, δεν έχουν τίποτα δικό τους, όλα τα έχουν κλέψει από άλλους λαούς.

    Άμα έγραφα για τα κακά του συγκεκριμένου λαού, θα είχαμε ξημερώσει. Όποτε καλύτερα νεοέλληνας παρά Αμερικανός.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Ο νεοελληνασ πωσ ειναι ?
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Φλωροσ παιδι τησ μαμασ δεν μπορει να δουλεψει ειναι γεματοσ στερεοτυπα δεν μπορει να παραγει τιποτα το μονο που ξερει κ νομιζει σαν αποψη ειναι οτι του σερβιρουν κουτοχορτο δηλαδη γενικα ο νεοελληνασ εχει προσωπικοτητα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •