ταινιουλες που μας χαλαρωνουν..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 69
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    ταινιουλες που μας χαλαρωνουν..

    μια που το φθινοπωρακι ειναι πολυ κοντα ας γραψουμε μερικες ταινιες που μας αρεσουν ευχαριστες..εγω παντως χαλαρωνω τρελα με τις ταινιες αλλα μονο το χειμωνα!σαν τις αρκουδες ειμαι το χειμνα θελω μεσα το καλοκαιρι εξω!θα γραψω και εγω μετα μερικες!

  2. #2
    μια ταινιουλα μου με χαλαρωνει πολυ να βλεπω ειναι το καθε φορα 1 φορα νομιζω λεγεται με τη ντρου μπαριμορ
    και το save the last dance
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    αν ειναι πειτε μερικες αναλαφρες αλλα καλογουστες πχ last holiday me thn queen latipha γιατι ολο κατι κρυες ββλακειες βγαινονυ

  4. #4
    να παρετε να δειτε το Rain Man ..
    Ειναι ισως η καλυτερη ταινια που γυρισαν ποτε τα 2 μεγαλυτερα \"θηρια\" του Χολυγουντ!
    Ο Νταστιν Χοφμαν και ο Τομ Κρουζ...
    Μην το χασετε
    Ειναι η ιστορια ενος επιχειρηματια [Τομ Κρουζ] που απειλειται η ζωη του απο τα χρεη και ανακαλυπτει οτι αυτιστικος του αδελφος ειναι αριθμομνήμονας, [Νταστιν Χοφμαν ] και μαζι αρχιζουν να ξετιναζουν ενα - ενα , ολα τα καζινο του Λας Βεγκας !

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    να χαλαρωσψ ρε συ λεμε!κατι πιο αναλαφρο αλλα οθτε και χαζοαμερικανικη με ντανταδες και χαζομαρες!

  6. #6
    τωρα που ειπες κουιν λατιφα αυτη δεν επαιζε και στο ταξιγκερλ?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    χμ νομιζω αλλα δεν την εχω βρει αυτην την ταινια εκει που κατεβαζα και δεν εχω λογαριασμο πια εκει γαμωτο..οταν βρω παλι λεφτα θα κατεβασω:(

  8. #8
    για πειτε και αλλες καλες να παρουμε ιδεες ιδιως τωρα π εκτος απο τα εκλογικα δεν θα βλεπουμε τιποτα αλλο:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Το \"πιο παράξενο κι από παράξενο\" (Stranger than Fiction) μου είχε φανεί πολύ χαλαρωτικό, πρόσφατα το έδειξε το Star νομίζω.

    Α, και όλες οι ταινιες του Τζαρμους. Και οι road movies γενικά.

    Κατα τα άλλα κοιτάζω τη συλλογή και βλέπω φαντασίας, δράσης, αισθηματικές (κόλαση εννοώ), ξεκαρδιστικές κωμωδίες... Τίποτε το μυοχαλαρωτικό. :P


    Υ.Γ. Ρε λες να απαγορεύσουν στο τέλος και την κατανάλωση ταινιών σε προεκλογική περίοδο???
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  10. #10
    ολα τα saw και μετα ουτε βημα μεχρι την τουαλετα:P
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Tαινίες τρόμου, ε? Μάλιστα... Πετάγεστε ευκολα? ;)


    Y. Γ. ...Μπου.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by olgaki82
    ολα τα saw και μετα ουτε βημα μεχρι την τουαλετα:P
    αυτο olgaki ειναι για χαλαρωση?:)

    δλδ για να τσιτώσεις τί κανεις?!!!
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  13. #13
    μπα οχι εβλεπα παλιοτερα θριλερ τωρα δεν μπορω..κοινωνικα αισθηματικα και κωμωδιες:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    The Ring.


    Ο,τι πρέπει!!!!
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    το οριτζιναλ κατα προτιμηση οχι το αμερικονικο
    οτι πρεπει για χαλασμενα νευρα

    :P
    Dum spiro spero (?)

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •