Αντικαταθλιπτικά Vs Αντιψυχωτικά - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Τι βαζεις αυτο που γραφω αφου δεν απαντας καν σε αυτα που σου λεω. Οσο για τη δικια σας ανασφαλεια που ισχυριστικες στο πρωτο μυνημα σου απο αυτα που λες ενας νοημον κρινει πιος ειναι ανασφαλεις και θελει να περνιεται και για ανετος. Τα σορρυ ρε εισαι τυχερος που τα ανεχεται το λουλουδι φταιει που σου απανταει κιολας. Οσο για τη δηλωση σου δεν νοιωθω οτι θα βγαλεις ραντεβου την αλλην οσο αγαπη κι αν πουλησεις, δε σεβεσαι ρε, γραψτο μου σε πρωσοπικο μυνημα μπορει να πειραχτεικε η κοπελα να της λες τετοια αλλα τετοιος που σαι εσυ αμα σου μπει στο στομα αντε να το κρατησεις μετα. Τι να σου πω το ξεφτυλισες και δε μπορω να σου απαντησω μεσω ιντερνετ. Που να δεχτεις κριτικη εσυ σουπαμε κατι και μετα ειπες να το ξεφτυλισεις εντελως. Εισαι απο τους τυπους που αμα σε κοιταξει κανενας στα ματια σκυβεις το κεφαλι και φευγεις γιατι ξερεις τη ταλεντο εισαι η σε κοροιδευουν και γελανε μαζι σου μετα αλλα εδω ειναι ιντερνετ ουτε καρπαζια μπορεις να φας ουτε να σε κοιταξω να σπασεις ουτε να σε κοροιδεψω. Ζητα συγγνωμη απο τη κοπελα γι αυτο που ειπες και ασε τη κοπελα στην ακρη αν θες μιλαμε με πρωσοπικα μυνηματα. Ταλεντο. Και ραντεβου αν θες βγαινουμε οποτε θες εγω δεν ειμαι ******* δε θα σε πειραξω αλλα αμα βγουμε ραντεβου θα προσεχεις τι λες.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Αιρετικε ασε το ατομο εχει κομπλεξ και λεει οτι εμεις εχουμε!! Εγω ακριβως επειδη σεβομαι τον εαυτο μου δεν ανεχομαι να με λεει τρελη ο καθενας!! Μπορω να μη δινω σημασια βεβαια, σαν να μην υπαρχουν, αυτο ειναι το λαθος μου που δεν κανω, αλλα ειμαι καλος ανθρωπος. Υπαρχουν πολλοι που θα μας απορριψουν για την ψυχωση, ναι, αλλα ειναι και αυτοι που μας δεχονται και εγω σε αυτους επενδυω γιατι οι αλλοι για μενα ειναι ενα τιποτα, κομπλεξικοι και ψωναρες, δεν προσφερουν τιποτα στην κοινωνια παρα μονο την κακια υπαρξη τους!! Που θα μου κανει τωρα εμενα μαθημα ο καθενας!!

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Αυτος τον ξυνει ο κωλος του να μιλησει να πει αν θα βγουμε εμεις ραντεβου καταλαβες θελει να πει το μαργαριταρι αν δε το πει θα σκασει. Να ζητησει συγγνωμη απλα γιατι δε μπορει να κρατηθει και αν με γνωριζε απο κοντα θα χε κρυφτει σε κανα λαγουμι οχι να τολμησει να πει τετοιο πραγμα. Μας κανει πλακα και ο μηχανισμος και καλα εμενα ενταξει ας μου κανει εσυ δε φτες σε τιποτα να σε αναφερει. Μη χαλαμε αλλο το θεμα. Ειμαστε και συμπασχοντες με το μηχανισμο μας κουμπωσανε με ολανζαπινη αυτον με το ζορι και μενα μογ τη φερανε χωρις να το ξερω. Α ρε μηχανισμε ριξε ενα συγγνωμη και μιλαμε σε αλλο θεμα τωρα μη το ξεφτυλισουμε αλλο και οτι θες αλλο γραψε 50μυνηματα και το λυνουμε με πρωσοπικα μυνηματα.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Οπως το πες, τον ξυνει ο κωλος του. Ειναι πολλοι τετοιοι δυστυχως αν δεις και σε αλλο θεμα μου που πετανε μαργαριτσρια, για να μη χαλαμε το θεμα παμε εκει αν ειναι. Πιστευω οτι τα λουζονται ομως, αυτος σιγουρα τα εχει λουστει μια ζωη και ηρθε σε μας να κανει τον νταη και τον εξυπνο, να μας δωσει ενα "μαθημα".

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Αντιψυχωτικά vs αναβολικά
    By χορεύει ο κόσμος ξέφρενα in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 36
    Last Post: 02-09-2017, 06:50
  2. αντιψυχωτικα
    By boo in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 12
    Last Post: 03-01-2017, 00:20
  3. Τα αντιψυχωτικά καραπαχαίνουν
    By whitecandle in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 31
    Last Post: 21-01-2011, 15:32
  4. Αντιψυχωτικά
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 23-10-2007, 16:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •