Απελπισια; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 39
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    σημασια εχει και το υψος σου ,ειναι η αναλογια το σημαντικο! Εαν δεν υπαρχει προβλημα με την καρδια σου, θελω να πω εαν δεν ειναι βαρος αποκληστικα με ακορεστα λιποι τωτες δεν θα πρεπει να τρελενεσαι! παιζουν πολλα ρολο! ,εαν ο γιατρος σου πει οτι κουραζει την καρδια σου το παραπανω βαρος τωτες επηγωντος πρεπει να το χασεις , τουλαχιστον να φτασεις στο οριο!
    Θα πρεπει να παρεις εναν καταλογο με τις θερμιδες ανα τροφη! να σημειωνεις συνεχως το τι τρως κι να βαλεις στοχο καθε δεκα μερες να καταναλωνεις λιγοτερες θερμιδες απο την προηγουμενη φορα! Ενα αλλο σημαντικο πραμα οταν θελουμε να χαουμε κιλα ειναι και η θερμικη ενεργεια που εχουμε! η κινηση του σωματος δλδη! Σημασια δεν εχει μονον ποσες θερμιδες τρως! αλλα κι ποσες καις! θα μπορουσες δλδη να τρως πιο πολλες θερμιδες αλλα να αδυνατησεις! εαν βεβαια ειχες κινητικη ενεργεια ωστε να καις θερμιδες! παιζει ρολο μεγαλο αυτο!
    Ομως παιζει ρολο και το ειδος ης ενεργειας , θελω να πω οτι εαν κανεις τις δουλειες του σπιτιου σου κι των παιδιων σου, εαν πηγαινεις με τα ποδια σε οποιες εξωτερικες δουλειες εχεις και κουραζεσαι δεν παει να πει οτι εκαμες γυμναστικη! αυτο λεγετε κουραση κι οχι αθληση, αθληση ειναι το να ανεβαζεις με ομαλο ρυθμο τους σφυγμους σου και τους παλμους ,να φτνεις σε ενα σημειο, εκει να συνεχιζεις σταθερα για καποιο χρονικο διαστημα , κι μετα σιγα σιγα να ξανα ριχνεις τους παλμους σου μεχρι να φτασεις στο κανωνικο! Αυτο ειναι γυμναστικη, διοτις ο κοσμος δεν γνωριζει οτι παιζει τεραστιο ρολο το οξυγωνο που αναπνεεις για το να χασεις κιλα! και φυσηκα το να βρεις ενα τεμπο στο ενδιαμεσο καθε γημναστικης σου!
    Τελος δεν καταλαβα γτ, νιωθεις ασχημα στην παραλια! πρωτα απο ολα δεν πρεπει να εχεις κομπλεξ με το κορμι σου οπως κι να ειναι αυτο! ας κοιτα ο καθε ενας την καμπουρ του! αλλα κι παλυς, αφου εχεις παιδια, κι πλεον δεν εχεις δικαιωμα στο φλερτ αληθεια γτ, αγχωνεσαι? αφου πλεον τα ανδρικα βλεματα δεν πρεπει να τολμας να τα κοιτας! εισαι μητερα και γυναικα ενος ανδρος! θα πρεπει να κοιτας μονον αυτον στα ματια κι να εισαι υπακουει μονο σε αυτον !

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    @Αποστολια τα φαρμακα εκτος απο την ορεξη που προκαλουν επιβραδυνουν και τον οργανισμο. Δηλαδη εκει που ενας κανονικος ανθρωπος σε κατασταση ηρεμιας καει 1500 θερμιδες και κατι, εγω καιω κατω απο 900 τωρα που αυξησα τα φαρμακα. Να φανταστεις τι σημαινει αυτο, εκανα διαιτα και επαιρνα. Εσυ εισαι πολυ τυχερη ετρωγες οτι ηθελες και παλι ησουν 45 κιλα, μακαρι να 'χα κι εγω τετοιον καλο μεταβολισμο. Καποτε πριν τα φαρμακα ημουν 52 κιλα, μοντελο, με το που τα αρχισα αρχισα και να παιρνω, και ειδικα οταν τα αυξανα.

    @giorgos panou εχει δικαιωμα στο να εχει περαση η Ελενη, και ας μην κανει κατι, σε ολες τις γυναικες μας αρεσει να αρεσουμε, εξαλλου αν αρεσεις μονο στον ανθρωπο σου και σε παρατησει κι αυτος και δεν αρεσεις σε κανεναν αλλον θα μεινεις μονη σου. Ειμαστε νεες, θελουμε να ειμαστε ωραιες και περηφανες για την εμφανιση μας, να μη μας λενε χοντρες και ασχημες, να μη λαχανιαζουμε, να φοραμε μικρα νουμερα για να ψωνιζουμε απο οπου θελουμε!!!

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    @Αποστολια τα φαρμακα εκτος απο την ορεξη που προκαλουν επιβραδυνουν και τον οργανισμο. Δηλαδη εκει που ενας κανονικος ανθρωπος σε κατασταση ηρεμιας καει 1500 θερμιδες και κατι, εγω καιω κατω απο 900 τωρα που αυξησα τα φαρμακα. Να φανταστεις τι σημαινει αυτο, εκανα διαιτα και επαιρνα. Εσυ εισαι πολυ τυχερη ετρωγες οτι ηθελες και παλι ησουν 45 κιλα, μακαρι να 'χα κι εγω τετοιον καλο μεταβολισμο. Καποτε πριν τα φαρμακα ημουν 52 κιλα, μοντελο, με το που τα αρχισα αρχισα και να παιρνω, και ειδικα οταν τα αυξανα.

    @giorgos panou εχει δικαιωμα στο να εχει περαση η Ελενη, και ας μην κανει κατι, σε ολες τις γυναικες μας αρεσει να αρεσουμε, εξαλλου αν αρεσεις μονο στον ανθρωπο σου και σε παρατησει κι αυτος και δεν αρεσεις σε κανεναν αλλον θα μεινεις μονη σου. Ειμαστε νεες, θελουμε να ειμαστε ωραιες και περηφανες για την εμφανιση μας, να μη μας λενε χοντρες και ασχημες, να μη λαχανιαζουμε, να φοραμε μικρα νουμερα για να ψωνιζουμε απο οπου θελουμε!!!
    ειπα να βαλω και μια παραγραφω στο τελος με λιγο ειρωνικη διαθεση κυρια ασυνομικηνα! Επειδη υπηρξα σοβαροτατος σε ολο το μηνυμα στο τελος ηθελα λιγο να το σπασω! διοτις δεν πρεπει να παρχει πλεον μηνυμα εδω μεσα με απολυτη σοβαροτης!
    Εννοειτε οτι πρεπει οι γυναικες να αρεσετε και να σας αρεσει ο καθρεφτης σας! -δεν καταλαβα γτ. βαζεις τον εαυτο σου στην ιδια κατηγορια με την θεματοθετρια η οποια υπαρχει ως θυλη μετα τεκνων και εν γαμο αποκληστικα διαθεσιμη του ανδρος ,τελος ηλικιας αρκετα πανω απο εσενα, εσυ λουλουδι εισαι ελευθερη και ανεφ τεκνων αποσων γνωριζω!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Εγω γιωργο ειμαι δεσμευμενη, ο λογος που δεν παντρευομαι ειναι πρακτικος, αφορα λεφτα, αλλιως θα παντρευομουν!! Συζω με το αγορι μου και αν δεν κανουμε παιδια ειναι επειδη εγω δεν θελω γενικα!! Με κανεναν!! Το αγορι μου το βλεπω πολυ σοβαρα και το ιδιο και αυτος εμενα!! Αλλα θελω και να αρεσω γενικα, για να με θαυμαζει και να με ζηλευει, οχι επειδη θα κοιταω αλλους αλλα επειδη θα αρεσω!!

  5. #20
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    @Αποστολια τα φαρμακα εκτος απο την ορεξη που προκαλουν επιβραδυνουν και τον οργανισμο. Δηλαδη εκει που ενας κανονικος ανθρωπος σε κατασταση ηρεμιας καει 1500 θερμιδες και κατι, εγω καιω κατω απο 900 τωρα που αυξησα τα φαρμακα. Να φανταστεις τι σημαινει αυτο, εκανα διαιτα και επαιρνα. Εσυ εισαι πολυ τυχερη ετρωγες οτι ηθελες και παλι ησουν 45 κιλα, μακαρι να 'χα κι εγω τετοιον καλο μεταβολισμο. Καποτε πριν τα φαρμακα ημουν 52 κιλα, μοντελο, με το που τα αρχισα αρχισα και να παιρνω, και ειδικα οταν τα αυξανα.

    @giorgos panou εχει δικαιωμα στο να εχει περαση η Ελενη, και ας μην κανει κατι, σε ολες τις γυναικες μας αρεσει να αρεσουμε, εξαλλου αν αρεσεις μονο στον ανθρωπο σου και σε παρατησει κι αυτος και δεν αρεσεις σε κανεναν αλλον θα μεινεις μονη σου. Ειμαστε νεες, θελουμε να ειμαστε ωραιες και περηφανες για την εμφανιση μας, να μη μας λενε χοντρες και ασχημες, να μη λαχανιαζουμε, να φοραμε μικρα νουμερα για να ψωνιζουμε απο οπου θελουμε!!!
    Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου εν μέρη. Και εγώ που ήμουν 45 κιλά με τα φάρμακα που επέρνα για ένα χρόνο είχα πάει 52 αλλά το ήθελα να φτάσω εκεί δηλαδή εσκεμμενα έτρωγα για να πάρω κιλά. Τώρα που σταμάτησα τα φάρμακα έφτασα 50 κιλά και αν θέλω να πάρω ένα κιλό για παράδειγμα το περνώ δύσκολα. Άρα ίσως φταίνε σε πολύ μεγάλο βαθμο και τα φάρμακα οπότε σε καταλαβαίνω.η Ελένη όμως δεν περνάει φάρμακα αλλά ίσως είναι θέμα και οργανισμου

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Αρα εισαι ελευθερη! διοτις εαν δεν εχεις παντρευτει εισαι ελευθερη! εαν εισαι αραβονιασμεν λεγεσε λογοδοσμενη ! αλλα κι παλυ οχι δεσμευμενη!
    Πρεπει να μην ειναι λογος σοβαρος το οικονομικο προβλημα, λυπαμαι που το λεω αλλα ειναι λαθος αυτο που κανετε! εκτως εαν σε καποιον απο τους δυο σας ερχετε σαν μια πολυ καλη δικαιωλογια αυτο! Ακομα και το να κανετε παιδι δεν ειναι προβλημ τα οικονομικα! διοτις οπως θα εχεις ακουσει εαν κανεις παιδι ο ανδρας μεταμορφωνετε απο τεμπελη σε εναν υπερκινητικο εργαζομενο αφου ξυπναει μεσα του το αισθημα της συντηρησης του παιδιου του κατις που υπρχει σχεδον σε ολους τους ανδρες! αρα λοιπον δεν ειναι στεκουμενες οι δικαιωλογιες! συγνωμη που αναφερομαι σε τοο προσωπικα θεματα! απλα σαν ανθρωπος που ειχα την ιδια δικαιωλογια στο στωμα μου το αναφερω!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    @Αποστολια μακαρι να ημουν 50 κιλα, ακομα και 45!! Θα ημουν ευτυχισμενη!!!

    @giorgos panou για σενα δεν ειμαι δεσμευμενη, για μενα ειμαι!! Τα λεφτα ειναι πολυ σοβαρο, γιατι αν παθει κατι τι θα απογινω εγω μετα δεν μπορω να δουλεψω λογω της αναπηριας!! Οποτε ειναι πολυ σοβαρο!! Και παιδι εγω δεν θελω παλι λογω της αναπηριας!! Αλλα τον αγαπαω παρα πολυ και θα ηθελα πολυ να τον παντρευτω!! Και αυτος το ιδιο!! Συζουμε, ειμαστε καλυτερα απο παντρεμενους που απατουν ο ενας τον αλλο!! Εξαλλου εγω δεν πιστευω στο θεο!! Για μενα ομως ειναι κατι ιερο αυτη η σχεση!!

  8. #23
    Τα χρήματα είναι πολύ σημαντικά για να κάνεις οικογενεια γάμο και παιδιά.δεν ειναι μια δικαιολογια για να μην κανεις.Συμφωνω με σένα λουλούδι.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τα χρήματα είναι πολύ σημαντικά για να κάνεις οικογενεια γάμο και παιδιά.δεν ειναι μια δικαιολογια για να μην κανεις.Συμφωνω με σένα λουλούδι.
    Ευχαριστω Αποστολια.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    @Αποστολια μακαρι να ημουν 50 κιλα, ακομα και 45!! Θα ημουν ευτυχισμενη!!!

    @giorgos panou για σενα δεν ειμαι δεσμευμενη, για μενα ειμαι!! Τα λεφτα ειναι πολυ σοβαρο, γιατι αν παθει κατι τι θα απογινω εγω μετα δεν μπορω να δουλεψω λογω της αναπηριας!! Οποτε ειναι πολυ σοβαρο!! Και παιδι εγω δεν θελω παλι λογω της αναπηριας!! Αλλα τον αγαπαω παρα πολυ και θα ηθελα πολυ να τον παντρευτω!! Και αυτος το ιδιο!! Συζουμε, ειμαστε καλυτερα απο παντρεμενους που απατουν ο ενας τον αλλο!! Εξαλλου εγω δεν πιστευω στο θεο!! Για μενα ομως ειναι κατι ιερο αυτη η σχεση!!
    ευχομαι τα συναισθηματα που περικλιουν την καρδιασου αυτην την στιγμη να ειναι ετσι συνεχως! ευχομαι να νιωθει οπως νιωθει σημερα αντιτοιχα και το αλλο σου μισο, ο συντροφος σου.
    Απο την μια πλευρα χερομαι οπου διαβαζω νεα κοπελα να μην εχει τα κοληματα που εχουν λογο παραδωσης οι ελληνιδες, δλδη οτι πρεπει να με παντρευτει με παπα κι με κουμπαρο , επισης να πρεπει σονη και καλα να ησελθει μες στην μητρα σου ενα του κοματι ωστε να σου ανηκει !
    Απο την αλλη ομως οπως θα εχεις καταλαβει φανταζομαι θα εχετε να πολεμησετε τις κολτουρες των οικογενειων σας, τα μυαλα της μανας του αγοριου σου - συγνωμη που προκαταλαμβανω την λογικη της κυριας αυτης χωρις να την γνωριζω, αλλα αναφερομαι στην μεση ελληνιδα μανα και στις απετησεις της - στα ηθοι και τα ρθυμα της κινωνιας που ανηκετε οπου θελει τον ανδρα πατερα μεχρι τα 30 και την γυναικα μητερα με το αργωτερο εφηβο τεκνον κατα την εμινοπαυση! Αυτα ευχομαι να ειναι τα μοναχα εμποδια σας! δλδη να ειναι εκτως του αισθηματος και οχι εντως κι επι ταυτου!

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τα χρήματα είναι πολύ σημαντικά για να κάνεις οικογενεια γάμο και παιδιά.δεν ειναι μια δικαιολογια για να μην κανεις.Συμφωνω με σένα λουλούδι.
    δεν ειπα οτι δεν ειναι σημαντικο, ειπα οτι κανωντας οικογενεια ερχετε και η καλητερευση της οικονομικης καταστασης! διοτις το κινητρο - το πιο σημαντικο πραμα για την καλητερευση των οικονομικων ενος ανθρωπου ειναι το κινητρο για αυτα!!!-εαν δλδη ξερει οτι πρεπει να θρεψει ενα μωρακι τωτες θα βρει τροπους να βγαζει περισσοτερα λεφτα!
    Το εχω συναντησει αρκετες φορες στην ζωη μου αυτο, φανταζομαι και εσεις! επισης μην ξεχνατε την αθανατη ελληνικη οικογενειακη αλληλεγγυη!!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ευχομαι τα συναισθηματα που περικλιουν την καρδιασου αυτην την στιγμη να ειναι ετσι συνεχως! ευχομαι να νιωθει οπως νιωθει σημερα αντιτοιχα και το αλλο σου μισο, ο συντροφος σου.
    Απο την μια πλευρα χερομαι οπου διαβαζω νεα κοπελα να μην εχει τα κοληματα που εχουν λογο παραδωσης οι ελληνιδες, δλδη οτι πρεπει να με παντρευτει με παπα κι με κουμπαρο , επισης να πρεπει σονη και καλα να ησελθει μες στην μητρα σου ενα του κοματι ωστε να σου ανηκει !
    Απο την αλλη ομως οπως θα εχεις καταλαβει φανταζομαι θα εχετε να πολεμησετε τις κολτουρες των οικογενειων σας, τα μυαλα της μανας του αγοριου σου - συγνωμη που προκαταλαμβανω την λογικη της κυριας αυτης χωρις να την γνωριζω, αλλα αναφερομαι στην μεση ελληνιδα μανα και στις απετησεις της - στα ηθοι και τα ρθυμα της κινωνιας που ανηκετε οπου θελει τον ανδρα πατερα μεχρι τα 30 και την γυναικα μητερα με το αργωτερο εφηβο τεκνον κατα την εμινοπαυση! Αυτα ευχομαι να ειναι τα μοναχα εμποδια σας! δλδη να ειναι εκτως του αισθηματος και οχι εντως κι επι ταυτου!
    Η οικογενεια μου δεν μ'αφηνει να παντρευτω για να μην μεινω χωρις λεφτα στο μελλον. Η μαμα του αγοριου μου απλως το εχει παρει αποφαση, ειναι πολλα τα ζευγαρια που δεν παντρευονται πλεον γιωργο.

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Η οικογενεια μου δεν μ'αφηνει να παντρευτω για να μην μεινω χωρις λεφτα στο μελλον. Η μαμα του αγοριου μου απλως το εχει παρει αποφαση, ειναι πολλα τα ζευγαρια που δεν παντρευονται πλεον γιωργο.
    Δυστυχως το τελευταιο που γραφεις ειναι γεγονος! αλλα ειναι λαθος κατα την γνωμη μου, διοτις η εμπειρια εχει δηξει οτι "τρωγοντας ερχετε η ορεξη"- δλδη οταν αποκτησεις οικογενεια και ερθουν οι απετησεις τωτες θα βρεις τροπο για να αξησεις τις απολαβες σου, το θεωρωδεδομενο! και προσωπικα το εχω ζησει, και να φανταστεις δεν ειμαι ουτες καποιο επηχειρηματικο δεμονιο, ουτες καποιος ζηλευτα προκομενος εργαζωμενος! απλα οταν οι απετησεις μο αυξαναν τις οικονομικες μου εληψεις, εψαξα τροπους για να αυξησω τα εισωδηματα μου - με νομιμο τροπο ετσι - και το καταφερα! και να φανταστητε ο λογος δεν ηταν καποιο παιδι! ηταν πιο μικρης σημασειας στοχος!
    Προσωπικα ο λογος οπου δεν παντρευτηκα οταν ολα οδευαν προς αυτο, οταν και σηζουσα, και οι ηλκιες μας ηταν ετοιμες, και οι οικογενειες μας το ειχαν ζηγισει και το περημεναν! αλλα και το αλλο μου μισοενιωθε ετοιμη, -θυμαμαι που εβλεπα στον καναπε περιοδικα κι καλα ξεχασμενα με αναφωρες σε εγκυος γυναικες, κι σε νηφικα! ¨)- θυμαμαι οπου οι κουβεντες ακομα και οι ταινιες που βλεπαμε τυχαια ειχαν σχεση με τετοια πραματα.
    Ομως, η ασθενεια μου ,η αυτοκαταστροφικη μου μανια θελησε να τα αλλαξει για αλλη μια φορα ολα και εκει που ολα εισαν ροδινα ! και τοσο ρομαντικα! εβρεθει ,εγω, να ειμαι σε αθλια κατασταση με τα ναρκωτικα στα χεριαμου και με ενεσεις πανω στη φλεβα μου! ουτες που θυμαμαι τυποτα! περιγραφες απο αλλους σας λεω!
    Κι ενω θα μπορουσα να το μπαλωσω, εδω ερχετε ο προσωπικος μου ορισμος στην εννοι της λεξης αγαπη! διοτις θα μπορουσα να εχω οικογενεια με αυτην την καταλικτικη κοπελα! θα μπορουσα να ζω μαζι της! και με οικονομικα προβληματα ανυπαρκτα λογο του πατερα της, και της περιουσιας του! να εχω παιδακια! Ομως!! επειδη δεν θα μπορουσα να της υποσχεθω οτι δεν θα ντυνοντουσταν ολοι τους ενα απογευμα στα καλα καθουμενα στα μαυρα! αναγκασμενοι να αναφερουν οτι εφυγε ο συζηγος και ο πατερας απο ναρκωτικα! κανωντας τους ρεζιλι!! ποσο μαλον στον κοινωνικο τους κυκλο! επειδη λοιπον δεν θα ηθελα με τυποτα να ζησει αυτο το πραμα! αλλα ακομα και να μην παιθενα, να μην ερχωταν η λυτρωση! φοβομουν οτι μπορει να ζουσε καταστασεις με εμενα να κολημπαω στα βαθια της καταθλιψης μου και με την ηρωινη παρουσα! να εχει δλδη στο σπιτι της μεσα, αυτο το κορητσι οπου λατρεψα ! αυτη η αγγελικα πλασμενη της ομορφια να χανει την λαμψη της και να ειναι πικραμενη εξετειας μου!! αντι να της προσφερω χαρα και χαμογελο,να της φερνω λυπη, νευρα και απεσιοδοξια! ε δεν θα μπορουσα να κανω κατις τετοιο σε μια γυναικα οπου αγαπω! για αυτο κι προτημισα να θηχτει ο εγωισμος μου, να προσβαλω τα θελω μου και να την χασω απο γυναικα μου! προτημισα να την αφησω αυτην την χαρα σε καποιον αλλον ανδρα! διοτις ο σκοπος μου ειναι να ειναι αυτη καλα! αυτην αγαπαω!! αρα αυτη αξιζει να ειναι χαρουμενη!! κι ας ειναι αυτο να το ζει μαζι με καποιον αλλον! τουλαχιστον ξερω οτι δεν θα ποναει ! οπως μπορει να γινοταν στο πλαι μου!! αυτο ειναι αγαπη για μενα! το να επιζητας η αγαπημενη σου να ειναι οσο καλητερα γινετε κι ας μην συμβαδιζει αυτο με τα δικα μου θελω!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Αυτο ειναι αγαπη αλλα δεν ειναι ερωτας

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Αυτο ειναι αγαπη αλλα δεν ειναι ερωτας
    λαθος και ερωτας ειναι, απλα οταν καποιες συνθηκες στην ζωη μας γινωντε αρκετα οριακες, οταν καποια πραματα ζηταν αποφασεις αμεσες εκει πρεπει να σκεφτεις και να πραξεις με την προσωπικη σου ηθικη υποσταση! στην δικη μου περιπτωση λοιπον επειδη ο χρονος ηταν αρκετα πιεστηκος -εννοω οτι ολοι και ολα πιεζαν προς τον γαμο- επρεπε λοιπον να δρασω, σε αυτην λοιπον την φαση ο ερωτας ελεε οτι θα επρεπε να παραμηνω μαζι της, ομως ειδη ειχαν περασει καποια χρονια,και δεν με επερνε να το ζω αλλο αυτο το πανεμορφο ονειρο! και για να παραμεινη ονειρο, για να μπορω σημερα να το εχω στην θυμηση μο ως ονειρο και να μην το κανω εφιαλτη! επρεπε να πραξω ετσι!
    Ο ερωτας ,δεν ειχε σχεση με την αποφαση που επρεπε να παρω!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. απελπισια
    By ERIKA in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 19
    Last Post: 30-11-2016, 10:57
  2. Απελπισία
    By unhappy in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 05-10-2016, 15:32
  3. ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
    By xritaf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 24-05-2015, 17:54
  4. απελπισια
    By hlias1988 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 18-12-2014, 14:13
  5. Απελπισία
    By Erida in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 02-04-2014, 20:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •