Δικαιωμα διαγραφης θεματων απο το Forum - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Κρινάκι ( χαιδευτικά το λεω) δεν μου μιλάς?????
    Ελα τώρα, αφου ξέρω, επειδη δεν θέλεις καθόλου να φύγω γι αυτό με πίκαρες έτσι.... για να παρατείνεις την παραμονή μου στο φόρουμ.
    Αφου ξερουμε πόσο συμπαθιόμαστε, ας δώσουμε τα χέρια,
    τι λες?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  2. #47
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ειμαι πολυ πικραμενος και δεν εχω ορεξη να πω η να γραψω τιποτα.
    Ισως πρεπει να αναθεωρησω την μεχρι τωρα συμμετοχη μου εδω.

    Εχω εισπραξει πολυ πικρα και δεν ξερω η δικη μου ζυγαρια προς τα που γερνει,
    να συνεχισω να την εισπραττω η οχι....
    Δυστυχως δεν ειμαι ανθρωπος που να αδιαφορω για οτι διαβαζω, θα ειχα λυσει πολλα προβληματα στη ζωη μου αν ηταν ετσι.
    Τεσπα το προβλημα ειναι δικο μου, απλα θα αφησω το χρονο να μου δειξει πως ακριβως να λειτουργησω.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Δεν θελω να σε πιέσω να γράψεις κατι, αλλα να πω καποια πραγματα που εισπραττω από εσενα.
    Μιλάς για συσωρευμένη πίκρα και για αναθεώρηση της στάσης σου.
    Εντάξει, αρα αυτό σημαίνει ότι έχουν μαζευτεί πολλά και δεν είναι μόνο ο διάλογος που προηγήθηκε που σε οδήγησε στο σημείο αυτό.

    Ανέφερες πιο πάνω πως θεώρησες ότι ο διάλογος μας ήταν ανάλωση του χρόνου σου πάνω σε κάτι άχρηστο τελικά. Κι εμενα με πίκρανε αυτό, και αναρωτήθηκα, γιατί το λες.

    Κι εγω δεν αδιαφορώ γι αυτά που διαβάζω, όπως και πολλοί άλλοι. Εχω μιλήσει με μέλη που οι διάφορες δημοσιεύσεις τους εχουν προξενήσει τεράστια αναστάτωση…… Το εχω περάσει κι εγω αυτό. Σιγουρα, πολλοι επηρεαζόμαστε από αυτά που γραφονται εδώ. Τουλαχιστον για μένα, δεν είναι δίχως βαρύτητα, είναι κι αυτά απόρροια αλληλεπιδράσεων, εστω δικτυακου τυπου.

    Στο ξαναλέω, το ότι δεν συμφωνησα σε όσα λες αλλα σε κάποια, δεν σημαίνει ότι δεν σε άκουσα.
    Το ότι σου είπα καποια πραγματα που με νευριάζουν πάνω σου, δεν πηγαζει από διαθεση για να σε μειώσω αλλα από ενδιαφέρον.
    Το ότι τα είπα με αγενή τρόπο και ύφος( ασχέτως που πυροδοτήθηκαν απο την δική σου εριστικότητα), όπως είπες, μειώνει εμένα.

    Οσον αφορά την συμμετοχή μου, χαρηκα που βρήκα ανταπόκριση, χαρηκα που οι διαχειριστές είναι δίπλα μας και μας ακούνε. Χαρηκα που η στάση είναι διαλλακτική και έκανα ήδη την δική μου συγκεκριμένη πρόταση για τους όρους….

    Η συζήτησή μας, προσωπικά μου φάνηκε χρήσιμη.
    Καλή συνέχεια και καλες γιορτες.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •