Κρεατοελια στο κεφάλι - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 74 of 74
  1. #61
    Θα πάω σε παθολόγο για αρχή για να δει και τον λαιμό μου γιατί μετά από κρυολόγημα που είχα πριν 1 εβδομάδα πυρετο, πονόλαιμο, βήχα μου πέρασε ο πονόλαιμος αλλά όταν καταπίνω η όταν πιέζω με την γλώσσα προς τα κάτω στο στόμα με πονάει κάτω δεξιά στα πλάγια μπορεί να είναι και ο αδένας και δεν έχει περάσει ακόμα. Πυρετο δεν έχω αλλά έχω βήχα

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    712
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Θα πάω σε παθολόγο για αρχή για να δει και τον λαιμό μου γιατί μετά από κρυολόγημα που είχα πριν 1 εβδομάδα πυρετο, πονόλαιμο, βήχα μου πέρασε ο πονόλαιμος αλλά όταν καταπίνω η όταν πιέζω με την γλώσσα προς τα κάτω στο στόμα με πονάει κάτω δεξιά στα πλάγια μπορεί να είναι και ο αδένας και δεν έχει περάσει ακόμα. Πυρετο δεν έχω αλλά έχω βήχα
    ναι αυτό θέλει καιρό να περάσει, το έχει πολύς κόσμος, εμένα ξεκίνησε δυνατός πονόλαμος, σαν αμυγδαλίτιδα, καπάκι πέρασε και γύρισε σε συνάχι, και αφού πέρασε, μετά βήχας, είμαι υποτίθεται στην ανάρρωση αλλά και πάλι δεν νομίζω να έχω ξεμπλέξει εντελώς...3 εβδομάδες

  3. #63
    Είναι η εποχή που οι περισσότεροι αρρωσταίνουμε άσε που εγώ πηγαίνω και σχολείο και έρχονται όλοι οι άρρωστοι και μας κολλάνε και εμάς. Άσε

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    712
    σε οποιοδήποτε κλειστό χώρο, όπως γραφεία, ακόμα και σούπερ μάρκετ, λεωφορεία μπορείς να κολλήσεις. Όταν πιάνεις χερούλια, πόρτες, κουμπιά ασανσέρ, εκδοτήρια εισητηρίων, μετά δεν ακουμπάμε με τα χέρια μας μύτη, στόμα, μάτια μέχρι να πλύνουμε τα χέρια μας καλά με σαπούνι. Και φυσικά, κάθε μέρα στύβουμε πορτοκάλια και πίνουμε το χυμό. Είναι η εποχή για κρυολόγημα τώρα, θέλει υπομονή.

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Nα πας στου Συγγου , ειναι κορυψη οι ανθρωποι .....

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    712
    Quote Originally Posted by nikki99 View Post
    Καλησπέρα παιδιά μετά από καιρό ήρθα να σας πω ένα θέμα που με αγχωσε αρκετά σήμερα έχω μια κρεατοελια στο κεφάλι πάνω δεξιά εδώ και καιρό δεν θυμάμαι πόσο καιρό αλλά την έχω μήνες την προσεχή συνέχεια γιατί δεν ήξερα καν τι είναι αλλά υπέθεσα ότι είναι κρεατοελια μετά δεν ξανά ασχολήθηκα γιατί ούτε πονούσε ούτε τίποτα σήμερα όμως πρόσεξα ότι έχει αλλάξει χρώμα και χέστηκα πάνω μου μόνο όταν την ακουμπάω τσούζει και επειδή έχω και κάτι σαν ζαλάδες εδώ και μέρες που νομίζω ότι είναι από άγχος τα συνδιασα μαζί με την κρεατοελια και νομίζω ότι έχω καρκίνο στο κεφάλι μπήκα και διάβασα στο ίντερνετ για κρεατολιες που αλλάζουν χρώμα και έλεγε για καρκίνο πείτε μου λίγο ξέρει κανείς κάτι πάνω στο θέμα αυτό???????? Φοβαμαιwhatsapp web 192.168.0.1 routerlogin



    \
    Άρχισα να παρατηρώ τσακίσεις στο πίσω μέρος του λαιμού όταν γυρίζω το κεφάλι μου στο πλευρό φέτος. Ίσως ήταν πάντα εκεί, θα μπορούσα να το πιστέψω αφού είμαι φημισμένα απαράδεκτος, αλλά επίσης δεν θυμάμαι να τους έχουν καθόλου.

    Συμπτωματικά, άρχισα επίσης να ασκώ σε εξωτερικούς χώρους σημαντικά το τρέχον έτος (4-5 φορές την εβδομάδα για μερικές ώρες από τον Μάρτιο) και έχω πάρει πολύ πιο σκούρα και κυρίως δεν χρησιμοποιούσα αντηλιακό, αν και αρχίζω να.

    Πιστεύετε ότι αυτό είναι κάτι περισσότερο από μια γήρανση (στα τέλη της δεκαετίας του '20 μου), ή πιθανόν πάρα πολύ έκθεση στον ήλιο που κάνει το δέρμα μου πιο σκληρό ... ίσως ακόμη και να αναπτύσσει κακή στάση;

    Ελπίζοντας ότι είναι ο ήλιος, ευχαριστώ για τις προοπτικές σας.
    μπορεί το δέρμα να χρειάζεται ενυδάτωση. Δοκίμασε με μια ενυδατική κρέμα, και να πίνεις κανένα ποτήρι νερό ή χυμό (φρέσκο) παραπάνω

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    712
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Έχεις δίκιο απλώς ρώτησα και εκεί να έχω και καμία δεύτερη γνώμη πάνω στο θέμα για να μην ανησυχώ και τζάμπα κιόλας θα πάω να το κοιτάξει έτσι και αλλιώς
    τί έγινε τελικά με την διαβόητη κρεατοελιά?

  8. #68
    Άστα τίποτα δεν ήταν, τώρα έχω άλλο θέμα που με απασχολεί έλεος δηλαδή

  9. #69
    Και δεν θέλω να πάω πάλι σε γιατρο

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    712
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Άστα τίποτα δεν ήταν, τώρα έχω άλλο θέμα που με απασχολεί έλεος δηλαδή
    τί σε απασχολεί αν επιτρέπεται? μπορείς να στείλεις και προσωπικό μήνυμα, αν θέλεις

  11. #71
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    1

    Re

    I am working on the netgear nighthawk extender setup. IF you are facing any kind of issue in your router setup or netgear nighthawk ac1900 setup. then you can follow that given link. In that, you will get the best result a

  12. #72
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2
    Είχα έναν ασθενή κάποτε που διάτρησε το παχύ έντερο με ένα αντικείμενο μήκους 2 ποδιών και κατέληξα με μια τσάντα κολοστομίας εξαιτίας αυτού. Επίσης, κάποιος ισχυρίστηκε να γλιστρήσει και να πέσει πάνω σε κάτι στο ντους. Η σύζυγός του είπε «δεν είναι η πρώτη φορά που συνέβη αυτό»

  13. #73
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by nakhre1 View Post
    Είχα έναν ασθενή κάποτε που διάτρησε το παχύ έντερο με ένα αντικείμενο μήκους 2 ποδιών και κατέληξα με μια τσάντα κολοστομίας εξαιτίας αυτού. Επίσης, κάποιος ισχυρίστηκε να γλιστρήσει και να πέσει πάνω σε κάτι στο ντους. where am i 192.168.8.1192.168.100.1
    Η σύζυγός του είπε «δεν είναι η πρώτη φορά που συνέβη αυτό»
    ακόμα περιμένω απάντηση

  14. #74
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    1
    It doesn't hurt or bleed, but it does itch occasionally and has grown in size over the past year.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Παράξενο Κεφάλι
    By venom in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 06-01-2021, 22:38
  2. Πόνος στο κεφάλι όταν κουνάω το κεφάλι
    By ελενη0 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 4
    Last Post: 05-07-2019, 01:34
  3. Πόνος στο κεφάλι
    By hagard in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 03-11-2018, 15:42
  4. Μούδιασμα στο κεφάλι
    By Nikoss12 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 29-05-2016, 05:32
  5. Ανατριχιασμα στο κεφαλι
    By opalakia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 05-12-2015, 17:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •