αποριες... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 114
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    106
    Μα καλά να ρωτάει γιατρό γιατί τελειώνει στο στόμα σου;
    Εδώ άλλα και άλλα.Τ.Π.
    Κάτι δεν πάει καλά καλή μου. Αυτό είναι βέβαιο.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Είναι κρίμα να ψάχνεις να βρεις τρόπους να μειώσεις ερωτικές επιθυμίες και συμπεριφορές πέρα για πέρα φυσιολογικές. Το να σε χαρακτηρίζει διεφθαρμένη το θεωρώ πολύ άσχημο και δυστυχώς βλέπω ότι σε επηρεάζει αρκετά. Χαίρομαι που κάποιες φορές δεν αμφιβάλεις τόσο για τον εαυτό σου και προσπαθείς να πιστέψεις ότι έχεις δίκιο. Όσο και να τον εκτιμάς και να τον θαυμάζεις, το ότι κάτι δεν πάει καθόλου καλά είναι ξεκάθαρο.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by k_thessal
    ναι κρίνο.. που και που αισθάνομαι ακριβώς έτσι όπως είπες,.. όταν προσπαθω να πιστέψω ότι έχω δίκιο,. έστω και μικρό,. αλλά δίκιο,..

    κοιτα για να μιλησουμε σοβαρα.
    Τα δεν χωριζω και δεν κανω δεν ισχυουν.
    Αν πρεπει θα χωρισεις - αν μπορεις να το παλεψεις θα το παλεψεις.
    Το ζητουμενο ειναι να ζησεις - εσυ και ο συντροφος σου - μια υγιης ζωη και οχι της ταλαιπωριας.

    Απο την αλλη μην ψαχνεις να βρεις για δικαιο και αδικο, ειναι μια λουμπα που πιθανον να βγεις χαμενη.
    Η θεση αυτη ειναι λαθος.
    Εγω θα σου πω οτι και οι δυο εχετε δικαιο, τι εχεις να πεις για αυτο???

    Διαπιστωνω οτι ο συζυγος αρχιζει και περναει στην επιθεση, πηγαινοντας σε ψυχιατρο για να παρει επιστημονικη βαση στο σκεπτικο του ετσι ωστε να σε νουθετησει.
    Ο σαββας εχει δικαιο, κανεις επιστημονας δεν θα ελεγε την αποψη του συζητωντας με αλλο προσωπο περα απο το ενδιαφερομενο, δηλαδη εσενα.

    Ειια σαφες οτι εκανες λαθη, καταρχην παντρευτηκες ενα ανθρωπο που δεν ηξερες αν ταιριαζεται σε σοβαρους τομεις ενος ζευγαριου.
    Τωρα ανακαλυψατε οτι υπαρχουν ζητηματα.

    Ειτε τα λυνετε ειτε το διαλυεται, μεση οδος δεν υπαρχει.

    Και επειδη συνηθως ειμαι μαντης κακων πραγματων, εχεις να δωσεις σκληρες και επιπονες μαχες....
    Θα σε συμβουλευα για ολα αυτα να βρεις ειτε καλους φιλους για στηριξη (αλλα ειπες οτι δεν παιζει) ειτε ενα καλο ψυχολογο.

    Αν πηγε αυτος σε επαγγελματια να σε βγαλει τρελη, πηγαινε και εσυ οχι για να τον βγαλεις τρελο βεβαια αλλα για να αποκτησεις στηριξη για σενα, να εισαι σιγουρη οτι θα την χρειαστεις.

  4. #34
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    thessaloniki
    Posts
    60
    Originally posted by sabb
    Σόρι αλλά εδώ ξεφεύγει εντελώς το πράγμα ...Πήγε στο ψυχίατρο για να δει αν είσαι τρελή ? Εσύ ???? Θα τρελαθούμε εντελώς μου φαίνεται...Και πως δηλαδή θα έβγαζε το συμπέρασμα ο πανεπιστήμονας ? Με τηλεπάθεια εξ αποστάσεως αφού το αντικείμενο της έρευνας του δεν ήταν εκεί ?

    Νομίζω πως πρέπει τάχιστα να επαναπροσδιορίσεις τη σχέση σου και να επαναπροσανατολίσεις το δρόμο σου σε άλλη κατεύθυνση. Αν κάποιος πάει σε ψυχίατρο για να δει αν η γυναίκα του είναι τρελή επειδή επιδιώκει τη σωματική επαφή (!!), τι άλλο μπορεί να κάνει στο μέλλον ? Βουντού ???

    όχι έτσι ακριβώς. πήγε για να μάθει αν είναι φυσιολογικό να τον αφήνω να .. μη τραβιέται στο τέλος.. οταν,. θέλω να τον ευχαριστήσω με τον,. στοματικό τρόπο,. κατάλαβες τι εννοώ,.
    κ εφόσον πήρε την απάντηση μου είπε ότι θα το σιχαινόταν οποιάδηποτε φυσιολογική γυναικα κ πρεπει να είμαι διεφθαρμένη .. έλεος δλδ..

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,842
    σου λεει ψεματα αγαπητη...
    δεν λενε τετοιες παπαριες οι γιατροι....
    απλα πραγματα

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Originally posted by k_thessal
    κ εφόσον πήρε την απάντηση μου είπε ότι θα το σιχαινόταν οποιάδηποτε φυσιολογική γυναικα κ πρεπει να είμαι διεφθαρμένη .. έλεος δλδ..
    Ε άστον βρε πουλάκι μου να βρει τη \'φυσιολογική\' γυναίκα που επιθυμεί και άστον να πιστεύει ότι μάλλον είσαι διεφθαρμένη. Αρκεί να μην το πιστέψεις εσύ!....

  7. #37
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by k_thessal


    όχι έτσι ακριβώς. πήγε για να μάθει αν είναι φυσιολογικό

    και ποιος σοβαρος γιατρος (αντε οχι σοβαρος, εστω και με διπλωμα) μπορει να εκφρασει φυσιολογικοτητα η μη στη σεξουαλικοτητα των ανθρωπων???


    Σορρυ κιολας αλλα μηπως ειχε παει για εξομολογηση και τα ελεγε στο παπα της γειτονιας του??
    γιατι τετοιος γιατρος δεν υπαρχει.

  8. #38
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by marina38
    Originally posted by k_thessal
    κ εφόσον πήρε την απάντηση μου είπε ότι θα το σιχαινόταν οποιάδηποτε φυσιολογική γυναικα κ πρεπει να είμαι διεφθαρμένη .. έλεος δλδ..
    Ε άστον βρε πουλάκι μου να βρει τη \'φυσιολογική\' γυναίκα που επιθυμεί και άστον να πιστεύει ότι μάλλον είσαι διεφθαρμένη. Αρκεί να μην το πιστέψεις εσύ!....

    σε καλο σου...
    λυθηκα στα γελια!!!

    :P:P


    ΥΓ... θεσσαλ,
    εγω αν ημουν στη θεση σου,
    το βραδυ θα εσκαγα με δερματινα και τιποτα μαστιγια....
    και θα ανακοινωνα οτι τωρα τα βιτσια εξαπλωθηκαν, ποια στοματικα και αλλα παρωχημενα, εδω παμε για αλλααααααααα!!!

  9. #39
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    thessaloniki
    Posts
    60
    ρε κορίτσια ήταν κ θέμα φιλότιμου.. δεν ξέρω μπορεί να είμαι κ τρελλή επειδή του έλεγα ότι τον θέλω, γτ τον άφηνα να τελειώσει έτσι κλπ αλλά για μένα αυτή ήταν έκφραση της αγάπης κ μάλιστα πολυ ιδιαίτερη έκφραση.. κ νιώθω ότι όχι μόνο πήγε χαμένη αλλά την έκανε λάσπη κυρολεκτικά,. μου άξιζε άραγε;..

  10. #40
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    thessaloniki
    Posts
    60
    Originally posted by krino
    εγω αν ημουν στη θεση σου,
    το βραδυ θα εσκαγα με δερματινα και τιποτα μαστιγια....
    και θα ανακοινωνα οτι τωρα τα βιτσια εξαπλωθηκαν, ποια στοματικα και αλλα παρωχημενα, εδω παμε για αλλααααααααα!!!

    :) τωρα οντως γέλασα !! :P
    αυτο ομως μπορει να το θεωρησει φυσιολογικο.. φαντασου τοτε τι εχω να τραβηξω!..

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Να μην τραβήξεις τίποτα, παρά μόνο το δρόμο σου και να γελάς όταν τα θυμάσαι. Ε να μη χάσουμε και το χιούμορ μας! :)

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Φυσιολογικό?

    Αν καταλήξετε και να κάνετε τρελλό σεξ, τελικά απλά χρειαζόταν μια Dominatrix:P

  13. #43
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by k_thessal
    Originally posted by krino
    εγω αν ημουν στη θεση σου,
    το βραδυ θα εσκαγα με δερματινα και τιποτα μαστιγια....
    και θα ανακοινωνα οτι τωρα τα βιτσια εξαπλωθηκαν, ποια στοματικα και αλλα παρωχημενα, εδω παμε για αλλααααααααα!!!

    :) τωρα οντως γέλασα !! :P
    αυτο ομως μπορει να το θεωρησει φυσιολογικο.. φαντασου τοτε τι εχω να τραβηξω!..

    αναλογα το ποιος εχει το μαστιγιο και ποιος το καροτο...
    τεσπα, σταματησε να δεχεσαι αυτη την βιομηχανια ενοχων.
    Παλιο κολπο ειναι, δεν το εφευρε ο ιδιος, μονο που διαλυει τις σχεσεις.

  14. #44
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Nora
    Φυσιολογικό?

    Αν καταλήξετε και να κάνετε τρελλό σεξ, τελικά απλά χρειαζόταν μια Dominatrix:P

    δεν νομιζω η φιλη μας να μπορει να κανει τετοια καριερα...
    σε βανιλια την κοβω και πολυ της ειναι.

    :cool:

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    :D:D:D:D

    Συμφωνώ αγαπητέ...

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •