πόσο επηρεάστηκε η libido σας από τα φάρμακα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703

    πόσο επηρεάστηκε η libido σας από τα φάρμακα?

    περιμένω απόψεις...:P

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    ανέβηκε κατακόρυφα....
    έχω πάρει φόρα και ποιος με σταματάει,ο άντρας μου έχει αρχίσει και τα φτύνει σιγά-σιγά..:D:D:D

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    Originally posted by λίτσα
    ανέβηκε κατακόρυφα....
    έχω πάρει φόρα και ποιος με σταματάει,ο άντρας μου έχει αρχίσει και τα φτύνει σιγά-σιγά..:D:D:D
    καλή φάση;);)
    πάντως οι μεταβολές στην ερωτική μας επιθυμία,έχουν να κάνουν και με το τι είδους φάρμακα παίρνει ο καθένας μας.
    εγώ π.χ. παίρνω 3 φάρμακα,ένα από τα οποία(seroxat),απ\'ότι μου έχει πει η γιατρός μου,είναι βασικά υπεύθυνο για την μείωση(ευτυχώς όχι εξαφάνιση)της ερωτικής μου επιθυμίας.

    λίτσα εσύ τι παίρνεις,να το πάρω και γω μπας και δω και γω άσπρη μέρα!?!?!:P:P
    ενδιαφέρουσα πάντως η εμπειρία σου!!!;)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    λοιπόν ξεκίνησα με ζολόφτ,ζάναξ,μινιτράν,αμπι� �ιφάι και συμπάλτα.στην πορεία σταμάτησα το ζάναξ και το μινιτράν.μετέπειτα και το ζολόφτ.τώρα παίρνω μόνο συμπάλτα αμπιλιφάι και λαμικτάλ.σύμφωνα όμως πάντα με τις οδηγίες του γιατρού μου ποτέ μόνη μου.και μην κάνεις και εσύ ποτέ μόνος σου κάτι.με τα φάρμακα δεν παίζουμε,πόσο μάλλον με τέτοια φάρμακα....
    διαφορά είδα από τον πρώτο μήνα.ξεκίνησε φυσιολογικά αλλά τώρα έχω χάσει τον έλεγχο και με 2(2 και 4) παιδιά στο σπίτι άστα να πάνε....;)
    βάζω το ξυπνητήρι τα ξημερώματα την ώρα που κοιμούνται τα παιδιά.....:D:D:D

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    Originally posted by λίτσα

    βάζω το ξυπνητήρι τα ξημερώματα την ώρα που κοιμούνται τα παιδιά.....:D:D:D
    :D:D:Dκαλό!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Απλα δεν υπαρχει...Προς το παρον δεν με νοιαζει αλλα το μελλον μου φαινεται δυσοιωνο αν συνεχιστουν ετσι τα πραγματα..

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2
    πολυ άσχημα και χωρίς πλέον να είμαι σε θεραπεία. Ακόμα και μετά τη διακοπή του Seroxat εδω και 2 χρόνια η libido μου δεν έχει επανέλθει. Δε θέλω να σε τρομάξω ferro εξάλλου πιστεύω οι παρενέργειες διαφέρουν απο οργανισμό σε οργανισμό. Χαίρομαι πολύ για τη λίτσα είναι πολύ τυχερή :)

  8. #8
    ποια φαρμακα ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •