θα γινω καλα ; Οχι - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    164
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν είναι τόσο απλό για αυτό το λένε εμμονή. Κολλάει ο εγκέφαλος πως θα βλάψεις κάποιο δικό σου άτομο σεξουαλικά που είναι στον ίδιο χώρο με σένα και ζεις όλη μέρα και όλη νύχτα με το τρόμο μην τον/την βλάψεις. Για αυτό το λένε εμμονή. Σκέψου εγώ που είμαι και διπολικός δεν ξέρω τι είναι χειρότερο από τα δύο γιατί και τα δύο σου καταστρέφουν τη ζωή
    Ακριβως . Και οχι μονο αυτο νιωθεις απαισια , σιχενεσαι τον αυτο σου αηδιαζεις. Σε κατακλυζουν τυψεις και ενοχες χωρις λογο

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    164
    Quote Originally Posted by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 View Post
    ΣΕ ΚΟΛΗΣΕ ΕΜΜΟΝΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΤ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ.ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΔΙΑΚΑΩΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ Κ ΝΑ ΚΤΛΒΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΜΜΟΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ...αλλα να ξερεις οτι δεν εχεις να 'συναγωνιστεις κανεναν 'φυσιολογικο' ουτε εμας π τα παιρνουμε ηδη,θα τα παρεις γτ τα χρειαζεσαι,γτ το λεει ο γιατρος,κ τλκ να ξερεις οτι κανεις δεν μπορει να σε βοηθησει περισσοτερο απο οτι ο ιδιος σου ο εαυτος.κανεις δεν προκειται να σε χαριστει αν δεν τα παρεις κ η αληθεια ειναι οτι τα χρειαζεσαι.τπτ δεν χαριζεται στην ζωη κ τπτ δεν ειναι στρωμενο με ροδοπεταλα...πρεπει να δειξεις πυγμη κ να τα παρεις να απαλυφθουν αυτες οι σκεψεις περι αυτοκτονιας...η ζωη ετσι κ αλλιως με φαρμακα η χωρις δεν ειναι ευκολη θελει παντα αγωνα κ τα φαρμακα αυτα να τα δεις στην παρουσα φαση για σενα σαν πνευματικες βιταμινες(θελουν καποιο μετρο αλλα προτιμουνται απο τις κακες σκεψεις).μην εππιρεαζεσαι απο ατομα π δεν τα παιρουν καθολου δεν ειναι στο σωστο δρομο...
    Κοιτα σε ευχαριστω για την συμβουλη και την προσπαθεια σου να με κινητοποιησεις. Οχι δεν επηρεαζομαι απο αυτους δεν με πειραζει να παιρνω φαρμακα. Απλως κολλησα οτι αν παρω το συγκεκριμενο ζυπρεξα η εμμονη θα φουντωσει περισσοτερο με τη συνεναιση μου απλα μου κολλησε και ειμαι χαλια αλλιως θα τα επαιρνα αλλα η ιδψ θελει να με τελειωσει

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    200
    Quote Originally Posted by Gtyos View Post
    Κοιτα σε ευχαριστω για την συμβουλη και την προσπαθεια σου να με κινητοποιησεις. Οχι δεν επηρεαζομαι απο αυτους δεν με πειραζει να παιρνω φαρμακα. Απλως κολλησα οτι αν παρω το συγκεκριμενο ζυπρεξα η εμμονη θα φουντωσει περισσοτερο με τη συνεναιση μου απλα μου κολλησε και ειμαι χαλια αλλιως θα τα επαιρνα αλλα η ιδψ θελει να με τελειωσει
    Κάτι σημαντικό θελω να σου πω όσο αφορά το seroxat.τα 20mg που παίρνεις θεωρώ ότι είναι πάρα πολύ χαμηλή δόση.εγω για ιψδ στα 40mg με έπιασε.θεωρω ότι είναι ίσως το καλύτερο φάρμακο για ιψδ.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    164
    Quote Originally Posted by damien!!! View Post
    Κάτι σημαντικό θελω να σου πω όσο αφορά το seroxat.τα 20mg που παίρνεις θεωρώ ότι είναι πάρα πολύ χαμηλή δόση.εγω για ιψδ στα 40mg με έπιασε.θεωρω ότι είναι ίσως το καλύτερο φάρμακο για ιψδ.
    Σε ευχαριστω . Λαθος εκανα παιρνω 10 mg συνολο μπερδευτηκα αρα ειναι λιγο ; Και ενα αλλο παιδι ετσι μου ειπε. Αλλα οταν πηρα παραπανω ειχα δυσφορια

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Θελω να γίνω καλά...
    By kspat in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 91
    Last Post: 26-12-2018, 20:42
  2. θέλω να γίνω γρήγορα καλά!!!!
    By marianaz in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 21
    Last Post: 02-08-2017, 18:29
  3. Replies: 15
    Last Post: 24-02-2012, 06:17
  4. Δεν θα γινω καλα επιτελους
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 02-10-2008, 11:45
  5. θελω να γινω καλα
    By mady_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 64
    Last Post: 01-03-2008, 19:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •