Ερωτική απογοήτευση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Διαβασα πολλες φορες το μηνυμα σου οπου φαινεται η μεγαλη αναγκη σου για ανθρωπινη επαφη.Δεν θελω να σου πω τα λαθη σου ,πιστευω οτι κ μονη σου αν διαβασεις το μηνυμα σου θα τα δεις.
    Οσο γιαυτον φερθηκε τελειως ανωριμα κ ανεντιμα,δεν αξιζει να τον σκεφτεσαι.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    σου φάνηκε πως αυτός ο άνθρωπος ενδιαφέρθηκε αρκετά για σένα?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by mariafound82
    Διαβασα πολλες φορες το μηνυμα σου οπου φαινεται η μεγαλη αναγκη σου για ανθρωπινη επαφη.Δεν θελω να σου πω τα λαθη σου ,πιστευω οτι κ μονη σου αν διαβασεις το μηνυμα σου θα τα δεις.
    Οσο γιαυτον φερθηκε τελειως ανωριμα κ ανεντιμα,δεν αξιζει να τον σκεφτεσαι.
    Τα λάθη μου εννοείς φραστικά ή στην σχέση αυτή; Και ποιά είναι αυτά; Ότι του είπα για την αρρώστεια; Thanks

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by arktos
    σου φάνηκε πως αυτός ο άνθρωπος ενδιαφέρθηκε αρκετά για σένα?
    Όχι καθόλου, απλά εγώ είμαι ερωτευμένη πολύ, ακόμα και με τον χαρακτήρα του που είναι σκάρτος, δεν ξέρω τι έχω πάθει, είχα καιρό να ερωτευτώ και τώρα έπεσα με τα μούτρα, όλη τη μέρα αυτόν σκέφτομαι, έκανα τα πάντα για να είμαστε μαζί, το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να ξεκολλήσω. Εντωμεταξύ, γνωρίζω καινούρια άτομα, και τους συγκρίνω με αυτόν, με κανέναν δεν κάθεται τίποτα, για άλλο λόγο βέβαια και έτσι είναι ακόμα πιο δύσκολο να ξεκολλήσω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    επειδή όσο μας φτύνουνε, κολλάμε περισσότερο, εσύ θα κάνεις αυτό που έλεγε μια φίλη μου από παλιά.ξεχνάς έναν άντρα, μόνο όταν βρεις έναν άλλο.όρμα.δεν σου αξίζει αυτός.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Λαθη στην σχεση.Οτι του ειπες για την αρρωστεια σου,οτι δεχοσουν τα ψεμματα του,οτι εκανες τοσες υποχωρησεις.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Αυτό θα προσπαθήσω, arktos.

    Originally posted by mariafound82
    Λαθη στην σχεση.Οτι του ειπες για την αρρωστεια σου,οτι δεχοσουν τα ψεμματα του,οτι εκανες τοσες υποχωρησεις.
    Κοίτα, το έχω χιλιομετανιώσει που του είπα αυτά για την αρρώστεια, αλλά το έφερε η κουβέντα. Μου είπε, αν δεν μου είχες πει αυτά για την αρρώστεια, θα ήμασταν ακόμα μαζί. Και πάλι όμως είναι ανώριμος. Εγώ από τη μια το μετάνιωσα, από την άλλη ένιωθα την ανάγκη να του τα πω, και επίσης είδα και τη συμπεριφορά του, ότι ήταν μ..ας. Όσο για τις υποχωρήσεις, είμαι ερωτευμένη, γι\'αυτό..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Πιστευεις οτι δεχθηκες τα ψεμματα του κ την επιπολαιη συμπεριφορα του επειδη εισαι ερωτευμενη?Μαλλον να σε ρωτησω κατι αλλο.
    Τι θα ηθελες εσυ απο μια σχεση?Πως την οριζεις?

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Κοίτα, στην αρχή ήθελα να υπάρχει ειλικρίνεια, να τα λέμε όλα, να υπάρχει υποστήριξη. Απαραίτητη προυπόθεση, είναι να είμαι ερωτευμένη με κάποιον για να κάνω σχέση μαζί του. Όμως είδα στη συνέχεια ότι την ειλικρίνεια αυτός δεν την δέχεται, οπότε αρκέστηκα στο να είμαι ερωτευμένη μαζί του

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Βλεπεις ομως οτι το να εισαι μονο ερωτευμενη μαζι του δεν ηταν αρκετο .Εσυ απο αυτη την σχεση πηρες μονο ψεμματα κ μια ανεντιμη συμπεριφορα.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ναι, είναι αλήθεια. Θα θελα να τον βρίζω, να τον βρίζω με τις ώρες. Μια μέρα αυτό έκανα και δεν τον πείραξε. Μπροστά του

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Σου ειπε οτι ειναι τρελλος.Ξερεις τι εννοουσε με αυτο?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Τι? Για πλάκα το έλεγε

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Μαλλον το ειπε για να μπορει να φερεται κ να κανει οτι θελει οπως τον βολευει.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ναι,μπράβο. Έχεις απόλυτο δίκιο.. Τώρα μου λέει να κάνουμε ελεύθερη σχέση.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •