Κουλουβάχατα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1

    Κουλουβάχατα

    Καυλαντιζα με τον πρώην μιας γνωστής μου, ενώ εκείνη τον έχει ξεπεράσει.
    Με την κοπέλα γνωρίσαμε 2 πολύ καλά αγόρια μέσω ίντερνετ και θα έρθουν το άλλο Σάββατο να μας δουν... αλλά ο πρώην της, με απειλεί ότι θα της μιλήσει για εμάς, αν βρεθώ με αυτό το παιδί. Έχω φρικαρει, γιατί δεν έχει ξανά κάνει κάποιος τέτοια κίνηση, και δεν θέλω να το καταστρέψω. Και μου λέει να μιλάμε με βιντεοκλήση όλη την ώρα, για να ξέρει ότι δεν θα πάω. Τι να κάνω;; Θέλω να δω το παιδί παρά πολύ, αλλά να μην χαλάσει η σχέση μου με την κοπέλα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,766
    Quote Originally Posted by Avoiq View Post
    Καυλαντιζα με τον πρώην μιας γνωστής μου, ενώ εκείνη τον έχει ξεπεράσει.
    Με την κοπέλα γνωρίσαμε 2 πολύ καλά αγόρια μέσω ίντερνετ και θα έρθουν το άλλο Σάββατο να μας δουν... αλλά ο πρώην της, με απειλεί ότι θα της μιλήσει για εμάς, αν βρεθώ με αυτό το παιδί. Έχω φρικαρει, γιατί δεν έχει ξανά κάνει κάποιος τέτοια κίνηση, και δεν θέλω να το καταστρέψω. Και μου λέει να μιλάμε με βιντεοκλήση όλη την ώρα, για να ξέρει ότι δεν θα πάω. Τι να κάνω;; Θέλω να δω το παιδί παρά πολύ, αλλά να μην χαλάσει η σχέση μου με την κοπέλα.
    μια την λες "γνωστη", μια λες δεν θελεις να χαλασει η σχεση σας. ποια σχεση σας; δυο "γνωστων";
    απλη γνωστη ειναι ή φιλη, τελικα; κι αν ειναι φιλη, γιατι το εκανες πισω απ την πλατη της;
    εφοσον ειχε τελειωσει η δικη τους σχεση και τον ειχε ξεπερασει κιολας, τι φοβασαι; ο μονος φοβος ειναι οτι θα παραξενευτει που της το εκρυψες.
    πες της το πρωτη εσυ, να μην εχει τπτ να της πει και μαλιστα μην τον ενημερωσεις για να πεσει απ τα συννεφα οταν πεσει ο εκβιασμος του στο κενο.
    μην καθεσαι να σε εκβιαζει ο καθε πικραμενος. βγες ενα βημα πιο μπροστα απο αυτον ;)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    πηγαινε στο γκιωνη σου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    7
    Πες στην "γνωστη" σου οτι απλά καυλαντιζες με τον πρώην της όπως λες χωρίς να έχει συμβεί κάτι μεταξύ σας, δεν είναι και τόσο τρομερό, και πες της και για τον εκβιασμό και απλά ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

  5. #5
    Να πας!! Με τον πρώην της γνωστής δεν έχετε τίποτα απολύτως για να κάθεσαι να τον ακους

Similar Threads

  1. κουλουβαχατα
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 54
    Last Post: 07-05-2011, 18:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •