διακοπουλες και φοβιες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    διακοπουλες και φοβιες

    λοιπον επεδη σας παω πολυ σας ευχομαι οσοι πατε διακοπουλες να πεταξετε ολες τις φοβιες στη θαλασσα και να περασετε τελεια!(το ιδιο ευχομαι και για μενα!)και να πειτε που θα πατε!..και να μο πειτε αν σκεφτεστε καποια συγκεκριμενη φοβια οτι θα σας πιασει τοτε...αλλα ειπαμε ας σκεφτουμε θετικα στο τελος!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εγω τωρα προβληματιστικα γιατι απο μικρη εχω πυωδες αμυγδαλες εβγαλα πολυ πυον τωρα και μια γνωστη λεει για στρεπτοκοκκο και αρρωστετιες παλι..δηλ τωρα εγω καπιοια στιγμη αμα συνεχιστει θα παω σε γιατρο?!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by sunset

    δηλ τωρα εγω καπιοια στιγμη αμα συνεχιστει θα παω σε γιατρο?!

    τι γιατρο????
    σε υδραυλικο να πας και αυτος ξερει.....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Αν ρίξεις ένα βλέφαρο στον γεωγραφικό βιότοπο θα ανακαλύψεις πως στις πιο όμορφες θάλασσες ζουν καρχαρίες (όπως στα νησιά του Ειρηνικού)! Η φύση έχει τους δικούς της \"κανόνες\" για να προστατεύει τις ομορφιές της...έτσι δεν είναι..?

    Εμένα αυτό που μου αρέσει στην όμορφη θάλασσα είναι η συνύπαρξη της παντοδυναμία της με τις θεραπευτικές της ιδιότητες! Το μπάνιο στην θάλασσα με χαλαρώνει ιδιαίτερα είναι η αλήθεια, σε βαθμό που νιώθω μια φυσικότατη οικειότητα..

    Καλά μπάνια sunset χωρίς αρνητικές σκέψεις!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εγω ζω σε νησι απο μωρο σε ενα μερος που ειναι διπλα μου η θαλασσα και ξερω ποσο ωραια και θεραπευτικη ειναι η θαλασσα..ο υδραυλικος που κολλαγε?παντως το ξερω οτι ειναι αστειο 26 χρονων να μην παω ευκολα σε γιατρους αλλα τι να κανω οταν πραγματικα χρειαζετε παω απο μονη μου.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by sunset


    ο υδραυλικος που κολλαγε?


    επειδη δυσκολευσε να πας σε γιατρο,
    αρχινα απο υδραυλικο και βλεπεις.



    παντως το ξερω οτι ειναι αστειο 26 χρονων να μην παω ευκολα σε γιατρους αλλα τι να κανω οταν πραγματικα χρειαζετε παω απο μονη μου.


    οταν θα αποκτησεις προβλημα,
    δεν θα ειναι καθολου αστειο.




  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    ελα βρε κρινε μην πειραζεις το κοριτσι..Παντως sunset μοθ και εγω απο μικρη παθαινω αμυγδαλες,πνευμονιες και δεν συμαζευεται..αλλα τετοια αγχη δεν εχω...αν με πιασει στις διακοπες με επιασε..τι λες...σιγα μην κατσω να σκασω αν θα αρρωστησω...εξαλλου αν αρρωστησεις υπαρχουν οι γιατροι,γιατι να τρελαινεσαι

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •