Θλίψη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Θλίψη

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Νοελια πραγματικα ήταν ένας δυστυχισμένος άνθρωπος.Είχε όμως και την δυνατότητα να βοηθήσει τον εαυτόν του.Μπορούσε να έχει τους καλύτερους γιατρούς να τον βοηθήσουν με τις εμμονές του με το παρελθόν του αλλά προτίμησε να αυτοκαταστραφεί.Υπάρχουν πράγματα που πρέπει να αποδεχτούμε όσο και αν μας πληγώνουν.Δεν μπορείς να τα βάλεις με την φύση δυστυχώς.Κοίτα την ψυχική σου υγεία γιατί είσαι κοριτσάκι ο Τζάκσον έκανε τις επιλογές του.και εγώ λυπήθηκα αλλά εκεί που έφτασε δεν υπήρχε γυρισμός.Τα βλέπεις ρομαντικά λόγω της ηλικίας σου στα 22 μου ήδη είχα καταλάβει ότι τα όνειρά μου έγιναν στάχτη.Κοίτα μίλα με κάποιον ειδικό έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου.Ξέρεις πόσο γρήγορα περνούν τα χρόνια;Ζήσε κάνε κάτι για σένα.Εγώ μετανιώνω γι\' αυτά που δεν έζησα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    athina
    Posts
    107
    οι γιατροι αυτοι ειναι που τον κατεστρεψαν,απεβλεπαν στα χρηματα που ειχε,ενω αυτος τους εμπιστευτηκε πραγματικα.Και αυτοι πως του το ανταπεδωσαν?του εδιναν τοσα χαπια που στο τελος τον σκοτωσαν.Ηταν σαν ενα μικρο παιδι,ακομα και η φωνη του ηταν παιδικη!Αγαπουσε τοσο πολυ τους ανθρωπους και τους βοηθουσε με καθε τροπο...Εξοργιζομαι πολλες φορες...γιατι να πεθανει ενας τετοιος ΑΝΘΡΩΠΟΣ που ειχε τοσα να δωσει?Γιατι να ζουν καποιοι που μονο ανθρωποι δεν εναι...που ειναι σαπιοι...που ειναι γεματοι κακια...γιατι????

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Νοέλια και σε επηρεάζει τόσο ο Τζάκσον;Κοίτα γύρω σου τι δυστυχία υπάρχει;Δυστυχώς τα σκ@@α επιπλέουν.Αλλά η εμπειρία μου λέει ότι έχουμε και εμείς ευθύνη των πράξεών μας.Και εγώ έχω ευθύνη γιατί δεν ήξερα να λέω όχι και για να ευχαριστήσω τους άλλους έσκασα εγώ.Ευχαριστώ δεν θα ακούσω απο κανέναν Νοέλια θα έλθεις στα χρόνια μου και εύχομαι να είναι χαρούμενα κοίτα την ηρεμία σου πάλεψε για την ψυχική σου υγεία.Εξ άλλου στο συνάφι των καλλιτεχνων υπάρχει βρωμιά, ουσίες ,πορνεία, δεν μπορείς να ξέρεις τι γίνεται

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    athina
    Posts
    107
    Εγω στηριζομαι σε αυτα που ακουω για εκεινον...Κανεις απο εμας δεν εχει κανει οσα εκανε εκεινος..κανεις δεν ειναι πιο αθωος απο εκεινον..θα τον θυμαμαι για παντα.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •