Απελπισία.... - Page 25
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 25 of 60 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast
Results 361 to 375 of 900
  1. #361
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Να κάνω σεξ θέλω στη σκεψη μαζί του. Στην πραξη θα διστασω και τώρα που είδα και το πεος δεν έχω πιστεύω καμία ελπιδα
    αν ήταν μικρό δηλαδή θα έκανες κάτι?
    είχα διαβάσει μια περίπτωση στο εξωτερικό, είχε παντρευτεί ένα ζευγάρι και την πρώτη νύκτα πήγαν να κάνουν σεξ και μόλις είδε η γυναίκα το μόριο του άντρα της, χώρισαν επειδή ήταν μεγάλο!

    επειδή δεν έχεις μέτρο σύγκρισης με πρώην , για αυτό σου φαίνεται μεγάλο! μπορεί στην πραγματικότητα να είναι μικρό

  2. #362
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εισαι βεβαιη οτι εννοουσε την εισοδο και οχι το ευρος της λεκανης για περιπτωση κυησης κλπ;;;
    αν βαλεις στο μυαλο σου οτι ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ, τοτε θα γινει αδυνατον.
    στο ξαναλεω, αν σε ενδιαφερει να προχωρησεις μαζι του, πες του το προβλημα σου κι ας κανονισει εκεινος ο,τι θελει.
    Τότε εξωτερικά μου είχε κάνει εξέταση η γυναικολογος. Της είχα πει τις φοβίες μου στο σεξ και λέει είσαι στενή αλλά αυτο δεν σημαινει ότι δεν μπορείς να κάνεις σεξ.και αλλες έχουν στενο κόλπο σαν εσένα. Αυτό,δεν μιλησαμε για κυηση.η μια γυναικολογος μου το είπε.η άλλη μου είπε μια χαρά μπορείς να κάνεις σεξ.δεν μου μίλησε ότι είμαι στενη και τέτοια.

  3. #363
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    σε μήκος? με κολπική διείσδυση δεν θα έχεις τόσο θέμα με το πάχος αλλά στο πρωκτικό μπορεί να σε ζορίσει αλλά αν ξέρει ο τύπος μπορεί να μην νοιώσεις κάτι
    γενικά θέλει καλά προκατακτικα




    απλώς αναφέρομαι στο πορνο και τα μεγέθη
    έχω κάποια γνώση περί του θέματος
    Βρε ποιο πρωκτικο.ούτε στο στόμα μου δεν θα χωράει.

  4. #364
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    αν ήταν μικρό δηλαδή θα έκανες κάτι?
    είχα διαβάσει μια περίπτωση στο εξωτερικό, είχε παντρευτεί ένα ζευγάρι και την πρώτη νύκτα πήγαν να κάνουν σεξ και μόλις είδε η γυναίκα το μόριο του άντρα της, χώρισαν επειδή ήταν μεγάλο!

    επειδή δεν έχεις μέτρο σύγκρισης με πρώην , για αυτό σου φαίνεται μεγάλο! μπορεί στην πραγματικότητα να είναι μικρό
    Έχω δει τρεις άντρες μέχρι τώρα. Ο πρώτος μου φαινοταν μεγάλος και λίγο παχυς.
    Με τον φίλο μου που ειμαι τώρα είπα Οκ έχει πιο μικρό και μου άρεσε αυτό.
    Βλέποντας και τον τριτο όμως είπα χριστε μου τι είναι αυτό. Δεν ξέρω αν είμαι υπερβολικη αλλά σίγουρα είμαι για γέλια.
    Πάντως ήθελα να του κάνω στοματικο.μέχρι εκεί παρακάτω με το φόβο που έχω αδυνατον να συνεχίσω.

  5. #365
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Βρε ποιο πρωκτικο.ούτε στο στόμα μου δεν θα χωράει.
    Εντάξει βρε, υπερβάλλεις!
    μα στο έχουν πει και οι γυναικολογοι πως δεν υπάρχει θέμα, μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα και σε πάνε πίσω

    ο 1ος με τον 3ος έχουν μεγάλοι διαφορά?

  6. #366
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    Εντάξει βρε, υπερβάλλεις!
    μα στο έχουν πει και οι γυναικολογοι πως δεν υπάρχει θέμα, μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα και σε πάνε πίσω
    Τι να σκεφτω ρε Πανο.την γκαντεμια μου κλαιω.είχα που είχε τον φόβο μου ήρθε και το κερασακι στην τούρτα.

    Να σου πω την αλήθεια έχω ξεχασει ποσος ήταν του πρώτου γιατί τώρα έχω άλλο μέτρο σύγκρισης. Νομίζω ότι ο τελευταίος είναι πολύ πιο χοντρος.
    Πω πω θα μας διαβαζουν και θα γελάνε εδώ μεσα

  7. #367
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    930
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τι να του πω δηλαδή ότι φοβάμαι που είναι τεραστιος.49 κιλά εγώ και το πεος του είναι όσο ο καρπός του χεριου μου.ανατομίκα μάλλον κάποιες γυναίκες δεν μπορούν να πάνε με όλους. Κριμα
    Δεν παίζει αυτό που λες. Στους ανθρώπους υπάρχει μια μικρή ποικιλομορφία διαστάσεων , αλλά δεν είναι σκυλιά. Μπορεί μια γυναίκα 1.45 να πάει με έναν άνδρα 2.05 . Άσε που έχει φροντίσει η φύση και το άνοιγμα του κόλπου στη γυναίκα 1.45 δεν είναι και πολύ μικρότερο από μία 1.75 ή και 1.85 . Το επιβεβαιώνω εκ πείρας, έχω πάει και με 1.45 και με 1.85.
    Αντίστοιχα το πέος ενός μεγαλόσωμου άνδρα, δεν είναι τόσο μεγαλύτερο από ενός μικρόσωμου. Δεν έχει τη διαφορά δηλαδή που έχει το μηριαίο οστό καθενός.

    Δεν είμαστε σκυλιά ! Να έχουμε τσιουάουα και ροτβάϊλερ.

    Αν γίνω λίγο πιο αηδιαστικός ... αν τσεκάρει κανείς τι μπορεί να βγει από τον πρωκτό ... ξεπερνάει κατά πολύ το πιο τεράστιο πέος ! Οπότε και το πρωκτικό είναι εφικτό , μεταξύ ατόμων με τεράστια διαφορά σε διαστάσεις. Απλά εκεί παίζει θέμα τεχνικής. Στην ταϋλάνδη , δεν πάνε τόσα εκατομμύρια δυτικά γομάρια 2 μέτρα , με γυναικάκια 1.40 ;
    Προφανώς μπαίνουν !

  8. #368
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τι να σκεφτω ρε Πανο.την γκαντεμια μου κλαιω.είχα που είχε τον φόβο μου ήρθε και το κερασακι στην τούρτα.

    Να σου πω την αλήθεια έχω ξεχασει ποσος ήταν του πρώτου γιατί τώρα έχω άλλο μέτρο σύγκρισης. Νομίζω ότι ο τελευταίος είναι πολύ πιο χοντρος.
    Πω πω θα μας διαβαζουν και θα γελάνε εδώ μεσα

    κοίτα δεν σημαίνει ντε και καλά με κάποιον προικισμένο θα πονεσεις, μπορεί και με κάποιον με μεσαίο να πονεσεις αν είναι άγαρμπος
    γνωρίζω περιπτώσεις

  9. #369
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Δεν παίζει αυτό που λες. Στους ανθρώπους υπάρχει μια μικρή ποικιλομορφία διαστάσεων , αλλά δεν είναι σκυλιά. Μπορεί μια γυναίκα 1.45 να πάει με έναν άνδρα 2.05 . Άσε που έχει φροντίσει η φύση και το άνοιγμα του κόλπου στη γυναίκα 1.45 δεν είναι και πολύ μικρότερο από μία 1.75 ή και 1.85 . Το επιβεβαιώνω εκ πείρας, έχω πάει και με 1.45 και με 1.85.
    Αντίστοιχα το πέος ενός μεγαλόσωμου άνδρα, δεν είναι τόσο μεγαλύτερο από ενός μικρόσωμου. Δεν έχει τη διαφορά δηλαδή που έχει το μηριαίο οστό καθενός.

    Δεν είμαστε σκυλιά ! Να έχουμε τσιουάουα και ροτβάϊλερ.

    Αν γίνω λίγο πιο αηδιαστικός ... αν τσεκάρει κανείς τι μπορεί να βγει από τον πρωκτό ... ξεπερνάει κατά πολύ το πιο τεράστιο πέος ! Οπότε και το πρωκτικό είναι εφικτό , μεταξύ ατόμων με τεράστια διαφορά σε διαστάσεις. Απλά εκεί παίζει θέμα τεχνικής. Στην ταϋλάνδη , δεν πάνε τόσα εκατομμύρια δυτικά γομάρια 2 μέτρα , με γυναικάκια 1.40 ;
    Προφανώς μπαίνουν !
    Μακάρι να ισχυουν αυτα που λες και σε ευχαριστώ για την απάντηση. Κοίτα δεν είπα ότι επειδή εγώ είμαι 1.61 και αυτός 1.90 δεν μπορούμε να κάνουμε σεξ για αυτό. Είπα ότι ο δικός μου κολπος είναι στενος και το δικό του πεος τεραστιο.δεν είναι θέμα υψους και κιλών.
    Άμα σου πω για να γίνω και εγώ αηδιαστικη ότι το δικό του ξεπερναει κατά πολύ αυτό που βγαίνει από τον πρωκτο τι θα πεις?μάλλον ότι είμαι η πιο άτυχη στον κόσμο.

  10. #370
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    κοίτα δεν σημαίνει ντε και καλά με κάποιον προικισμένο θα πονεσεις, μπορεί και με κάποιον με μεσαίο να πονεσεις αν είναι άγαρμπος
    γνωρίζω περιπτώσεις
    Εδώ δεν είναι θέμα πόνου είναι θέμα ανατομίας.αφού δεν τσεκαρα στο στόμα να σου πω αν χωράει δεν εκανά τίποτα χαχα.με την περιεργεια θα μείνω.
    Τι να πω ρε παιδί μου από το κακό στο χειρότερο πάω. Η μάλλον από το μικρότερο στο μεγαλύτερο πάω. Φοβάμαι αν βγω και με άλλον θα έχει ακόμη πιο μεγαλο χαχα

  11. #371
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αποστολία εγώ πιστεύω ότι αυτή την περίπτωση την έχεις κάψει ήδη για πάρα πολλούς λόγους. Μακάρι να γίνει κάτι επιτέλους με αυτόν, αλλά εγώ δεν το βλέπω. Αν ήταν να γίνει θα είχε γίνει τόσο καιρό.

    Επιμένω ότι κάποια άλλη στιγμή θα γίνει κάτι με άλλον εκεί που δεν το περιμένεις και η ίδια. Χωρίς πολλά σούξου μούξου μανταλάκια. Θα εκπλαγείς και η ίδια με το πόσο γρήγορα και απλά έγινε τελικά.
    Αλλά πρέπει να έχεις και λίγο ελεύθερο χρόνο να ασχοληθείς με εσένα ή να κάνεις κάποια αλλαγή στη ρουτίνα σου ώστε να κάτσει η φάση με αυτόν τον άλλον. Αν σπαταλάς τον χρόνο σου σε καμμένες περιπτώσεις, άστα να πάνε. Εσύ ασχολείσαι όλη την ώρα με έναν που δεν γουστάρεις και παίζετε τις κουμπάρες και με έναν άλλο που ψιλογουστάρεις αλλά παίζετε την κολοκυθιά. Δεν πάς πουθενά έτσι.

  12. #372
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Αποστολία εγώ πιστεύω ότι αυτή την περίπτωση την έχεις κάψει ήδη για πάρα πολλούς λόγους. Μακάρι να γίνει κάτι επιτέλους με αυτόν, αλλά εγώ δεν το βλέπω. Αν ήταν να γίνει θα είχε γίνει τόσο καιρό.

    Επιμένω ότι κάποια άλλη στιγμή θα γίνει κάτι με άλλον εκεί που δεν το περιμένεις και η ίδια. Χωρίς πολλά σούξου μούξου μανταλάκια. Θα εκπλαγείς και η ίδια με το πόσο γρήγορα και απλά έγινε τελικά.
    Αλλά πρέπει να έχεις και λίγο ελεύθερο χρόνο να ασχοληθείς με εσένα ή να κάνεις κάποια αλλαγή στη ρουτίνα σου ώστε να κάτσει η φάση με αυτόν τον άλλον. Αν σπαταλάς τον χρόνο σου σε καμμένες περιπτώσεις, άστα να πάνε. Εσύ ασχολείσαι όλη την ώρα με έναν που δεν γουστάρεις και παίζετε τις κουμπάρες και με έναν άλλο που ψιλογουστάρεις αλλά παίζετε την κολοκυθιά. Δεν πάς πουθενά έτσι.
    Με τον φίλο μου δεν ασχολούμαι πολύ γιατί δεν έχει χρόνο. Και με τον παντρεμένο δεν ασχολούμαι γιατί δεν μου δίνει αυτός χρονο.και δεν τον ψιλογουσταρω αλλά τον γουσταρω πολύ. Νοιώθω όμορφα συναισθήματα για αυτόν παρολο που μου λέει ψέματα δεν του έχω κρατήσει κακία ούτε θέλω το κακό του.είναι η πρώτη φορά που δεν θυμωνω με αντρα που με κοροιδευει.
    Πάντως θα συμφωνήσω μαζί σου ότι αφού δεν καναμε κάτι μέχρι τώρα μάλλον δεν θα γίνει. Ειδικα μετα απο αυτό που είδα καηκε από μονο του το θέμα.
    Πάντως μου κάνει καλό η επαφή μαζί του.με κάνει να σκέφτομαι συνέχεια το σεξ που χωρίς αυτόν το έχω αφησει στη άκρη. Συν του ότι μετά πηγαίνω στο φίλο μου και περνάω με αυτόν καλα όσο καλά μπορούμε δηλαδή χωρίς σεξ.καλό θα κάνει και στον παντρεμενο μαλλον γιατί τον φτιαχνω και πάει με την γυναίκα του.ψυχικό κανουμε μάλλον ο ένας στον άλλον.

  13. #373
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Πρέπει να ξεκλειδώσεις το μυαλό σου και να μην ασχολείσαι ούτε στη σκέψη με αυτούς, χαμένος χρόνος είναι.

    Τεσπα, να μην επαναλαμβάνω τα ίδια, τη γνώμη μου την έχω ξαναπεί.

    Εσύ τι σκοπεύεις να κάνεις;

  14. #374
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Πρέπει να ξεκλειδώσεις το μυαλό σου και να μην ασχολείσαι ούτε στη σκέψη με αυτούς, χαμένος χρόνος είναι.

    Τεσπα, να μην επαναλαμβάνω τα ίδια, τη γνώμη μου την έχω ξαναπεί.

    Εσύ τι σκοπεύεις να κάνεις;
    Θέλω να σταματήσω με τον παντρεμενο.αλλά δεν μπορώ. Όσο με φτυνει τόσο τρεχω από πίσω του.Η ζωή μου είναι βαρετή χωρίς αυτόν.
    Ηθελα να δω αν θα προχωρούσα μαζί του.Τώρα όμως με το τελευταίο περιστατικό τι να κάνω και που να πάω. Έχω που έχω την βλακεια στο κεφαλι μου έχω και την γκαντεμιά μου.
    Πρακτικα πλέον σε σεξ μαζί του δεν γίνεται να προχωρήσω.συν τον φόβο που ήδη είχα.

  15. #375
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Εδώ δεν είναι θέμα πόνου είναι θέμα ανατομίας.αφού δεν τσεκαρα στο στόμα να σου πω αν χωράει δεν εκανά τίποτα χαχα.με την περιεργεια θα μείνω.
    Τι να πω ρε παιδί μου από το κακό στο χειρότερο πάω. Η μάλλον από το μικρότερο στο μεγαλύτερο πάω. Φοβάμαι αν βγω και με άλλον θα έχει ακόμη πιο μεγαλο χαχα
    αφού σου είπαν οι γιατροί πως μπορείς κανονικά να κάνεις σεξ
    ποιο μεγάλο ήταν και από το λεβιέ ταχυτήτων και από το χειρόφρενο? :-)

    άλλες θέλουν μεγαλύτερα μόρια και εσύ που τον βρήκες δεν το θες :-)

Page 25 of 60 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast

Similar Threads

  1. απελπισια!
    By μυσπ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 16-11-2020, 20:37
  2. Απελπισια;
    By Eleni44 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 38
    Last Post: 04-03-2019, 12:33
  3. απελπισια
    By hlias1988 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 18-12-2014, 14:13
  4. Απελπισία
    By Erida in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 02-04-2014, 20:23
  5. απελπισια
    By STARAKI_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 25
    Last Post: 03-11-2010, 01:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •